Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 29/10/2021)

Francúzsko je obľúbenou turistickou hotspot vďaka svojej krásnej miest a známych pamiatok. Krajina je vysnená destinácia známa po celom svete pre svoju neuveriteľnú kultúru a chutné jedlo. Zatiaľ čo mnoho turistov hrnú do Paríža, mesto môže sa často stávajú veľmi preplnené, a to najmä v letné. Našťastie, Francúzsko má oveľa viac čo ponúknuť než len v Paríži a budeme skúmať päť menej preplnených miest nižšie.

 

  1. Reims (šampanské)

Reims je mesto a Champagne je vinárska oblasť a obaja sú úplne úžasná. To ubytuje niektoré z najznámejších viníc na svete a cestujúci môžu využiť svoju pokojnú atmosféru. Ak ste fanúšikom champagne, za to navštíviť, je potrebné. Tento región je neuveriteľne krásna, ale oveľa menej zaplnené, než hlavné mesto krajiny. Kým v Champagne, nezabudnite vziať so sprievodcom pivnica prehliadka a dozvedieť sa viac o tom, ako je vyrobená champagne.

Metz do Remeša Vlaky

Paris sa Reims Vlaky

Luxembourg do Remeša Vlaky

Lyon Reims Vlaky

 

  1. Lyon

Lyon je nielen mierové dovolenka destinácií, ale aj Zoznam svetového dedičstva UNESCO vďaka svojej slávnej rímske ruiny a ohromujúci múzea. Ak ste foodie, Lyon je jedným z najlepších miest, aby si niektoré z najchutnejšie pochúťky vo Francúzsku, aj keď sa určite usilovať o radu zdravotná starostlivosť Pri pokuse novej potraviny v zahraničí.

pre záujemcov architektúra, Lyon je tiež domovom niekoľko renesančných kostolov že nájdete roztrúsené po celom meste.

Brusel Lyon Vlaky

Londýn do Lyon Highspeed vlaky

Marseille Lyon Vlaky

Amsterdam Lyon Vlaky

 

zobraziť Lyon FRANCÚZSKO panorámu

 

  1. Grasse

Ak máte záujem o parfumoch, Grasse je ideálnou destináciou pre vás. Potom, čo ste zažil svoju pokojnú, luxusným uliciach, nájdete sami chcieť vracať znovu a znovu. Grasse je krásne miesto určenia nachádza pozdĺž francúzskej Riviére a, najlepší spôsob, ako zapôsobiť na miestna tu je precvičenie francúzštiny!!

Ako grasse uličky cíti

 

  1. Marseilles

Známe tým, že je druhým najväčším mestom vo Francúzsku, Marseille je mesto s impozantnou pobrežnej klímu. Tu nájdete epické trosky a úžasné art centier ťa opustiť baviť celé hodiny. Pre tých, ktorí hľadajú oddych, Marseille je domovom úžasné pláže, kde sa môžete kúpať v príjemná morská. Marseille ponúka to najlepšie z oboch svetov, pretože je naplnený kultúrnych aktivít, rovnako ako pokojný miest k odpočinku v.

Montpellier Marseille Vlaky

Som rád, že Marseille Vlaky

Paríža do Marseille Vlaky

Lyon Marseille Vlaky

 

Loď v prístave Marseille

  1. Málo

Často považovaný za jeden z najväčších francúzskych podceňovaný miest, Lille je menej navštevovaný ako niektoré z viac populárnych francúzskych mestách, ale stále rovnako krásne. turisti môže prechádzať kľukatými pruhmi a užite si farebné architektúra a ruch atmosféra pozdĺž cesty. Pre milovníkov umenia, a Palace of Fine Arts múzeum je miestom, ktoré musíte navštíviť, pretože je domovom druhej najväčšej zbierky umenia vo Francúzsku.

Brusel Lille Vlaky

Antwerp do Lille Vlaky

Paris Lille Vlaky

Rouen Lille Vlaky

 

Lille France nočné atmosféra

 

Pri návšteve alebo cestovať Francúzsko si určite nenechajte ujsť niektorú z vyššie uvedených miest! Pretože sú menej preplnené, pohybujúce sa okolo nich bude ľahké a vy budete môcť vychutnať charakteristické vlastnosti každého mesta. Jedna vec, ktorú tieto mestá majú spoločné to, krásne scenérie a – samozrejme – úžasné jedlo, a nakoniec nezabudnite, V Európe ľudia cestovanie vlakom s Uložiť vlak.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-less-crowded-cities-to-explore-in-france%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)