Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 10/09/2021)

Európa ako kontinent je veľmi rozmanitá, Európa ponúka niečo pre každý typ cestovateľ - lahodné sústa zahrnuté. Ale tam, kde sa vaše chuťové poháriky poteší najviac? Aké jedlo bude mať pic váš Instagram kombinovanie 100 zo dňa podobnými? Prestať zaujímať sa a začať žuvanie. Zažiť najlepšie v Európe Food Miesta našich najlepších ponúk!

 

Europe's Best Food Spots on camera

1. Európski Najlepšie miesta Jedlo – Grécko

Zažiť najlepšie európske potravinárske miest v Grécku. Kto môže prípadne nepáči potravín naplnené filo cesta? Grécka jedla je ťažké poruchy, a to pravdepodobne má čo do činenia s ich históriou. Zem je kulinárska kultúra je považovaný za viac ako 4,000 rokov starý. Nemôžete poraziť skúsenosti a to je dôvod, prečo je Európski Najlepšie miesta Jedlo.

 

 

2. Amsterdam

Vo chvíli, keď necháte vlaková stanica, ste už bombardovaní s radom úžasných možnosťou. Prvé vecí, prvý. požičať bicykel. krok 2. Jazdiť, kam vás váš nos trvá! Európski Best Food miesta sú v Amsterdam pre rad dôvodov,. Na tom nezáleží váš rozpočet, je tu niečo pre každého! Mohol by si navštevovať po dobu jedného týždňa a živiť výhradne z pouličných lahôdok a cestovného na trhu.

Neviem, kde začať? Získajte rýchly úvod do potravín scéne v Amsterdame tanier vytvrdeného sleďov z jednej z mestských mnohých sleďa vozíkov alebo obchod sleď. Ak to varené ryby túžite skúste Vyprážané ryby. Zbitý a vyprážaný biela ryba podávaná s majonézou omáčkou. Ako dezert. Pop do niektorej z 100 rokoch pekární.

Ak hľadáte niečo pikantného vás, nebude chýbať Možnosti pre syry. Sú doslova na každom rohu. Naše obľúbené? A sirup vafle pozostáva z dvoch tenkých vafle, hlboko vyprážané s mazľavou dobrotou vo vnútri a doplnené práškovým cukrom.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

3. Taliansko

Ako by sme mohli dokonca myslieť na pomenovanie Európy najlepšie jedlo miesta a nezahŕňajú Taliansko! Existuje európska krajina s viacerými kultové jedlo? Ahoj, sacharidy! Pizza a cestoviny sú na zozname všetkých! Pamätajte, že každý región má svoju špecializáciu a je závislý od sezóny.

Janov do Miláno Vlaky

Rím Miláno Vlaky

Bologna do Miláno Vlaky

Florence na Milan vlakov

 

large pizza italy is part of Europe's Best Food Spots

 

4. Európski Najlepšie miesta Jedlo – Francúzsko

Lyon, známy ako Francúzsko, s gurmán kapitál nebolo nikdy dostupnejšie, s priamy vlak do Londýna a TGV spojenie, ktorá vám metla na Paríž alebo Marseilles za menej ako dve hodiny. Sú vaše chuťové poháriky dobrodružné? dobrý! Máme potešenie pre vás! Vyskúšať miestnu špecialitu; zástera ženista (obaľované držky), potom ju zakončiť návštevou stále obľúbené štvrti Croix-Rousse na pár pohárikov na mesto.

To môže byť jeden z Európy je najlepších potravín miestach, ale to nepríde bez varovania: „Entrée“ môže byť použité v iných častiach sveta na označenie „hlavného jedla“,"Ale vo francúzštine, to vlastne znamená "predjedlo."Takže držať se,předkrm'pro aperitív a,plat'za hlavné jedlo, a budete vyjde na druhej strane s plným žalúdkom a skvelý zážitok.

Lyon do Toulouse Vlaky

Paríža do Toulouse Vlaky

Marseilles Toulouse Vlaky

Bordeaux Toulouse Vlaky

 

5. Londýn

Londýnske potraviny scéna je stále súčasťou najlepších európskych potravinových miest, kým nebudeme poznať výsledok Brexit. London scény je mišmaš tradičné kulinárske vízie a moderné inovácie. Žiadny výlet do Londýna zameraný na jedlo nie je úplný bez aspoň jedného popoludňajšieho čaju, nedeľa pečené v susedstve krčmy sprevádzaný pinty horkej alebo nejaký stánok s jedlom ryba a hranolky z jednej z mestských mnohých, chippies.’ Ak Michelin-obľúbená kuchyne sú vaša vec, potom ste stále na správnom mieste. V súčasnosti je vo Veľkej Británii päť reštaurácií, ktoré majú tri michelinské hviezdy. The Waterside Inn, alain Ducasse na Dorchester, Araki, Reštaurácia Gordon Ramsay, a The Fat Duck.

Antwerp do Londýna Vlaky

Haagsky do Londýna Vlaky

Bordeaux do Londýna Vlaky

Geneva do Londýna Vlaky

 

 

Sú vaše chuťové poháriky tras? Je váš žalúdok škvŕka v očakávaní? Rezervovať ďalší vlak dobrodružstvo do svojho kulinárskeho neba voľby pomocou SaveaTrain. Kniha nedostatočne 3 minút s žiadne rezervačné poplatky!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fexperience-europes-best-food-spots%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)