Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 25/02/2022)

Nikto vlastne nevie, skutočný príbeh hranolky vo Francúzsku. Nemôžeme si byť ani istí, či pochádzajú z Francúzska, vôbec. počkať, čo?! yeap, ste počuli to pravé – obaja Belgičania a Francúzi vyhlásili toto jedlo, a obaja majú príbehy presvedčiť vás.

Podľa miestnej belgickej rozprávky, chudobní dedinčania z Meuse údolia často jedol malé vyprážané ryby, ktoré chytil v rieke. počas zimy, rieka by zamrznú, tvorby rybárčenie nemožné. čím, Dedinčania musela nájsť iné zdroje potravy. Zemiakový zdalo ako dobré riešenie. Tak začali krájanie a vyprážanie to rovnaké ako oni s rybami. To je, ako boli vykonané prvé hranolky. Vieme, čo budeš pýtať teraz. Pokiaľ tento príbeh je pravdivý, prečo sú s názvom French potom? Vzhľadom k americkým vojakom. Tí, ktorí strávili prvú svetovú vojnu v Belgicku, ochutnali tieto smažené zemiaky a zjavne ich milovali. Hovorili im hranolky, pretože Belgičania hovoril francúzsky. ako nápadité, správny?

Povedzte tento článok local vo Francúzsku, a budú sa vám smiať tak tvrdo sa budete cítiť nepohodlne. Asi ani hovoriť blázon. "Brilantná francúzski kuchári vymysleli hranolky vo Francúzsku, koniec príbehu. sú French, neblázni, a nie vždy hovoria, že sú zase belgický! niekedy!"To by, do značnej miery, je rozhovor.

Tak či tak, milujeme tento hlboko kamaráta-úplne-nezdravé-but-absolútne nebeské degustačná-ľahké jedlo, bez ohľadu na to, či budeme jesť hranolky vo Francúzsku alebo inde. dnes, sú jedným z najobľúbenejších príloh na svete. Podávajú sa s mnohými rôznymi dipy, ale ľudia zvyčajne rozhodnú kečup, majonéza, a ocot. A je jedno, či im hovoríte French, Belgický púhych čipov, by ste mali ochutnať vo Francúzsku. Tak dajte nám predstaviť vám to najlepšie

 

báječný hranolky vo Francúzsku.

 

Rimmer & sladký, Lyon: lákavá Delight

ste foodie? dobrý! Budete milovať toto miesto! Rimmer & Zoet je malý poter obchod v centre mesta Lyon, Jeden z Najslávnejšie ulice v Lyone. Môžete si hranolky v kuželi tu. Dostanete omáčku príliš, jednoducho nie je v kuželi, skôr v malej plastovej misky. Ide o to, že robí tieto hranolky tak dobré, je to, že sú silnejší a dvakrát vyprážané. Tak chrumkavé! Ak ste niekedy zastaviť toto miesto s kamarátom, Nebuďte hlúpi kúpiť iba jeden kužeľ a zdieľať. V okamihu, keď si obaja ochutnať tieto zemiaky, začnete bojovať nad nimi! Ehm ... my vieme, že máme.

Brusel do Lyon vlakom

Londýn do Lyonu vlakom

Marseille Lyon Vlaky

Časy vlakov z Amsterdamu do Lyonu

 

George V Cafe, Paríž: Zažite Paríž naplno

Ak ste neboli na Champs Elysee, je to ako by ste neboli na Paríž. najmä v prípade, vlak cestovanie po Európe (ale to je ďalšia skvelá téma). v každom prípade, George V Cafe je ideálnym miestom pre vychutnať atmosféru a výborné hranolky vo Francúzsku. Vzhľadom k jeho umiestnenie, by ste nemali byť prekvapení, za vyššiu cenu. Ale keď si máčať v parížskej atmosfére, uvidíte, že to stojí za každý cent. Len pokoj, keď sa pozeráte na ľudí okolo, a čašníci pobehujú. Reštaurácia ponúka typickú francúzsku kuchyňu, a báječný hranolky majú prakticky všetko.

Dijon do Paríža Vlaky

Reims do Paríža Vlaky

Lille je Parížskej Vlaky

Bordeaux do Paríža Vlaky

 

 

Nový most La frite French, Paríž: Seriózny prístup k hranolčekov vo Francúzsku

Ľudia, ktorí veria vo francúzske zemiaky, nemusia byť iba prílohou, ale správne jedlo musí kontrolovať toto miesto out. A každý, kto ochutná hranolky Pont-Neuf Francúzske hranolky rýchlo sa dohodnete. Podáva sa v roztomilej žlto-bielej lepenkovej misky, Hranolky sú hlavný chod tu. Môžete dokonca získať malú drevenú vidličku. Vyberte si z mnohých rôznych dipov, ale naša rada je dip domu, ďalej len "atrament dip." Hranolky chutiť ešte lepšie, keby vás pridať parížsku šunku do mixu.

V Bruselu do Paríža Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Marseille do Paríža Vlaky

Kolín nad Rýnom do Paríža Vlaky

 

Hranolky vo Francúzsku

 

de Clercq, Paríž: Belgický verzia Fries

Vieš, čo hovoria: "Ak neviete, kde sa dobre najesť, zájsť do reštaurácie, ktorá je plná ľudí. "V nadväznosti na toto pravidlo, sme skončili v De Clercq, obchod, ktorý tvrdí, že predávať belgickej hranolky. V prípade, že belgická verzia je mastný, chrumkavý na vonkajšej strane, a mäkký na vnútornej strane, sme všetci. Ak dávate prednosť niečo iné okrem týchto chutné zemiakové tyčinky, odporúčame hamburgery, pretože sú tiež mimoriadne chutné. Inak, chcem hromadu hranolčekov, pokiaľ, objednať obrie balík, ktorý je dosť pre štyri osoby.

Strasbourg do Paríža Vlaky

Zurich do Paríža Vlaky

Frankfurt je Parížskej Vlaky

Ženeva je Parížskej Vlaky

 

Le Relais De L'Entrecote, Paríž: Priamočiary hranolky vo Francúzsku Experience

Už sme spomínali, že Francúzi radi jedia hranolky so steakom? žiadny? dobre, nech sa páči. Oni robia. Je to ich vec,. Le Relais de l'roštenky, že to platí len pre hlavné jedlo si môžete objednať. vážne, neexistuje žiadna iná hlavné jedlo na tomto mieste. Vo chvíli, keď sedíte, servírka spýta, ako sa vám páči vaše steak na varenie: vzácny, stredná, alebo dobre urobené. Čo robí tento steak Unikátna je omáčka, ktorej receptúra ​​bola držaná v tajnosti po dobu dlhšiu ako 50 rokov. A to, čo robí celý jedlo absolútne neodolateľný sú perfektné zlaté hranolky vo Francúzsku.

Lyon je Parížskej Vlaky

Provence je Parížskej Vlaky

Montpellier je Parížskej Vlaky

Príjemné Paríž Vlaky

 

lentrecote hranolky vo Francúzsku

 

chez Boris, Paríž: Poľnohospodárom, ktorí perfektné jedlo

Hľadajú ideálne miesto k jedlu steaky a hranolky vo Francúzsku? Hovoriť nič viac. Zistili sme túto reštauráciu. Kvalita mäsa je na inej úrovni. Hranolky sú ručne krájané a vyprážané na hovädzom tuku, čo je oveľa chutnejšie, než sa zdá. Majitelia reštaurácie sú poľnohospodári, takže sa veľmi dobre, čo ste jedli vedieť. Jediná výčitka by boli ceny, pretože sú trochu ... high. Ale akonáhle sa ochutnať jedlo v Chez Boris, môžete povedať len jednu vec: "Vezmi moje peniaze, a tu - vziať trochu viac!"

náznak: si môžete rezervovať Londýna do Paríža vlakom Teraz a musí byť v Chez Boris skôr, než si myslíte!

 

Hranolky sa stali lahôdkou po celom svete. Každý je ich prípravy a podávania im ich obľúbené jedlo. stále, odporúčame vám jesť, kde boli vynájdené. Sme tiež presvedčení, že ich domovská krajina France, nie je Belgicko. A, ako ste mohli vidieť, veľké hranolky vo Francúzsku možno nájsť na takmer každý francúzsky roh. Môžete jesť ako prílohu, alebo ako hlavný chod. Takže, nečakajte na sekundu dlhšie!

 

Navštívte nás na Save-A-Train kúpiť si letenku do Francúzska, a pripravte sa na francúzske hranolčeky vo Francúzsku radosti!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-french-fries-france%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)