Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 05/03/2021)

Cestujú kamkoľvek je vždy úžasné, a to robíme objavovať krásy miest, histórie krajiny alebo kultúr veľmi odlišný od toho nášho. Avšak, nemusíte chodiť ďaleko od domova objavovať krásne miesta. Existuje niekoľko európskych vlak prehliadky s jedinečným kúzlom, ktoré nepochybne zaslúži svoje miesto na zozname želaní našej cestovnej. Od očarujúce Európske mestá do hlavných miest s bohatou históriou a kultúrne vplyvy, trvať určitú dobu zistiť, ktorá mesta na návštevu.

 

Tu sú niektoré európske vlakové prehliadky by ste si nemali nechať ujsť:

Svätý Sebastián

Ideme na malú teplejšie zemi, špecificky, do prekrásnej oblasti Baskicka. Tu nájdeme to, čo druhým európskym mestom kultúry bola v 2016: Svätý Sebastián. Toto krásne mesto sa nachádza na severnom pobreží vždy vrcholy svetovej grafy pre svoje hoteliérska ponuka a jeho čulý nočný život. Na druhej strane, surfovanie, strany a uvoľnená atmosféra je niečo, čo sa zamiloval. Je bežné, aby sa nájsť podujatia o umení, hudba, a tancovať vo všetkých kútoch mesta. teda, je to jeden z najväčších v Španielsko a časť našich európskych vlakových turné k návšteve a stráviť deň objavovanie svoje najlepšie miesta a dokončiť večer s lahodnou večeru a koktaily pri mori.

Môžete získať s európskymi vlakových ciest San Sebastian

Lipsko

V srdci Nemecko, asi hodinu jazdy od Berlína, je tu ďalšie mesto by ste si nemali nechať ujsť. Leipzig sa stále viac ukazuje ako najmodernejšie a životaschopná alternatíva ku kapitálu. Možno je to kvôli jeho preslávený históriu, spojená mená ako Bach a Wagner; alebo, možno, svojimi veľkými zelene, doteraz dobyté špekulatívne rúk. Mohlo by to byť tiež pre svoju pokojnú dušou, kde umenie a hudba sú mimoriadnej. Pokiaľ ide o krásne európskeho vlaku zájazdy ísť, toto je rozhodne stojí za to.

Brémy do Lipska vlaky

Berlín Lipsko Vlaky

Hanover Lipsko Vlaky

Hamburg do Lipska vlaky

 

Európsky vlak Tours West Rýn železnice, Nemecko

Pre každého, kto má rád svieži, knockout krása, zámky, a slnko kúpal vinice, Tento malebný úsek pozdĺž rieky Rýn je miesto, kde by ste mali ísť. Cesta vlakom medzi nemeckých miest Kolíne nad Rýnom a Mainz je jednou budete pamätať navždy. Jeho obraz dokonalej krajiny bude nechať dych! ozajstní romantici ktorí veria vo šťastné konce a rozprávkové čaro budú zbožňovať očarujúce hrady pozrel cez zelené vinice. Západ Rýn železnice je známa po celom svete ako súčasť cesty "Romantic Rýn", takže ak máte niekoho, kto máte radi so sebou, urobiť. Budete mať nezabudnuteľný čas, rovnako ako mnoho ďalších, ktorí sa zo železnice v západnom Rýne stali súčasťou svojich európskych vlakových zájazdov.

Kolín nad Rýnom do Mainz Vlaky

Frankfurt do Mainz Vlaky

Berlín do Mainz Vlaky

Brusel Mainz Vlaky

 

Lyon, Prehliadky francúzskych európskych vlakov

Prekrásny Lyon je tretie najväčšie mesto v Francúzsko a skutočný dynamický centrom krajiny. Je to určite dalo lepšie žiť a uvoľnené miesto určenia než hlavnom meste, ponúka zábavu na každom rohu. Lyon má všetko: múzeí, reštaurácia, butiky, a originálne obchody, rovnako ako veľké množstvo barov a klubov. Je to tiež vibrujúca university mesto, stojí za návštevu na svoje európske turné vlak. krásne budovy s výhľadom na rieku Rhone, veľký parky, a prostredie pýcha rôzne francúzskej kultúrne vplyvy - čo je nemilovať?

Brusel Lyon Vlaky

Paríža do Lyonu Vlaky

Marseilles do Lyon Highspeed Train

Amsterdam - Lyon Highspeed Train

 

[https://www.youtube.comwatch?v = mozmhlEKk0E

 

Toskánsko

Žiadne európske vlakovej cesty sú kompletné bez koni cez malebnou krajinou Toskánska. Táto oblasť v strednom Taliansku ponukách dych berúce pamiatky a poskytuje pomerne málo miesta záujmu, ktoré absolútne nutné navštíviť. Z najviac kultový renesančného umenia Michelangela a Botticelli na Matky Prírody najlepších diel v Apeninách, Toskánsko je nádherné. Dobre plánovaná vlak tour vás mohol vziať pozdĺž pobrežia Tyrhénskeho mora, alebo nechať zobraziť slávnej vinice Chianti.

Miláno Chianti Castellina Vlaky

Florence na Chianti Castellina vlakov

Naples na Chianti Castellina Vlaky

Rím Chianti Castellina Vlaky

 

Uložiť vlak pomôže si vlak k cieľu v 3 minút, u najlacnejšie sadzby a uvoľnený z nepríjemných rezervačné poplatky!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-european-train-tours%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)