Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 05/03/2021)

her yerde seyahat her zaman şaşırtıcı ve biz güzel şehirler keşfetmek için ne, bizimki çok farklı bir ülke veya kültürlerin geçmişi. ancak, Eğer evden uzağa gitmeye gerek yok güzel yerleri keşfetmek. kuşkusuz bizim gezgin dilek listesinde bir yer hak benzersiz cazibesi ile birkaç Avrupa tren turları vardır. İtibaren büyüleyici Zengin geçmişleri ve kültürel etkileri ile başkentlerine Avrupa şehirleri, ziyaret etmek hangi şehirler keşfetmek için zaman ayırın.

 

Burada kaçırmamanız gereken bazı Avrupa tren turları vardır:

Aziz Sebastian

Biz biraz daha sıcak topraklara gidecek, özellikle, Bask güzel bölgeye. Burada kültürün ikinci Avrupa sermayesi içinde ne bulmak 2016: Aziz Sebastian. kuzey kıyısında bulunan bu güzel şehir her zaman dünya çizelgeleri başında onun gastronomik teklif ve onun canlı gece hayatı. Diğer yandan, sörf yapmak, partiler ve rahat bir atmosfer aşık olacak bir şey vardır. Bu ortak olayları bul sanat hakkında, müzik, ve şehrin her köşesine dans. bu nedenle, o en büyük biridir ispanya ve Avrupalı ​​tren turları bir parçası ziyaret ve en iyi yerleri keşfetmek gün geçirmek ve deniz yoluyla lezzetli bir akşam yemeği ve kokteyl ile akşam bitirmek için.

San Sebastian için Avrupa Tren turları ile alabilirsiniz

Leipzig

Kalbinde Almanya, Berlin yaklaşık bir saat, kaçırmamanız gereken bir başka şehir yoktur. Leipzig giderek başkente en modern ve canlı bir alternatif olarak ortaya çıkmaktadır. Belki de çünkü onun şanlı tarihi, Bach ve Wagner gibi isimlerle bağlantılı; veya, belki, Geniş yeşil alanlar için, Henüz spekülatif eller tarafından ele geçirilmedi. Aynı zamanda onun sessiz ruh için olabilir, sanat ve müzik olağanüstü nerede. Bildiğim kadarıyla görkemli Avrupa tren turları gitmek, bu kesinlikle buna değer.

Leipzig Trains Bremen

Berlin Leipzig trenleri

Hanover Leipzig trenleri

Hamburg Leipzig trenleri

 

Batı Ren Demiryolu Avrupa Tren Turları, Almanya

Herkes için kim gür sever, nakavt güzellik, kaleler, ve batış üzüm bağları yıkanan, nereye gitmeli Ren Nehri boyunca bu doğal streç. arasındaki tren yolculuğu Alman şehirler Köln ve Mainz sonsuza dek hatırlayacağım biridir. Onun resim-mükemmel manzara nefes nefese bırakır! Gerçek romantiklerdi üzerinden atmayı büyüleyici kaleler bayılacaklar mutlu sonlar ve masal büyüye inanan yeşil üzüm bağları. Batı Ren demiryolu “Romantik Ren” yolculuğun bir parçası olarak dünya çapında bilinir, Eğer birisi var eğer öyleyse sen getirmeleri seviyorum, böyle yap. Sen unutulmaz bir zaman olacak, Batı Ren demiryolunu Avrupa tren turlarının bir parçası yapan diğer pek çok kişi gibi.

Köln Mainz trenleri

Mainz Trains Frankfurt

Berlin Mainz trenleri

Mainz Trains Brüksel

 

Lyon, Fransız Avrupa Tren Turları

Güzel Lyon, dünyanın üçüncü büyük şehridir. Fransa ve ülkenin gerçek dinamik merkezi. Kesinlikle olan bir daha yaşanabilir ve rahat hedef sermayenin daha, her köşede eğlence sunan. Lyon hepsi var: müzeler, restoranlar, butikler, ve özgün mağaza, yanısıra barlar ve kulüpler çok sayıda. Aynı zamanda bir olduğunu canlı bir üniversite Kent, Avrupalı ​​tren turları görülmeye. Güzel binalar Rhone Nehri manzaralı, büyük parklar, ve çevre çeşitli Fransız kültürel etkilerini övünme - değil sevmek ne?

Lyon Trains Brüksel

Paris Lyon trenleri

Marsilya şehrinden Lyon Yüksek Hızlı Tren

Amsterdam şehrinden Lyon Yüksek Hızlı Tren

 

[https://www.youtube.comizle?= mozmhlEKk0E

 

Toskana

Hiçbir Avrupa tren turları Toskana pitoresk manzaralar aracılığıyla sürme olmadan tamamlanmış olan. merkezi İtalya teklifleri Bu bölge nefes kesen manzaraları ve kesinlikle ziyaret etmelisiniz ilgi epeyce noktaları sağlar. Michelangelo en ikonik Rönesans sanatı itibaren ve Botticelli Apennines Doğa Ana'nın en ince işlerine, Toskana muhteşem. İyi planlanmış bir tren turu Tiren Denizi kıyısında götürebilseydim, ya ünlü üzüm bağları görelim Chianti.

Milan Chianti Castellina trenleri

Floransa Chianti Castellina trenleri

Napoli Chianti Castellina trenleri

Roma Chianti Castellina trenleri

 

Bir Tren Kaydet Eğer hedefinize gitmek için trene kitap olur 3 dakika, En ucuz fiyatla ve iğrenç rezervasyon ücretlerinin rahatladım!

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-european-train-tours%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)