Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 14/08/2020)

trenle Tomorrowland krokisi merak ediyorsanız, sonra bak. Bizimle önceden Tomorrowland için tren biletleri rezervasyonu! sende varsaşanslı kişilerin e bu yıl Tomorrowland bilet var, seyahat detaylarını son dakikaya bırakmadığınızdan emin olun!

 

Ne zaman Tomorrowland olduğunu?

Bu kadar uzun olmayacak Festival başladı, bu yüzden Tren Biletleri ile tomorrowland ile hazırlandığınızdan emin olun. Tomorrowland için iki hafta sonları gerçekleşiyor 2018. Bu son iki eder hafta sonu Temmuzda: 20-22nd ve 27- 29inci. Toplama, Dreamville içinde kamp için önceden festivali olay hangisi, 19 Temmuz'da ve hafta sonu için 26 Temmuz sonra gerçekleşir 2.

 

Tren kapalı arena tarafından Tomorrowland

 

Treni ile Tomorrowland Erişim:

Adınızla kayıtlı geçerli bir Tomorrowland Bilezik varsa festivale Erişim mümkündür.

Brüksel Trenler Boom

Trenler Boom Antwerp

Trenler Boom Liege

Trenler Boom Charleroi

 

Giriş:

Cuma gününde & Cumartesi, check-in 22h00 kadar açıktır. Erişim bu saatten sonra reddedilir.
Pazar günü check-in 21:00 'da kapanır. Erişim bu saatten sonra reddedilir.

Tomorrowland sorgulamadan dünyanın en iyi müzik festivalidir. Tomorrowland'da Olimpiyatlardan çok daha fazla ülke var. Gerçekten var bir benzersiz bir deneyim ve mükemmel bir şekilde bağlı hissetmek. Her yıl daha da büyür, kadar hazırlıksız kalarak kalabalıklar bunalmış alamadım, Treni ile Tomorrowland olsun.

Brüksel trenleri Lüksemburg

Brüksel trenleri Antwerp

Brüksel Trains Amsterdam

Paris Brüksel trenleri

 

Trenle Tomorrowland To Get Nasıl:

Tomorrowland rekreasyon alanında gerçekleşir, De Schorre, Boom. Boom kasabası Belçika, Antwerp arasındaki & Brüksel. Bu küçük kasaba bir parti sahnesi dönüşür. Genellikle sakin bir kasaba onlar festivalde kendi pencerelerde Tomorrowland bayraklarını görüntüler.

en iyi ana istasyon Treni ile Tomorrowland almak için elde etmektir Antwerp Merkez. Burada olduğuna kez Boom başka bir trene almak istiyorum gidiyoruz.

Bom istasyonunda inin ve Tomorrowland ücretsiz otobüs servisi almak / Hayal Kent. Her bayram günün ardından, üç ekstra gece trenleri Antwerp Merkez İstasyonu'na çalışacak.
YENİ: Haftaiçleri, şimdi var 2 saatte trenler arasında Antwerp-Orta ve Bom. Cumartesi ve Pazar günü: 1 Saatte tren.

Rotterdam Trenler Boom

Paris Trenler Boom

Maastricht Trenler Boom

Trenler Boom Amsterdam

 

Tomorrowland gibi Nedir?

Şimdi Treni ile Tomorrowland üzerinde size ince ayrıntıları verdikleri, eğlenceli kısmına geldik! E? er ilk defa Tomorrowland gidiyor, muhtemelen bunun gibi olmak ne olup bittiğini merak ediyorsanız. Tomorrowland etrafında oluşturulmuş yutturmaca kesinlikle değer. Tomorrowland çalışan birkaç yıldır dünyada tartışmasız en büyük EDM müzik festivali seçildi. Kişinin yaşamı boyunca en az bir kez ziyaret müzik fan için bir zorunluluk haline gelmiştir, parti goer veya festivali meraklısı. Tomorrowland 2018 şekillendirmektedir festivalin tarihinin en büyük olmak. Bu ışık ayarlı fantastik uluslararası sanatçıların gerçekten şaşırtıcı numarası vardır 16 inanılmaz aşamalar.

Antwerp Trains Brüksel

Amsterdam Antwerp trenleri

Lille Antwerp trenleri

Paris Antwerp trenleri

 

 

inanılmaz bir sanatçısını sahip olmasının yanı sıra, organizatörler her şeyi düşündüm görünüyor, Eğer kiralayabilirsiniz dahil dolapları, yerler telefonunuzu şarj etmek ve hatta kendi para birimi İnciler denilen. Sen kontör Pearls ile Bileziği farklı seçenekler var: Sen online Pearls ekleyebilir senin Tomorrowland Hesabı, sekmesini ‘My Bilezik’ Kredi kartı ile festivalden önce (VİSA, MasterCard), Bancontact, Anında Transferi veya iDeal. Bu gerçekten hepsini geride bırakmak için endişeli bir yer haline gelir!

 

Biz tavsiye takip et Facebook'ta Tomorrowland sanatçısını ve genel olarak festivalin güncellemeleri almaya, ve ayrıca takip edebilirsiniz A Train Twitter kaydet

 

Herhangi Avrupa tren biletleri, ve özellikle Treni ile Tomorrowland Avrupa'da her yerinden, Sadece Kaydet A Train web sitesine girin ve trenle tadını.

 

sitenize bir blog yazısı gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftomorrowland-by-train%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)