Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 14/01/2022)

Jeśli zastanawiasz się, jak dostać się do Tomorrowland pociągiem, to nie patrzeć dalej. Zarezerwuj bilety na pociąg do Tomorrowland wcześniej z nami! Jeśli jesteś nae ze szczęśliwców mieć bilety na Tomorrowland tym roku, upewnij się, że nie zostawiasz szczegółów podróży na ostatnią chwilę!

 

Kiedy Tomorrowland?

To nie będzie długo, aż festiwal rozpoczyna się, więc upewnij się, że jesteś przygotowany z Tomorrowland za bilety kolejowe. Tomorrowland odbywa się na dwa weekendy dla 2018. To ostatnie dwa weekendy lipca: 20-22ND i 27- 29ten. Spotkanie, który jest zdarzenie sprzed festiwal dla wczasowiczów w Dreamville, odbędzie się 19 lipca, a następnie 26 lipca na weekend 2.

 

Tomorrowland pociągiem hali widowiskowej

 

Dostęp do Tomorrowland pociągiem:

Dostęp do festiwalu jest możliwy tylko wtedy, gdy masz zarejestrowaną ważną bransoletkę Tomorrowland na swoje nazwisko.

Bruksela Boom Pociągi

Antwerpia Boom Pociągi

Pociągi Liege Boom

Charleroi Boom Pociągi

 

Zameldować się:

W piątek & sobota, check-in jest czynna do 22.00. Dostępu będą odrzucane po tej godzinie.
W niedzielę zameldowanie zamykają o 21h00. Dostępu będą odrzucane po tej godzinie.

Tomorrowland to bez wątpienia najlepszy festiwal muzyczny w świecie. Inne kraje są w Tomorrowland niż na olimpiadzie. To naprawdę unikalne doświadczenie i doskonały sposób, aby czuć się podłączyć. Każdego roku rośnie jeszcze większy, więc nie ogarnia tłumy będąc nieprzygotowany, dostać się do Tomorrowland pociągiem.

Luksemburg pociągom Brukseli

Pociągi Antwerpia do Brukseli

Pociągi Bruksela Amsterdam

Paryż Pociągi Bruksela

 

Jak dostać się do Tomorrowland Pociągiem:

Tomorrowland odbywa się w strefie rekreacyjnej, de Schorre, w Boom. Miasto leży w Boom Belgia, pomiędzy Antwerpią & Bruksela. To małe miasto zamienia się w scenie partyjnej. Zwykle spokojne miasteczko one wyświetlać flagi Tomorrowland na ich okien podczas festiwalu.

Najlepszą główną stacja aby dostać się do Tomorrowland pociągiem jest dostać się do Antwerpia Centralna. Gdy jesteś tutaj masz zamiar chcą dostać inny pociąg do wysięgnika.

Wysiąść na stacji Boom i wziąć autobus bezpłatny autobus do Tomorrowland / DreamVille. Po każdym dniu festiwalu, trzy dodatkowe pociągi nocne potrwa do głównego dworca kolejowego w Antwerpii.
NOWY: W dni powszednie, istnieją teraz 2 pociągów na godzinę między Antwerpia-Centralna i Boom. W sobotę i niedzielę: 1 pociąg na godzinę.

Rotterdam Boom Pociągi

Paryż Boom Pociągi

Maastricht Boom Pociągi

Amsterdam Boom Pociągi

 

Co to jest jak Tomorrowland?

Teraz, gdy daliśmy wam drobniejsze szczegóły na Tomorrowland pociągiem, nadszedł czas na część zabawy! Jeśli jest to twój pierwszy raz do Tomorrowland, jesteś prawdopodobnie zastanawiasz się, co to będzie jak. Tomorrowland jest zdecydowanie warte szumu, który powstał wokół niego. Tomorrowland został wybrany niekwestionowanym największy festiwal muzyczny w świecie EDM przez kilka lat z rzędu. Odwiedzanie przynajmniej raz w życiu stał się koniecznością dla każdego fana muzyki, strona nawiązań, lub entuzjasta festiwal. Kraina jutra 2018 zapowiada się być największym w historii festiwalu. Ma wiele naprawdę zdumiewający fantastycznych artystów międzynarodowych określonych aby zapalić 16 niesamowite etapy.

Bruksela pociągów Antwerpii

Pociągi Amsterdam do Antwerpii

Lille Pociągi Antwerpia

Paryż Pociągi Antwerpia

 

 

Poza tym, że niesamowitą linię, organizatorzy wydają pomyśleli o wszystkim, w tym szafki można wynająć, miejsca do ładowania telefonu, a nawet ich własna waluta zwana Perłami. Masz różne opcje, aby doładować swoje bransoletka z pereł: Możesz dodać Pearls online w swojej konto Tomorrowland, w zakładce „Moje bransoletki’ przed festiwalem z karty kredytowej (WIZA, Karta MasterCard), Bankontakt, Sofortüberweisung, lub idealna. To naprawdę staje się miejscem, gdzie można zostawić wszystkie swoje obawy za!

 

Zalecamy przestrzegać Tomorrowland na Facebook aby uzyskać aktualizacje na składzie i festiwalu w ogóle, i można również śledzić Zapisz pociągu Twittera

 

Dla każdego Europejskie bilety kolejowe, a zwłaszcza dla Tomorrowland pociągiem z całej Europy, Wystarczy wpisać internetową Zapisz pociągu i cieszyć się jazdą pociągiem.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftomorrowland-by-train%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)