Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 14/01/2022)

Kui sa ei tea, kuidas saada Tomorrowland rongiga, siis vaata enam. Broneerige oma rongipiletid Tomorrowland eelnevalt meiega! Kui oletee õnnelikest inimesi on piletid Tomorrowland tänavu, veenduge, et te ei jäta reisi üksikasju viimasele minutile!

 

Kui on Tomorrowland?

See ei ole ammu enne festival avalöögi, nii et veenduge, et olete valmis koos Tomorrowland poolt Rongipiletid. Tomorrowland toimub kahel nädalavahetustel 2018. Käes on juuli kaks viimast nädalavahetust: 20-22nd ja 27- 29th. Kogunemine, mis on eelnevalt festival juhul telkijatele sisse Dreamville, toimub 19. juulil ja seejärel 26. juuli nädalavahetusel 2.

 

Tomorrowland rongiga sisehall

 

Juurdepääs Tomorrowland rongiga:

Festivalile pääseb ainult siis, kui teil on teie nimele registreeritud kehtiv Tomorrowlandi käevõru.

Brüssel buum rongid

Antwerpeni Boom rongid

Liege Boom rongid

Charleroi buum rongid

 

Sisseregistreerimine:

Reedel & laupäev, sisse- on avatud kuni 22h00. Juurdepääs on keelatud pärast seda aega.
Pühapäeval check-in suletakse kell 21h00. Juurdepääs on keelatud pärast seda aega.

Tomorrowland on kahtlemata parim muusika festival maailmas. Rohkem riikides on Tomorrowland kui olümpiamängudel. See on tõeliselt ainulaadne kogemus ja suurepärane võimalus tunda ühendatud. Igal aastal kasvab veelgi suurem, nii ei saa ülekoormatud rahvahulgad olles valmistunud, saada Tomorrowland rongiga.

Luksemburgist Brüsselisse rongid

Antwerp sihtkohta Brüssel rongid

Amsterdam Brüssel rongid

Pariisist Brüsselisse rongid

 

Kuidas saada Tomorrowland Rongiga:

Tomorrowland toimub puhkeala, de Schorre, in Boom. Linn Boom asub Belgia, vahel Antwerp & Brüssel. See väike linn muundub pool stseeni. Tavaliselt vaikses linna nad kuvada Tomorrowland lipud nende akende festivali ajal.

Parim peamine jaam saada Tomorrowland rongiga on saada Antwerp Central. Kui oled siin sa lähed tahan saada teise rongi Boom.

Jääb ära Boom jaama ja võtta tasuta buss transporditeenust Tomorrowland / DreamVille. Pärast iga festival päev, kolm extra öörongid kestab kuni Antwerpeni pearaudteejaamast.
NEW: Tööpäeviti, on nüüd 2 rongide tunnis vahel Antwerp-Kesk- ja Boom. Laupäeval ja pühapäeval: 1 rongi tunnis.

Rotterdam buum rongid

Paris buum rongid

Maastrichti buum rongid

Amsterdam Boom rongid

 

Mis on Tomorrowland Nagu?

Nüüd, kui oleme andnud teile peenemaid üksikasju Tomorrowland rongiga, on aeg lõbus osa! Kui see on teie esimene kord läheb Tomorrowland, sa oled ilmselt ei tea, mida see saab olema nagu. Tomorrowland on kindlasti väärt hüpet, mis selle ümber on loodud. Tomorrowland on hääletatud vaieldamatu suurim EDM muusika festival maailmas mitu aastat töötab. Külastades vähemalt üks kord elus on muutunud iga muusikafänni jaoks kohustuslikuks, pool mineja, või festival entusiast. Tomorrowland 2018 on kujundamisel kuni suurima festivali ajaloos. See on tõeliselt uskumatu hulk fantastiline rahvusvaheline kunstnike seatud süttib 16 uskumatu etapid.

Brüssel sihtkohta Antwerp rongid

Amsterdam sihtkohta Antwerp rongid

Lille sihtkohta Antwerp rongid

Paris Antwerp rongid

 

 

Lisaks sellele, et uskumatu rivistus, Korraldajate tunduvad mõelnud kõike, sealhulgas kapid saate rentida, kohad, kus telefoni laadida, ja isegi oma valuuta nimega Pearls. Sul on erinevaid võimalusi top-up oma Käevõru Pärlid: Saate lisada Pärlid internetis aadressil Tomorrowland konto, vahelehe "Minu Käevõru’ enne festivali oma krediitkaardiga (VISA, MasterCard), Bancontact, Sofortüberweisung, või iDeal. See tõesti muutub koht, kus saate jätta kõik oma mured maha!

 

Soovitame te järgite Tomorrowland Facebook saada värskendusi rivistuse ja festival üldiselt, ja te saate jälgida ka Säästa Rong Twitter

 

Iga Euroopa rongipiletid, ja eriti Tomorrowland rongiga kogu Euroopas, Sisestage Salvesta Rong veebilehel ja naudi oma rongisõidu.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftomorrowland-by-train%2F%3Flang%3Det– (Kerige näha Manustuskood)