Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 28/01/2022)

Elu on umbes teekond mitte sihtkoht, ja juhul nende ilusamaid raudteejaamad – et öelda tõesti on tõsi. Kuigi enamik reisijaid läheneda rongijaamades kui lähtepunkt oma reis, leiate, et need raudteejaamad on leiate, et need raudteejaamad on. Niisiis, Miks mitte heita pilk Euroopa kolmele kõige ilusamale raudteejaamale??

 

Ilus raudteejaamad vali number 1 – Strasbourgi Gare, Strasbourg, Prantsusmaa

Prantsusmaa Strasbourg raudteejaama
Prantsusmaa Strasbourg raudteejaama

 

Near Prantsusmaa idapiiri Saksamaa, asub Strasbourgis on Strasbourg rongijaama. See on suuruselt teine ​​riik, ja väidetavalt kõige ilusam.

Rongijaam on kaasaegne klaas hoone välisküljel. Niisiis, kui sa samm sees, näete valguses, õhuline ruum, ja jaama ajalooline ilu nugise sees. See rongijaam on palju ajalugu. See avati 1846 ja ümberehitatud 1883. Gorgeous ümardatud klaaselementi näed lisati 2007 kaitsta ikooniks jaama.

Mida sa sellest arvad? On Strasbourg tasub külastada?

Paris Strasbourgi rongid

Luksemburgi Strasbourgi rongid

Nancy Strasbourgi rongid

Basel Strasbourgi rongid

 

Antwerpeni pearaudteejaam, Antwerpen, Belgia

Belgia Antwerpen ilus raudteejaamad
Belgia Antwerpeni raudteejaamas

 

Sõna Grand isegi ei hakka kirjeldama Antwerpeni pearaudteejaam. Neobarokne ime tundub pigem a katedraal kui reisikeskus. Rongijaama ka avar ooteruum valmistatud marmorist ja kivist, on suur kell, ja on kaetud suure kupliga.

See Belgia ilu ehitati palvel King Leopold II ja on meiega üle 110 aastat. Nüüd korraldab rongides, linnadevahelised rongid, ja Thalysi kiirrongid. See on kindlasti üks te ei taha jääda!

Paljud inimesed leiavad Antwerpen raudteejaam, et olla neist kõige ilusam raudteejaam.

Brüssel sihtkohta Antwerp rongid

Amsterdam sihtkohta Antwerp rongid

Lille sihtkohta Antwerp rongid

Paris Antwerp rongid

 

Raudteejaama Sao Bento, Porto, Portugal

Portugal Porto raudteejaama
Portugal Porto raudteejaama

 

See Rongijaam on lihtsalt fantastiline ja oli algselt Sao Bento de Ave-Maria kloostri ja Väljastpoolt, reisijad näha, et hoone on ilus Pariisi stiilis kivist fassaad.

Sisemus on tõeline auhind kuigi! Seal on 20,000 plaadid, mis jutustavad lugusid Portugali Historja, nagu lahing Valdevez ja vallutamise Ceuta. Artist Jorge Colaco värvitud plaadid 14 aastat ja seinamaalingud sai valmis 1916. Sa ei taha jätta seda kunstiteose või teie rong! leiate, et need raudteejaamad on

 

Kas olete külastanud mõnda neist ilus raudteejaamad? Piiksuma meile oma fotosid @SaveATrain Valmis broneerima oma järgmise seikluse? siis külastada www.saveatrain.com

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feuropes-most-beautiful-railway-stations%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)