Lugemise aeg: 8 minutit
(Viimati uuendatud: 29/04/2022)

Kas olete diiva, fashionista, omapärane, gei, lesbi, või pole valmis enesemääratlusteks, need 10 vinge LGBT sihtkohad liituvad ja tähistavad teid. Pariisis suudlemisest kuni pidutsemiseni nagu rokkstaar Berliinis, need hämmastavad Euroopa linnad on seotud võrdsete õigustega, uhkus, ja armastust vikerkaare igas värvitoonis.

 

1. Ägedad LGBT-sõbralikud sihtkohad maailmas: Berliin

Kõik algas maailma esimese geide ja lesbide organisatsiooni asutamisest. 1897 on aasta, mis tähistas esimest sammu Berliini muutumine maailma geide ja lesbide pealinnaks.

Ilu ja armastust saab igas vormis, värvid, ja seks. Berliin on üks sallivamaid, avatud, ja tervitades maailma linnu. Berliin on suurepärane LGBT sihtkoht Euroopas ja tervitab igasugune armastus. Täna, berliin on LGBT ülim sihtkoht, kuid see on oma populaarsuse pälvinud alles 20. sajandi jooksul, nii ülimalt muljetavaldav, kui kaua linn on jõudnud.

Schonebergi Nollendorfplatz on Berliini kurikuulsa geimaastiku süda ja metsik hing. siin, saate pidutseda, sinu oma, jook, ning nautida LGBT elu ja kultuuri.

Parim aeg LGBT ekstravagantsuse kogemiseks on suveaeg, eeposes CSD Berliin. Peaaegu 1 miljon inimest ja sajad kaunistatud ujukid loovad ühe suurima uhkuse paraadi maailmas, võrdsete õiguste ja vabaduse eest armastada kõigis vikerkaarevärvides.

Parimad asjad, mida teha

Külasta gei Schwulesi muuseumi, homoliikumise esimene monument, kuulus Marietta baar, Kohvik Berio, vanim geiklubi Heile Welt, või KitKat-Klubi parima queer-peo jaoks.

Frankfurdist Berliini rongiga

Leipzigist Berliini rongiga

Hannover Berliini rongiga

Hamburgist Berliini rongiga

 

lesbian wedding

 

2. Awesome LGBT sihtkoht Hollandis: Amsterdam

Kui olete esimene riik maailmas, kes legaliseeris samasooliste abielu, olete ka üks kõige vingemaid ja LGBT-sõbralikumaid sihtkohti maailmas. Niisiis, lõbus ja hämmastav Amsterdam oli esimene linn Euroopas, kus korraldati aastal geimänge 1998 ja Amsterdami uhkuse paraadi peetakse üheks parimaks maailmas.

Kui te ei tea, milliseid kohti linnas lüüa, siis peatus juures Roosa punkt, koht LGBT kohta teabe saamiseks- sõbralikud kohad Amsterdamis. Amsterdamis on vinge ööelu stseen, kuid enne päikese loojumist, tasuks jalutada mööda järgmisi tänavaid ja piirkondi, kus LGBT stseen hingab ja peksab: Reguliersdwarsstraat, ajalooline Kerkstraat, Amstel, ja siis Zeedijkisse ja Warmoesstraati fantastilise LGBT ööelu stseeni Amsterdamis.

Parimad asjad, mida teha

Avastage kuninganna peas kurikuulus lohistamisstseen, rüüpake Gettos kokteili, saate inspiratsiooni Amsterdami LGTB raamatupoes, lustlik, ja pidutseda klubides Taboo või Exit Reguliersdwarsstraati tänaval. Lisaks, Amsterdami kanali uhkus on üks ainulaadsemaid uhkuse paraade, mida maailmas külastada.

Brüsselist Amsterdami Rongiga

Londonist Amsterdami Rongiga

Berliinist Amsterdami Rongiga

Pariisist Amsterdami rongiga

 

 

3. Parim LGBT-sõbralik sihtkoht Suurbritannias: Brighton

Alates 1930. aastatest on Brighton olnud turvaline varjupaik kõigile, kes vajavad oma seksuaalsuse uurimist. Kunagisest mereäärsest linnast on saanud sõbralik LGBT sihtkoht Suurbritannias, lähedal, kuid pealinnast kaugel.

Kemp Town on LGBT piirkond Brightonis, tänu oma butiikhotellidele, pubid, ja restoranid. siin, leiate hämmastavaid vibreid, jahe õhkkond, kus saate tähistada armastust igas vormis. enamgi veel, kui plaanite minna kallimaga kogu tee, siis Brightonis on rohkem kui paar pulmapaigad nagu kuninglik paviljon, ja otse sealt algavad pidulikud sündmused Charles Streetil või Brightoni rannas.

Parimad asjad, mida teha

Nautige pinti beas Bulldogi pubis, kuid kõigepealt lõõgastuge Brightoni saunas, ja lõpetage öö kättemaksus, parim LGBT ööelu klubi.

 

Awesome LGBT parties

 

4. Äge LGBT-sõbralik linn Saksamaal: Kölni

Linn, kus on rohkem pubisid kui inimesi, ja rohkem uhkussündmusi kui mujal, Köln on üks kõige vingemaid ja LGBTQ-sõbralikumaid sihtkohti Euroopas. Köln on nii LGBTQ-sõbralik, et tal on oma Gaily tuur, nii saate avastada linna kõige paremini hoitud saladusi mis tahes maitse ja vikerkaarevärvi jaoks.

Lisaks, Köln on LGBT ülim sihtkoht, sest on 2 geistseenid, jah, see on õige. Vana Heumarkt-Mathiasstrasse ja linnaline Bermuda kolmnurk nooremale rahvahulgale. Läänes on parimad peod ja tantsuklubid, et oma keha kiigutada, ja idas, kus on rahulikud ja traditsioonilised hangouti kohad.

Teil pole aega mõlemaid külastada? Ära muretse! Sest S-Bahni metroorongiga, võite edasi-tagasi reisida nii palju kordi kui soovite ja ülikiiresti.

Parimad asjad, mida teha

Ära maga maha Kölni Christopheri tänava päeva, muidugi maailmakuulus Kölni uhkus. Lisaks, Kölni geide jõuluturg, ja karneval veebruaris. Pärast pidu vaadake Deckit 5 või Amadeus.

Berliinist Aacheni rongiga

Frankfurdist Kölni rongiga

Dresden Kölni rongiga

Aachen Kölni rongiga

 

5. Fantastiline LGBT-sõbralik sihtkoht Prantsusmaal: Pariis

Maailma kõige romantilisem linn tähistab armastust iga päev iga minut, ja olete väga oodatud tähistama oma armastust kõigis vikerkaarevärvides. Glam täis, stiil, klass, ja lõbus, Pariis on üks vingemaid LGBT-sid- sõbralikud sihtkohad maailmas.

Armas Marais on Pariisi geimaastiku keskus, kõigi populaarsete LGBT-kohtadega, mis asuvad kuulsas Place de la Bastille'is, Place de la Republique ja raekoda. Terve aasta, jaanuarist juulini, seal on hämmastavaid sündmusi, mis on pühendatud LGBT kogukonnale: festivalid, kunst, film, ja muidugi uhkuse paraad. siin, tunnete end koduselt, ning neil on palju võimalusi LGBT prantsuse kogukonna uurimiseks ja Pariisi avastamiseks.

Parimad asjad, mida teha

Raidd Barn go-go tantsijatele ja seksikale tantsimisele, Debonairi kohvik Cite de la Mode et du Design katusel makroonide ja hämmastavate vaadete jaoks Seine'ile, ja Bastille'i linnaosas asuv Badaboumi bistroo kõigile uutele ja trendikatele Prantsuse kunstnikele, ja suudelda Eiffeli torniga taustal.

Amsterdamist Pariisi rongiga

Londonist Pariisi rongiga

Rotterdami Pariisi rongiga

Brüsselist Pariisi rongiga

 

LGBT parade & flag

 

6. Äge LGBT-sõbralik linn Austrias: Viin

Rikas Austria ajalugu ja kultuur on täis lugusid homokeisritest, nii et LGBT- sõbralik on osa selle kauni linna DNA-st. seega, pole ime, et Viinis saab edasi minna 2 Gay linnaekskursioonid, et avastada LGBT kogukonna ja elu ajalugu. Lisaks, sarnaselt teiste meie loendis olevate LGTB-sõbralike sihtkohtadega, LGTB sündmusi on aasta jooksul rohkem, kui jõuate kokku lugeda.

Selle aasta üks erilisemaid LGBT-sündmusi on Vikerkaarepall. Hotell Schonbrunn korraldab selle suurejoonelise balli, kus saate tantsida valssi ja näidata oma stiilset moetunnet hämmastavate pallikleidide ja smokingitega.

Parimad asjad, mida teha

Maitske Viini kohvi Savoy kohvikus, Miss Candyga pidu Viini klubis Heaven, ütlen, et olen suurepärases Alpide keskkonnas, ja tehke oma pulmapilte, kui linna tähelepanuväärne arhitektuur on teie ümber.

Salzburgi Viini rongiga

Münchenist Viini rongiga

Grazist Viini rongiga

Prahast Viini rongiga

 

7. Vinge LGBT-sõbralik linn Iirimaal: Dublin

Võib-olla teavad paljud Iirimaad väga rangena, usuline, ja külmutatud õigel ajal. Kuid, see ei kehti Dublini kohta, mis on elav, lõbus, ja väga LGBT- sõbralik. sisse 2015, homoabielud said seaduslikuks, hämmastav verstapost Iirimaa muutumisel liberaaliks, ja avatud rahvas.

seega, leiate Dublinist hämmastava alternatiivse LGBT- sõbralik sihtkoht Amsterdami ja berliini. Juuni on Dublinis uhkuse kuu, aga tasuks vaadata ka rahvusvahelist Dublini geiteatrite festivali, maailma suurim.

Parimad asjad, mida teha

Kokteilid või peod George Baaris, gei instituut Dublinis, PantiBar, Oscari kohvik, kruiisimine, või lõõgastumiseks mõeldud geisaun on ülim asi, mida teha, et Dublini imelist LGTBQ kogukonda nautida.

 

8. Äge LGBT-sõbralik sihtkoht: Belgia

Gent ja Brüssel on tuntud kui 2 kõige vingemad LGBT-sõbralikud sihtkohad Belgias. See riik legaliseeris samasooliste abielud teiseks. Brüsselis, Rue du Marche au Charbon on LGBT stseeni keskpunkt.

Näiteks, vikerkaaremajas, saate nautida Lesborama filmifestivali, kunstinäitused, ja palju muud kultuuritegevust. Kuid, kui soovite uhkeldada sellega, mida loodus loodus teile andis, siis tervitab Chez Maman diivasid kõikides värvitoonides ja vikerkaare sädelustes.

Luksemburgist Brüsselisse Rongiga

Antwerpenist Brüsselisse rongiga

Amsterdamist Brüsselisse rongiga

Pariisist Brüsselisse rongiga

 

LGBT flags in a street in belgium

 

9. Äge LGBTQ-sõbralik sihtkoht: London

West End, pubid, arhitektuur, kuninganna. London on ikoon mitte ainult kuninglike asjade tõttu, vaid seetõttu, et see on vinge LGBT sihtkoht Euroopas. Linn on maailmale mikrokosmos, mis tähendab linna, mis võtab vastu inimesi kõigist maailma nurkadest, on ka väga soe ja sõbralik gei vastu, lesbi, omapärane, või transsooline.

Eksklusiivsed raamatupoed, hämmastav katusebaarid, teater, ja muusika, Londonil on nii palju põnevaid kohti, et nautida LGBT elu ja kultuuri parimat.

Asjad, mida teha

Niisiis, kui soovite nautida LGTB parimaid võimalusi Londonis, parima kabaree saamiseks minge Dlastone Superstore'i. Parima queer-stseeni jaoks, Glory pubi on suurepärane, ja tehke kindlasti peatus Inglismaa vanimas LGBT raamatupoes, Gei sõna.

Amsterdamist Londoni rongiga

Pariisist Londonisse Rongiga

Berliinist Londonisse Rongiga

Brüsselist Londonisse Rongiga

 

10. Suurepärased LGBT-sõbralikud sihtkohad: Milano

Erinevalt teistest meie nimekirjas olevatest LGBT-sõbralikest linnadest, LGBT õigusi Milanos ei legaliseerita. sellest hoolimata, maailma moe- ja elegantsepealinn uhkeldab elava geimaastikuga ning korraldab isegi iga-aastast LGTBQ filmifestivali.

Kui Milanos, Porta Venezia naabruskond on LGBT elu ja kultuuri süda. Lecco ja San Martini tänaval, leiate kõige lahedamad homosõbralikud baarid ja klubid.

Firenze Milaanosse rongiga

Firenze Veneziasse rongiga

Milano Firenzesse rongiga

Veneetsiast Milaanosse rongiga

 

Milan LGBT nightlife

 

Euroopas on väga lihtne rongis reisida ja mööda sõita Salvesta rong kuid alati pole kerge leida vingeid LGBT-sõbralikke sihtkohti, seega kirjutasime selle ajaveebipostituse teile.

 

 

Kas soovite oma saidile manustada meie ajaveebipostituse “10 ägedat LGBT-sõbralikku sihtkohta”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fawesome-lgbt-friendly-destinations%2F%3Flang%3Det – (Kerige natuke näha Manustuskood)