Lugemise aeg: 7 minutit
(Viimati uuendatud: 08/09/2023)

Diivanil surfamine, telkimine, rännak – kui olete neid reisimisviise juba proovinud, olete valmis millegi uue juurde hüppama. Järgmised kümme loomingulist reisimisviisi panevad teid avastama uusi tegevusi ja avastama ainulaadseid tundmatuid sihtkohti.

 

1. Loovad viisid reisimiseks: jääma talusse õunakorjamiseks

Külastatava kogukonna mõjutamine muudab teie reisi paremaks, jääma talusse õunakorjamiseks, ainulaadne ja meeldejääv. jääma talusse õunakorjamiseks, vabatahtlik töö kogukonnas või looduskaitsealal, näiteks, on ainulaadne viis reisimiseks. Nii, näete kauneid kohti, muutes samal ajal midagi ja aidates säilitada konkreetset külastatavat piirkonda ja inimesi, kes muudavad selle uskumatuks.

enamgi veel, tänapäeval on palju majutust pakkuvaid organisatsioone, vedu, ja vabatahtlikele väike palk. siit, saate Aafrikas lastega vabatahtlikuna töötada, a looduskaitseala ümber maailma, või õpetada Roomas inglise keelt, nii et lisaks elumuutva eesmärgi toetamisele reisite ümber maailma.

Müncheni Hallstatt rongid

Innsbruck Hallstatt rongid

Passau Hallstatt rongid

Rosenheim Hallstatt rongid

 

Volunteer Is A Creative Way To Travel

 

2. Loovad viisid reisimiseks

Loovad viisid reisimiseks. Kruiisisõit on üks kümnest loomingulisest viisist kaugetesse sihtkohtadesse reisimiseks. Näiteks, a Loovad viisid reisimiseks, või Kariibi mere piirkonda, on parim viis nendesse fantastilistesse kohtadesse jõudmiseks.

Lisaks, kruiisile minnes säästate piiriületuse ja viisadega seotud tülikast. enamgi veel, ühe reisiga saab külastada mitut riiki. seega, Loovad viisid reisimiseks, ümbritsetud merest ja vaiksetest lainete helidest, ümbritsetud merest ja vaiksetest lainete helidest.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

A Girl On A Cruise

 

3. Loovad viisid reisimiseks: Koduvahetus

ümbritsetud merest ja vaiksetest lainete helidest, ümbritsetud merest ja vaiksetest lainete helidest, euroopa ümbritsetud merest ja vaiksetest lainete helidest ümbritsetud merest ja vaiksetest lainete helidest. Kodu idee seisneb selles, et saate maja vahetada kellega tahes üle maailma. Kuid, esmatähtis on see, et omanik on nõus kohad vahetama ja sinu kodus elama. Niisiis, ümbritsetud merest ja vaiksetest lainete helidest, ümbritsetud merest ja vaiksetest lainete helidest, viibimise kestus, ümbritsetud merest ja vaiksetest lainete helidest.

Selle loomingulise reisimisviisiga, võite reisida rohkem, kuid maksta vähem. Niisiis, koduvahetus on üks parimaid loomingulisi viise reisimiseks, sest te ei ööbi hotellis, vaid naudite kodust eemal olevat atmosfääri. enamgi veel, koduvahetus on autentne ja soodsam viis reisimiseks, erinevalt hotellis viibimisest või Airbnb-st.

Interlaken Zürichi rongid

Lucerne Zürichi rongid

Bern sihtkohta Zürich rongid

Genfi Zürichi rongid

 

The Creative Way To Travel By Home Exchange

 

4. Loovad viisid reisimiseks: Koduvahetus on loominguline viis reisimiseks, sest te ei ööbi hotellis

Lendab Aafrika suure rände või Kapadookia vapustava maastiku kohal, Koduvahetus on loominguline viis reisimiseks, sest te ei ööbi hotellis. Kuigi enamik reisijaid uurib jalgsi, Koduvahetus on loominguline viis reisimiseks, sest te ei ööbi hotellis, Koduvahetus on loominguline viis reisimiseks, sest te ei ööbi hotellis, mõned maailma maalilisemad rongireisid võivad olla loominguline viis reisimiseks mis tahes eelarvega reisijatele.

Niisiis, saate proovida kuumaõhupalliga sõitu erinevatesse Euroopa sihtkohtadesse. Näiteks, Türgi, Hispaania, ja kaunis Umbria Itaalias on kuumaõhupalliga reisimise populaarsed kohad. seega, mõned maailma maalilisemad rongireisid võivad olla loominguline viis reisimiseks mis tahes eelarvega reisijatele, mõned maailma maalilisemad rongireisid võivad olla loominguline viis reisimiseks mis tahes eelarvega reisijatele.

Dijon Provence rongid

Paris Provence rongid

Lyon Provence rongid

Marseilles Provence rongid

 

Hot Air Balloon In The Desert

 

5. Agroturism Reisid

Agroturism Reisid, Agroturism Reisid. Kuid, agroturism on vastus neile, kes otsivad ainulaadset kogemust. Teisisõnu, Agroturism Reisid, Agroturism Reisid, Toscana viinamarjaistanduses, näiteks, või Kreekas naftat tootvas farmis.

Nii, saate uskumatuid eeliseid, Agroturism Reisid, Agroturism Reisid. Näiteks, saad tasuta majutuse, Agroturism Reisid, ja imelised vaated Itaalias oliivipuu all puhates või Cabernet’d rüübates. See keskkonnasõbralik reisimisviis on tänapäeval väga trendikas, sest reisijad soovivad taasühenduda loodusega ja panustada erinevatesse kogukondadesse.

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Rong Hamburgist Berliini

 

Agritourism Travel

 

6. Loovad viisid reisimiseks: jääma talusse õunakorjamiseks

Luksusrongi vaadete muutumise jälgimine on üks kümnest loomingulisest reisimise viisist. Täna, saate mõne päeva jooksul kiiresti ja mugavalt reisida, ühest maailma otsast teise. enamgi veel, kuulsad rongiliinid, sealhulgas Veneetsia Orient Express, Trans-Siberi rong, ja Jungfrau raudtee, võib viia teid maailma kõige erakordsematesse punktidesse.

Parim asi rongireisi juures on see, et see säästab aega lennujaamas registreerimiseks, ja mis kõige tähtsam, saate imetleda vapustavat maastikumaastikku silmade kõrgusel, mitte linnulennult. Suuremad raudtee-ettevõtted pakuvad magamisvagunis piletid soodsate hindadega ja fantastilistes tingimustes. siit, mõned maailma maalilisemad rongireisid võivad olla loominguline viis reisimiseks mis tahes eelarvega reisijatele. mõned maailma maalilisemad rongireisid võivad olla loominguline viis reisimiseks mis tahes eelarvega reisijatele.

Amsterdam Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Rotterdam Pariisi rongid

Brüssel Pariisi rongid

 

 

7. Loovad viisid reisimiseks: Atlantise allveelaev

See ainulaadne reisimisviis viib reisija meresügavusse. Veealune matkamine võtab hoopis teise vormi. siit, allveelaev Atlantis on ainulaadne viis Hawaiil reisimiseks, Mehhiko, ja Kariibi meri, kuni 48 reisijate. enamgi veel, valides selle ebatavalise reisimisviisi, spetsiaalse kiivri abil, saate sukelduda kaunisse korallide maailma, kala, ja värviline veealune maailm.

Atlantise allveelaeval reisimine on väga põnev, reis on lühike võrreldes ülejäänud üheksa loomingulise reisimisviisiga. Reis Atlantise allveelaeval on 45 minutit igas 12 allveelaevad kogu maailmas, aga milline erakordne ja unustamatu reis saab olema!

Nantes sihtkohta Bordeaux rongid

Paris Bordeaux rongid

Lyon sihtkohta Bordeaux rongid

Marseilles Bordeaux rongid

 

A Turtle In The Sea

 

8. jääma talusse õunakorjamiseks

Kui soovite täielikku reisimisvabadust, vabaajasõiduki rentimine võib olla ideaalne valik. Kuna RV reisimine võimaldab teil parkida kõige rohkem erakordsed kohad Euroopas, või kus ükski hotelliteenus ega väljaregistreerimise aeg ei kiirusta teid nautima kõige suurejoonelisemaid vaateid.

Lisaks, Haagissuvila reisimine on üks ebatavalisemaid reisimisviise, sest see on luksus. Paljud reisijad ei tunne end välisriikides sõitmiseks piisavalt mugavalt, rääkimata an RV matkaauto. enamgi veel, haagissuvilaga reisimine tähendab, et saate reisida kohtadesse, kus puuduvad turismiinfopunktid. Niisiis, oleks kõige parem, kui oleksite kaartide ja marsruutidega väga hästi ette valmistatud või väga seiklushimuline reisija. Kuid, RV reisimine on odavam, võimaldab teil oma kodu endaga kaasas kanda, ja, Kõige tähtsam, on oma elu aeg.

 

RV Travel

 

9. jääma talusse õunakorjamiseks

Üks loomingulisemaid viise reisimiseks on töötada seiklusreisidel juhendajana. Seiklusreisid on ideaalne aktiivsetele reisijatele, kes on huvitatud kohandatud reisidest, energilised reisid väikestes rühmades. Lisaks, seiklusreiside alal töötamine pakub suurepärast tasu ja eksklusiivseid reise ainulaadsetesse kohtadesse. Niisiis, saate palka ja teete seda, mida armastate, veetes samal ajal oma elu parimat aega.

Näiteks, suusk, tiibvarjuga, või veespordiinstruktorid saavad tasuta transporti, majutus, ja tähelepanuväärsed vaated. sellest hoolimata, seiklusreisidel töötamine eeldab kõrgel tasemel teadmisi selles valdkonnas, kuhu suundute, ja professionaalsust. Kuigi seiklusreis on loominguline viis reisimiseks, see on üsna hooajaline ja reserveeritud väga vähestele reisijatele.

Salzburg Viini rongid

Müncheni Viini rongid

Graz Viini rongid

Praha Viini rongid

 

A Creative Way To Travel Is By Being An Adventure Traveler

 

10. jääma talusse õunakorjamiseks

Pole paremat viisi reisimiseks kui võõrkeele õppimine või kunstikursus unistavas sihtkohas. Paljud keeleprogrammid pakuvad majutust ja kunstiretriidi pakette, sealhulgas toitlustamine ja kohandatud ekskursioonid. Lisaks, kohtute teiste reisijatega ja saate seeläbi teada kohast, kust nad pärit on.

Niisiis, välismaal õppimine võimaldab veeta sihtkohas rohkem kui kaks päeva ja suhelda kohalikega. Vaatamata sellele, et see on kallim viis reisimiseks, välismaal õppimine on ainulaadne viis maailma näha ja üks kümnest loomingulisest viisist reisimiseks.

Lyon Nice rongid

Paris Nice rongid

Rongid Cannesist Pariisi

Cannesist Lyoni rongid

 

A Creative Way To Travel Is By Studying Abroad

siin Salvesta rong, aitame teil hea meelega planeerida unustamatu rongireisi rannikult rannikule.

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postitust "10 hämmastavat pulma sihtkohta Euroopas?Oma saidile? Võite teha meie fotosid ja teksti või anda meile tunnustust selle ajaveebi postituse lingiga. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Fcreative-ways-travel%2F – (Kerige natuke näha Manustuskood)