Okuma zamanı: 7 dakika
(Son olarak Güncelleme: 08/09/2023)

kanepe sörfü, kamp yapmak, yol gezisi – bu seyahat yollarını zaten denediyseniz, yeni bir şeye atlamaya hazırsın. Aşağıdaki on yaratıcı seyahat yolu, yeni aktiviteler keşfetmenizi ve benzersiz bilinmeyen yerleri keşfetmenizi sağlayacaktır..

 

1. vahşi yaşam alanı: Bir Neden İçin Gönüllü

Ziyaret ettiğiniz topluluk üzerinde bir etki yaratmak, seyahatinizi kolaylaştırır, Bir Neden İçin Gönüllü, benzersiz ve unutulmaz. Bir Neden İçin Gönüllü, gönüllülük bir toplulukta veya yaban hayatı rezervinde, Örneğin, Bir Neden İçin Gönüllü. Bu yoldan, Bir fark yaratırken ve ziyaret ettiğiniz belirli alanı ve onu inanılmaz kılan insanları korumaya yardımcı olurken güzel yerler görürsünüz..

Dahası, bugün konaklama sunan birçok kuruluş var, taşımacılık, ve gönüllüler için küçük ödeme. bundan dolayı, Afrika'daki çocuklarla gönüllü olabilirsiniz, a vahşi yaşam alanı vahşi yaşam alanı, vahşi yaşam alanı, vahşi yaşam alanı.

Münih Hallstatt trenleri

Innsbruck Hallstatt trenleri

Passau Hallstatt trenleri

Rosenheim Hallstatt trenleri

 

Volunteer Is A Creative Way To Travel

 

2. vahşi yaşam alanı

vahşi yaşam alanı. Seyir, uzak yerlere seyahat etmenin on yaratıcı yolundan biridir. Örneğin, a vahşi yaşam alanı, veya Karayipler, bu harika yerlere ulaşmanın en iyi yolu.

bunlara ek olarak, gemi seyahati yapmak sizi sınır geçişi ve vize zahmetinden kurtarır. Dahası, bir seferde birkaç ülkeyi ziyaret edebilirsiniz. Böylece, gemi seyahati yapmak sizi sınır geçişi ve vize zahmetinden kurtarır, gemi seyahati yapmak sizi sınır geçişi ve vize zahmetinden kurtarır, gemi seyahati yapmak sizi sınır geçişi ve vize zahmetinden kurtarır.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

A Girl On A Cruise

 

3. vahşi yaşam alanı: Ev Değişimi

gemi seyahati yapmak sizi sınır geçişi ve vize zahmetinden kurtarır, gemi seyahati yapmak sizi sınır geçişi ve vize zahmetinden kurtarır, bu gemi seyahati yapmak sizi sınır geçişi ve vize zahmetinden kurtarır gemi seyahati yapmak sizi sınır geçişi ve vize zahmetinden kurtarır. Evin arkasındaki fikir, dünyanın her yerinden herhangi biriyle ev değiştirebilmenizdir.. ancak, birincil terim, sahibinin yer değiştirmeyi ve evinizde kalmayı kabul etmesidir.. Böyle, gemi seyahati yapmak sizi sınır geçişi ve vize zahmetinden kurtarır, seyahat tarihlerini sen koordine ediyorsun, kalış süresi, ve seçeceğiniz ev kendi evinizin fiyat aralığında olmalıdır..

Seyahat etmenin bu yaratıcı yolu ile, daha fazla seyahat edebilirsin ama daha az ödersin. Böyle, evde değişim, seyahat etmenin en yaratıcı yollarından biridir çünkü bir otelde kalmıyorsunuz, ancak evinizden uzakta bir evin tadını çıkarıyorsunuz.. Dahası, ev değişimi, seyahat etmenin otantik ve daha uygun fiyatlı bir yoludur, bir otel konaklamasının veya Airbnb'nin aksine.

Interlaken Zürih trenleri

Lucerne Zürih trenleri

Zürih Trains için Bern

Cenevre Zürih trenleri

 

The Creative Way To Travel By Home Exchange

 

4. vahşi yaşam alanı: Sıcak hava balonu

Afrika'daki büyük göçün veya Kapadokya'nın muhteşem manzarasının üzerinde uçmak, sıcak hava balonu seyahat etmenin en yaratıcı yollarından biridir. Çoğu gezgin yürüyerek keşfederken, tepelere ve dağlara tırmanmak, veya ciplerle seyahat etmek, cesur ve maceracı gezginler için bir sıcak hava balonu uçuşu korunur.

Böyle, Avrupa'nın çeşitli yerlerine sıcak hava balonu yolculuğunu deneyebilirsiniz. Örneğin, Türkiye, ispanya, ve İtalya'daki güzel Umbria, sıcak hava balonu seyahati için popüler yerlerdir.. bu nedenle, eğer yükseklikten korkmuyorsan, o zaman sıcak hava balonu turu hayatında en az bir kez denemen gereken bir deneyimdir.

Provence trenleri Dijon

Paris Provence trenleri

Provence Trains Lyon

Provence Trains için Marsilya

 

Hot Air Balloon In The Desert

 

5. Tarım Turizmi Seyahati

Hepimiz daha fazla seyahat etmek için çok çalışıyoruz, ve çoğumuz güzel bir yere kaçıp arkamıza yaslandığımız için mutluyuz. ancak, benzersiz bir deneyim arayanlar için agriturizm cevaptır. Diğer bir deyişle, tarım turizmi çok çalışmaktan oluşur, ama açık havada, Toskana'nın bir bağında, Örneğin, veya Yunanistan'da petrol üreten bir çiftlikte.

Bu yoldan, inanılmaz faydalar elde edersiniz, dünyanın en çok arzu edilen destinasyonlarında savurganlık yapmadan, neredeyse bedava. Örneğin, ücretsiz konaklama alabilirsiniz, taze gıda, İtalya'da bir zeytin ağacının altında dinlenirken veya Cabernet'i yudumlarken muhteşem manzaralar. Bu çevre dostu Gezginler doğayla yeniden bağlantı kurmak ve çeşitli topluluklara katkıda bulunmak istediklerinden, seyahat etme şekli bugün çok moda..

Frankfurt Berlin trenleri

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin treni

 

Agritourism Travel

 

6. vahşi yaşam alanı: Kıyıdan Kıyıya Tren

Lüks bir trenin konforunda değişen manzaraları izlemek, seyahat etmenin on yaratıcı yolundan biridir.. Bugün, birkaç gün içinde hızlı ve rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz, dünyanın bir ucundan diğer ucuna. Dahası, ünlü tren yolları, Venedik Doğu Ekspresi dahil, Trans-Sibirya treni, ve Jungfrau demiryolu, sizi dünyanın en sıra dışı noktalarına götürebilir.

Tren yolculuğunun en iyi yanı, havaalanında check-in yapmak için size zaman kazandırmasıdır., ve hepsinden önemlisi, kuşbakışı manzara yerine göz hizasında muhteşem manzara manzarasına hayran olabilirsiniz.. Büyük demiryolu şirketlerinin sunduğu uyuyan tren uygun fiyatlarla ve harika koşullarda biletler. bundan dolayı, dünyanın en manzaralı tren yolculuklarından bazıları, her bütçeye sahip gezginler için seyahat etmenin yaratıcı bir yolu olabilir. Kıyıdan Kıyıya tren gezileri, dünyayı dolaşmanın en iyi yollarından biridir.

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

 

 

7. vahşi yaşam alanı: Atlantis Denizaltı

Bu eşsiz seyahat şekli, yolcuyu denizin derinliklerine götürür.. Sualtı yürüyüşü tamamen farklı bir form alıyor. bundan dolayı, Atlantis denizaltısı Hawaii'de seyahat etmenin eşsiz bir yoludur, Meksika, ve Karayip Denizi, kadar gruplar halinde 48 yolcular. Dahası, bu alışılmadık seyahat yolunu seçerek, özel bir kask yardımıyla, mercanların güzel dünyasına kendinizi kaptırabilirsiniz, balık, ve renkli sualtı dünyası.

Atlantis denizaltısında seyahat ederken çok heyecan verici, yolculuk, seyahat etmenin diğer dokuz yaratıcı yoluna kıyasla kısa. Atlantis denizaltısında bir yolculuk 45 her birinde dakika 12 dünya çapında denizaltılar, ama ne olağanüstü ve unutulmaz bir yolculuk yapacaksın!

Bordo Trains Nantes

Paris Bordo trenleri

Bordo Trains Lyon

Bordo Trains için Marsilya

 

A Turtle In The Sea

 

8. Karavan Seyahati

Tam seyahat özgürlüğü istiyorsanız, eğlence aracı kiralamak mükemmel bir seçenek olabilir. RV seyahati en çok park etmenize izin verdiği için Avrupa'nın sıra dışı yerleri, veya hiçbir otel hizmetinin veya check-out saatinin sizi en muhteşem manzaraların tadını çıkarmaktan alıkoyamayacağı yerlerde.

ek olarak, Karavan seyahati, lüks olduğu için seyahat etmenin en sıra dışı yollarından biridir.. Pek çok gezgin, yabancı ülkelerde araba kullanacak kadar rahat hissetmeyecektir., yalnız bir karavan kampçısı. Dahası, Karavanla seyahat etmek, turist bilgi noktalarının bulunmadığı yerlere seyahat edebileceğiniz anlamına gelir. Böyle, ya haritalar ve güzergahlar konusunda çok iyi hazırlanmış olsaydınız ya da çok maceracı bir gezgin olsaydınız en iyisi olurdu.. ancak, Karavan seyahati daha ucuz, evinizi yanınızda taşımanıza izin verir, ve, en önemlisi, hayatının zamanına sahip ol.

 

RV Travel

 

9. Macera Seyahati

Seyahat etmenin en yaratıcı yollarından biri, macera seyahatinde eğitmen olarak çalışmaktır.. Macera seyahati, kişiye özel tasarımlarla ilgilenen aktif gezginler için idealdir., küçük gruplar halinde enerjik geziler. Üstelik, macera seyahatinde çalışmak, benzersiz yerlere mükemmel ödeme ve özel geziler sunar. Böyle, para alıyorsun ve hayatının en iyi zamanını yaşarken sevdiğin şeyi yapıyorsun.

Örneğin, kayak, yamaç paraşütü, veya su sporları eğitmenleri ücretsiz ulaşımdan yararlanır, konaklama, ve olağanüstü manzaralar. yine de, macera seyahatinde çalışmak, gittiğiniz alanda yüksek düzeyde bilgi ve profesyonellik gerektirir. Yani macera seyahati seyahat etmenin yaratıcı bir yolu iken, oldukça mevsimlik ve çok az gezgin için ayrılmış.

Viyana trenleri Salzburg

Münih Viyana trenleri

Graz Viyana trenleri

Prag Viyana trenleri

 

A Creative Way To Travel Is By Being An Adventure Traveler

 

10. Yurt dışında okumak

Seyahat etmenin yabancı bir dil öğrenmekten veya rüya gibi bir yerde sanat kursuna gitmekten daha iyi bir yolu yoktur.. Birçok dil programı konaklama ve sanat inziva paketleri sunar, yemekler ve özel turlar dahil. ek olarak, diğer gezginlerle tanışırsınız ve böylece geldikleri yeri öğrenirsiniz.

Böyle, Yurt dışında okuyan gideceğiniz yerde iki günden fazla zaman geçirmenizi ve yerel halkla kaynaşmanızı sağlar. Seyahat etmenin daha pahalı bir yolu olmasına rağmen, yurtdışında okumak dünyayı görmenin benzersiz bir yolu ve seyahat etmenin on yaratıcı yolundan biridir.

Güzel Trains Lyon

Güzel Trains Paris

Cannes Paris trenleri

Cannes-Lyon trenleri

 

A Creative Way To Travel Is By Studying Abroad

Bunun sonucunda Bir Tren Kaydet, Unutulmaz bir kıyıdan kıyıya tren yolculuğu planlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

 

“Avrupa'da 10 Muhteşem Düğün Destinasyonu” adlı blog yazımızı gömmek ister misiniz?"Sitenize? Fotoğraflarımızı ve metnimizi çekebilir veya bu blog gönderisine bir bağlantı ile bize kredi verebilirsiniz.. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftr%2Fcreative-ways-travel%2F - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)