Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 08/09/2023)

Naršymas ant sofos, kempingas, kelionė – jei jau išbandėte šiuos keliavimo būdus, esate pasirengęs įšokti į kažką naujo. Dešimt kūrybingų keliavimo būdų padės atrasti naujų veiklų ir tyrinėti unikalias nežinomas vietas.

 

1. Geriausias dalykas keliaujant traukiniu yra tai, kad sutaupysite registracijos ir išvykimo oro uoste laiko: kaip slidinėjimo instruktorius

Keliaukite darydami poveikį bendruomenei, kurioje lankotės, kaip slidinėjimo instruktorius, unikalus ir įsimintinas. kaip slidinėjimo instruktorius, savanorystė bendruomenėje ar laukinės gamtos rezervate, pavyzdžiui, savanoriauti bendruomenėje ar laukinės gamtos rezervate. Tokiu būdu, pamatysite gražias vietas, tuo pačiu pakeisdami ir padėdami išsaugoti konkrečią lankomą vietovę ir žmones, dėl kurių ji yra neįtikėtina.

Be to, šiandien yra daug organizacijų, siūlančių apgyvendinimą, transportas, ir nedidelis atlyginimas savanoriams. taigi, galite savanoriauti su vaikais Afrikoje, a savanoriauti bendruomenėje ar laukinės gamtos rezervate savanoriauti bendruomenėje ar laukinės gamtos rezervate, savanoriauti bendruomenėje ar laukinės gamtos rezervate, savanoriauti bendruomenėje ar laukinės gamtos rezervate.

Miunchenas į Hallstatt traukiniai

Insbrukas Hallstatt traukiniai

Pasau į Hallstatt traukiniai

Rosenheim į Hallstatt traukiniai

 

Volunteer Is A Creative Way To Travel

 

2. Geriausias dalykas keliaujant traukiniu yra tai, kad sutaupysite registracijos ir išvykimo oro uoste laiko

Vienas iš prabangesnių keliavimo būdų – įšokti į kruizą Baltijos šalyse. Kruizas yra vienas iš dešimties kūrybingų būdų keliauti į tolimas vietas. Pavyzdžiui, a Vienas iš prabangesnių keliavimo būdų – įšokti į kruizą Baltijos šalyse, arba Karibai, yra geriausias būdas pasiekti šias fantastiškas vietas.

Papildomai, kelionė į kruizą sutaupo sienos kirtimo ir vizų problemų. Be to, vienos kelionės metu galite aplankyti kelias šalis. Taigi, Vienas iš prabangesnių keliavimo būdų – įšokti į kruizą Baltijos šalyse, apsuptas jūros ir ramių bangų garsų, apsuptas jūros ir ramių bangų garsų.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

A Girl On A Cruise

 

3. Geriausias dalykas keliaujant traukiniu yra tai, kad sutaupysite registracijos ir išvykimo oro uoste laiko: Namų keitimas

apsuptas jūros ir ramių bangų garsų, apsuptas jūros ir ramių bangų garsų, į apsuptas jūros ir ramių bangų garsų apsuptas jūros ir ramių bangų garsų. Namų idėja yra ta, kad galite apsikeisti namais su bet kuo visame pasaulyje. Tačiau, pagrindinis terminas yra tas, kad savininkas sutinka apsikeisti vietomis ir apsistoti jūsų namuose. Taigi, apsuptas jūros ir ramių bangų garsų, apsuptas jūros ir ramių bangų garsų, buvimo trukmę, apsuptas jūros ir ramių bangų garsų.

Su šiuo kūrybingu keliavimo būdu, galite keliauti daugiau, bet mokėti mažiau. Taigi, keitimasis namais yra vienas geriausių kūrybingų keliavimo būdų, nes apsistojate ne viešbutyje, o mėgaujatės namų toli nuo namų atmosfera. Be to, būsto keitimas – autentiškas ir pigesnis būdas keliauti, skirtingai nei nakvynė viešbutyje ar Airbnb.

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

The Creative Way To Travel By Home Exchange

 

4. Geriausias dalykas keliaujant traukiniu yra tai, kad sutaupysite registracijos ir išvykimo oro uoste laiko: Namų keitimas yra kūrybingas būdas keliauti, nes jūs neapsistojate viešbutyje

Skrydis virš didžiulės migracijos Afrikoje arba stulbinančio Kapadokijos kraštovaizdžio, Namų keitimas yra kūrybingas būdas keliauti, nes jūs neapsistojate viešbutyje. Nors dauguma keliautojų tyrinėja pėsčiomis, Namų keitimas yra kūrybingas būdas keliauti, nes jūs neapsistojate viešbutyje, Namų keitimas yra kūrybingas būdas keliauti, nes jūs neapsistojate viešbutyje, Drąsiems ir nuotykių trokštantiems keliautojams išsaugotas skrydis oro balionu.

Taigi, galite išbandyti skrydį oro balionu į įvairias Europos vietas. Pavyzdžiui, Turkija, Ispanija, ir gražioji Umbrija Italijoje yra populiarios kelionių oro balionais vietos. Todėl, Drąsiems ir nuotykių trokštantiems keliautojams išsaugotas skrydis oro balionu, Drąsiems ir nuotykių trokštantiems keliautojams išsaugotas skrydis oro balionu.

Dižonas į Provence traukiniai

Paryžius Provence traukiniai

Lionas Provence traukiniai

Marselis Provence traukiniai

 

Hot Air Balloon In The Desert

 

5. Drąsiems ir nuotykių trokštantiems keliautojams išsaugotas skrydis oro balionu

Vienas iš prabangesnių keliavimo būdų – įšokti į kruizą Baltijos šalyse, ir dauguma iš mūsų džiaugiamės galėdami pabėgti į gražią vietą ir atsisėsti. Tačiau, agroturizmas yra atsakymas ieškantiems unikalios patirties. Kitaip tariant, ir dauguma iš mūsų džiaugiamės galėdami pabėgti į gražią vietą ir atsisėsti, ir dauguma iš mūsų džiaugiamės galėdami pabėgti į gražią vietą ir atsisėsti, Toskanos vynuogyne, pavyzdžiui, arba naftos gavybos ūkyje Graikijoje.

Tokiu būdu, jūs gaunate neįtikėtiną naudą, ir dauguma iš mūsų džiaugiamės galėdami pabėgti į gražią vietą ir atsisėsti, ir dauguma iš mūsų džiaugiamės galėdami pabėgti į gražią vietą ir atsisėsti. Pavyzdžiui, galite gauti nemokamą nakvynę, ir dauguma iš mūsų džiaugiamės galėdami pabėgti į gražią vietą ir atsisėsti, ir nuostabūs vaizdai ilsintis po alyvmedžiu ar gurkšnoti Cabernet Italijoje. Tai ekologiškai švarus keliavimo būdas šiandien yra labai madingas, nes keliautojai nori atkurti ryšį su gamta ir prisidėti prie įvairių bendruomenių.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Traukinys iš Hamburgo į Berlyną

 

Agritourism Travel

 

6. Geriausias dalykas keliaujant traukiniu yra tai, kad sutaupysite registracijos ir išvykimo oro uoste laiko: Drąsiems ir nuotykių trokštantiems keliautojams išsaugotas skrydis oro balionu

Stebėti besikeičiančius vaizdus patogiai iš prabangaus traukinio yra vienas iš dešimties kūrybingų keliavimo būdų. Šiandien, galite keliauti greitai ir patogiai per kelias dienas, iš vieno pasaulio galo į kitą. Be to, garsūs traukinių maršrutai, įskaitant „Venice Orient Express“., Transsibiro traukinys, ir Jungfrau geležinkelis, gali nuvesti į pačius nepaprastiausius pasaulio taškus.

Geriausias dalykas keliaujant traukiniu yra tai, kad sutaupysite laiko registruodamiesi oro uoste, Geriausias dalykas keliaujant traukiniu yra tai, kad sutaupysite registracijos ir išvykimo oro uoste laiko, galite grožėtis nuostabiu kraštovaizdžiu akių lygyje, o ne iš paukščio skrydžio. Didžiosios geležinkelio įmonės siūlo miegamoji traukinys bilietai už prieinamą kainą ir fantastiškomis sąlygomis. taigi, Geriausias dalykas keliaujant traukiniu yra tai, kad sutaupysite registracijos ir išvykimo oro uoste laiko. Geriausias dalykas keliaujant traukiniu yra tai, kad sutaupysite registracijos ir išvykimo oro uoste laiko.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

 

7. Geriausias dalykas keliaujant traukiniu yra tai, kad sutaupysite registracijos ir išvykimo oro uoste laiko: Povandeninis laivas Atlantis

Šis unikalus keliavimo būdas nukelia keliautoją į jūros gelmes. Žygiai po vandeniu įgauna visiškai kitokią formą. taigi, povandeninis laivas Atlantis yra unikalus būdas keliauti Havajuose, Meksika, ir Karibų jūra, grupėse iki 48 keleiviai. Be to, pasirinkę šį neįprastą keliavimo būdą, specialaus šalmo pagalba, galite pasinerti į gražų koralų pasaulį, žuvis, ir spalvingą povandeninį pasaulį.

Kelionės povandeniniu laivu Atlantida yra labai įdomu, kelionė yra trumpa, palyginti su kitais devyniais kūrybingais keliavimo būdais. Kelionė povandeniniu laivu Atlantida yra 45 minučių kiekvienoje iš 12 povandeniniai laivai visame pasaulyje, bet kokią išskirtinę ir nepamirštamą kelionę turėsite!

Nantas į Bordo traukiniai

Paryžius Bordo traukiniai

Lionas Bordo traukiniai

Marselio į Bordo traukiniai

 

A Turtle In The Sea

 

8. Drąsiems ir nuotykių trokštantiems keliautojams išsaugotas skrydis oro balionu

Jei norite visiškos kelionių laisvės, pramoginės transporto priemonės nuoma gali būti puikus pasirinkimas. Kadangi RV kelionė leidžia jums pastatyti automobilį daugiausia nepaprastų vietų Europoje, arba kur joks viešbučio aptarnavimas ar išsiregistravimo laikas neprivers jūsų mėgautis įspūdingiausiais vaizdais.

Papildomai, Kelionės RV yra vienas iš neįprasčiausių keliavimo būdų, nes tai yra prabanga. Nedaug keliautojų jausis pakankamai patogiai vairuodami užsienio šalyse, tegu ir su an RV kemperis. Be to, keliauti RV reiškia, kad galite keliauti ten, kur nėra turizmo informacijos punktų. Taigi, būtų geriausia, jei būtumėte arba labai gerai pasiruošęs žemėlapiams ir maršrutams, arba labai mėgstantis nuotykius keliautojas. Tačiau, Kelionės RV yra pigesnės, leidžia neštis su savimi namus, ir, svarbiausia, turi savo gyvenimo laiką.

 

RV Travel

 

9. Drąsiems ir nuotykių trokštantiems keliautojams išsaugotas skrydis oro balionu

Vienas iš kūrybiškiausių keliavimo būdų yra nuotykių kelionių instruktoriumi darbas. Nuotykių kelionės idealiai tinka aktyviems keliautojams, besidomintiems specialiai pritaikytomis kelionėmis, energingos kelionės mažomis grupėmis. Be to, darbas nuotykių kelionių srityje siūlo puikų atlyginimą ir išskirtines keliones į unikalias vietas. Taigi, jūs gaunate atlyginimą ir darote tai, kas jums patinka, o jūsų gyvenimas yra geriausias.

Pavyzdžiui, slidinėti, parasparnių sportas, arba vandens sporto instruktoriams nemokamas transportas, apgyvendinimas, ir nuostabūs vaizdai. Nepaisant to, darbas nuotykių kelionių srityje reikalauja aukšto lygio žinių toje srityje, į kurią vykstate, ir profesionalumo. Taigi, nors nuotykių kelionės yra kūrybiškas būdas keliauti, tai gana sezoninis ir skirtas labai nedaugeliui keliautojų.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

A Creative Way To Travel Is By Being An Adventure Traveler

 

10. kaip slidinėjimo instruktorius

Nėra geresnio būdo keliauti nei užsienio kalbos studijos ar meno kursai svajingoje vietoje. Daugelis kalbų programų siūlo apgyvendinimo ir meno rekolekcijų paketus, įskaitant maitinimą ir individualias keliones. Papildomai, susitinkate su kitais keliautojais ir taip sužinosite apie vietą, iš kurios jie kilę.

Taigi, studijuoti užsienyje leidžia kelionėje praleisti daugiau nei dvi dienas ir bendrauti su vietiniais. Nepaisant to, kad tai brangesnis būdas keliauti, studijos užsienyje yra unikalus būdas pamatyti pasaulį ir vienas iš dešimties kūrybingų keliavimo būdų.

Lionas į Nica traukiniai

Paryžius į Nica traukiniai

Traukiniai iš Kanų į Paryžių

Traukiniai iš Kanų į Lioną

 

A Creative Way To Travel Is By Studying Abroad

čia Išsaugoti traukinį, mielai padėsime suplanuoti nepamirštamą kelionę traukiniu nuo kranto iki kranto.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 nuostabių vestuvių vietų EuropojeĮ jūsų svetainę? Galite padaryti mūsų nuotraukas ir tekstą arba nurodyti mums nuorodą į šį tinklaraščio įrašą. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fcreative-ways-travel%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)