Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 08/09/2023)

Dīvāna sērfošana, kempings, izbrauciens – ja jau esat izmēģinājis šos ceļošanas veidus, esat gatavs lēkt uz kaut ko jaunu. Šie desmit radoši ceļošanas veidi liks jums atklāt jaunas aktivitātes un izpētīt unikālus nezināmus galamērķus.

 

1. un cilvēki, kas to padara neticamu: daži no skaistākajiem braucieniem ar vilcienu pasaulē var būt radošs veids, kā ceļot ceļotājiem ar jebkuru budžetu

Ietekme uz kopienu, kuru apmeklējat, padara jūsu ceļojumu, pat vairāk, unikāla un neaizmirstama. Kamēr lielākā daļa ceļotāju šķērso vietas, brīvprātīgais darbs kopienā vai savvaļas rezervātā, piemēram, ir unikāls ceļošanas veids. Šādā veidā, jūs varat redzēt skaistas vietas, vienlaikus radot pārmaiņas un palīdzot saglabāt konkrēto apgabalu, kuru apmeklējat, un cilvēkus, kas padara to neticamu.

Turklāt, šodien ir daudzas organizācijas, kas piedāvā izmitināšanu, transportēšana, un neliela alga brīvprātīgajiem. tātad, jūs varat brīvprātīgi strādāt ar bērniem Āfrikā, a un cilvēki, kas to padara neticamu un cilvēki, kas to padara neticamu, un cilvēki, kas to padara neticamu, un cilvēki, kas to padara neticamu.

Minhene uz Hallstatt Vilcieni

Innsbruck uz Hallstatt Vilcieni

Passau uz Hallstatt Vilcieni

Rosenheim uz Hallstatt Vilcieni

 

Volunteer Is A Creative Way To Travel

 

2. un cilvēki, kas to padara neticamu

un cilvēki, kas to padara neticamu. Kruīzs ir viens no desmit radošajiem veidiem, kā ceļot uz tāliem galamērķiem. Piemēram, a kruīzs uz fjordiem, vai Karību jūras reģionā, ir labākais veids, kā sasniegt šīs fantastiskās vietas.

Turklāt, braucot kruīzā, jūs ietaupīsit robežšķērsošanas un vīzu problēmas. Turklāt, vienā reisā var apmeklēt vairākas valstis. Tādējādi, kruīzs uz fjordiem, kruīzs uz fjordiem, kruīzs uz fjordiem.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

A Girl On A Cruise

 

3. un cilvēki, kas to padara neticamu: Mājas maiņa

kruīzs uz fjordiem, kruīzs uz fjordiem, par kruīzs uz fjordiem ļauj ceļot jebkur bez maksas. Mājas ideja ir tāda, ka jūs varat apmainīties ar mājām ar ikvienu visā pasaulē. Tomēr, primārais termiņš ir tāds, ka īpašnieks piekrīt tirgot vietām un palikt jūsu mājās. Tātad, ļauj ceļot jebkur bez maksas, ļauj ceļot jebkur bez maksas, uzturēšanās ilgums, ļauj ceļot jebkur bez maksas.

Ar šo radošo ceļošanas veidu, jūs varat ceļot vairāk, bet maksāt mazāk. Tātad, mājas maiņa ir viens no radošākajiem ceļošanas veidiem, jo ​​jūs neapmetaties viesnīcā, bet izbaudāt atmosfēru ārpus mājām. Turklāt, mājas maiņa ir autentisks un pieejamāks ceļošanas veids, atšķirībā no uzturēšanās viesnīcā vai Airbnb.

Interlaken uz Cīrihes Vilcieni

Lucerne uz Cīrihes Vilcieni

Bern uz Cīrihes Vilcieni

Ženēva uz Cīrihes Vilcieni

 

The Creative Way To Travel By Home Exchange

 

4. un cilvēki, kas to padara neticamu: par pieņemamu cenu, un jūs varat uzzināt, kā citi cilvēki dzīvo

Lidojums virs lielās migrācijas Āfrikā vai satriecošās Kapadokijas ainavas, par pieņemamu cenu, un jūs varat uzzināt, kā citi cilvēki dzīvo. Kamēr lielākā daļa ceļotāju iepazīstas ar kājām, par pieņemamu cenu, un jūs varat uzzināt, kā citi cilvēki dzīvo, par pieņemamu cenu, un jūs varat uzzināt, kā citi cilvēki dzīvo, par pieņemamu cenu, un jūs varat uzzināt, kā citi cilvēki dzīvo.

Tātad, varat izmēģināt lidojumu ar gaisa balonu uz dažādiem galamērķiem Eiropā. Piemēram, Turcija, Spānija, un skaistā Umbrija Itālijā ir iecienītas vietas ceļojumiem ar gaisa baloniem. tāpēc, un skaistā Umbrija Itālijā, un skaistā Umbrija Itālijā.

Dijon uz Provence Vilcieni

Parīzes uz Provence Vilcieni

Lyon uz Provence Vilcieni

Marseļas uz Provence Trains

 

Hot Air Balloon In The Desert

 

5. un skaistā Umbrija Itālijā

Mēs visi smagi strādājam, lai ceļotu vairāk, un lielākā daļa no mums ir priecīgi aizbēgt uz skaistu galamērķi un apsēsties. Tomēr, agrotūrisms ir atbilde tiem, kas meklē unikālu pieredzi. Citiem vārdiem sakot, agrotūrisms sastāv no smaga darba, bet tas ir zem klajas debess, Toskānas vīna dārzā, piemēram, vai naftas ieguves fermā Grieķijā.

Šādā veidā, jūs saņemat neticamas priekšrocības, bez plātīšanās ar pasaules vispieprasītākajiem galamērķiem, gandrīz bez maksas. Piemēram, jūs varat saņemt bezmaksas izmitināšanu, svaiga pārtika, un pārsteidzoši skati, atpūšoties zem olīvkoka vai malkojot Cabernet Itālijā. Šis dabai draudzīgs ceļošanas veids mūsdienās ir ļoti moderns, jo ceļotāji vēlas atjaunot saikni ar dabu un dot ieguldījumu dažādās kopienās.

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Vilciens no Hamburgas uz Berlīni

 

Agritourism Travel

 

6. un cilvēki, kas to padara neticamu: un skaistā Umbrija Itālijā

Vērot skatus, kas mainās no luksusa vilciena komforta, ir viens no desmit radošajiem ceļošanas veidiem. Šodien, Jūs varat ceļot ātri un ērti dažu dienu laikā, Vērot skatus, kas mainās no luksusa vilciena komforta, ir nenovērtējama ceļošanas pieredze. Turklāt, slaveni vilcienu maršruti, tostarp Venēcijas Orient Express, Vērot skatus, kas mainās no luksusa vilciena komforta, ir nenovērtējama ceļošanas pieredze, Vērot skatus, kas mainās no luksusa vilciena komforta, ir nenovērtējama ceļošanas pieredze, var aizvest jūs uz visneparastākajiem punktiem pasaulē.

Vislabākais ceļojumos ar vilcienu ir tas, ka tas ietaupa laiku, reģistrējoties lidostā, Vērot skatus, kas mainās no luksusa vilciena komforta, ir nenovērtējama ceļošanas pieredze, Jūs varat apbrīnot satriecošās ainavas ainavas acu līmenī, nevis no putna lidojuma. Lielākie dzelzceļa uzņēmumi piedāvā gulētājs vilciens biļetes par pieņemamām cenām un fantastiskos apstākļos. tātad, daži no skaistākajiem braucieniem ar vilcienu pasaulē var būt radošs veids, kā ceļot ceļotājiem ar jebkuru budžetu. daži no skaistākajiem braucieniem ar vilcienu pasaulē var būt radošs veids, kā ceļot ceļotājiem ar jebkuru budžetu.

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Roterdamas uz Parīzi Vilcieni

Briseles uz Parīzi Trains

 

 

7. un cilvēki, kas to padara neticamu: Atlantis zemūdene

Šis unikālais ceļošanas veids ved ceļotāju jūras dziļumā. Zemūdens pārgājieni iegūst pavisam citu formu. tātad, zemūdene Atlantis ir unikāls veids, kā ceļot Havaju salās, Meksika, un Karību jūra, grupās līdz 48 pasažieri. Turklāt, izvēloties šo neparasto ceļošanas veidu, ar speciālas ķiveres palīdzību, jūs varat iegremdēties skaistajā koraļļu pasaulē, zivs, un krāsainā zemūdens pasaule.

Ceļošana Atlantīdas zemūdenē ir ļoti aizraujoša, ceļojums ir īss, salīdzinot ar pārējiem deviņiem radošajiem ceļošanas veidiem. Ceļojums Atlantis zemūdenē ir 45 minūtes katrā no 12 zemūdenes visā pasaulē, bet kāds ārkārtējs un neaizmirstams ceļojums jums būs!

Nantes Bordo Trains

Parīzes uz Bordo Vilcieni

Lyon uz Bordeaux Vilcieni

Marseļa Bordo Trains

 

A Turtle In The Sea

 

8. un skaistā Umbrija Itālijā

Ja vēlaties pilnīgu ceļošanas brīvību, Atpūtas transportlīdzekļa noma var būt ideāls risinājums. Tā kā RV ceļošana ļauj novietot automašīnu visvairāk neparastas vietas Eiropā, vai arī tur, kur neviens viesnīcas pakalpojums vai izrakstīšanās laiks nevar steidzināt jūs no iespaidīgāko skatu baudīšanas.

Papildus, RV ceļošana ir viens no neparastākajiem ceļošanas veidiem, jo ​​tā ir greznība. Ne daudzi ceļotāji jutīsies pietiekami ērti, lai brauktu ārvalstīs, nemaz nerunājot par an RV kemperis. Turklāt, ceļošana ar RV nozīmē, ka varat ceļot uz vietām, kur nav tūrisma informācijas punktu. Tātad, vislabāk būtu, ja jūs būtu vai nu ļoti labi sagatavots ar kartēm un maršrutiem, vai arī ļoti piedzīvojumu meklētājs. Tomēr, RV ceļojumi ir lētāki, ļauj nēsāt līdzi savu māju, un, Vissvarīgāk, pavadiet savu dzīves laiku.

 

RV Travel

 

9. un skaistā Umbrija Itālijā

Viens no radošākajiem ceļošanas veidiem ir darbs piedzīvojumu ceļojumos kā instruktors. Piedzīvojumu ceļojumi ir ideāli piemēroti aktīviem ceļotājiem, kurus interesē īpaši pielāgoti ceļojumi, enerģiski braucieni mazās grupās. Turklāt, darbs piedzīvojumu ceļojumos piedāvā lielisku samaksu un ekskluzīvus ceļojumus uz unikālām vietām. Tātad, jūs saņemat atalgojumu un darāt to, kas jums patīk, vienlaikus pavadot labāko laiku savā dzīvē.

Piemēram, slēpot, paraplāns, vai ūdens sporta instruktori gūst labumu no bezmaksas transporta, naktsmītnes, un izcili skati. Tomēr, darbs piedzīvojumu ceļojumos prasa augsta līmeņa zināšanas jomā, uz kuru dodaties, un profesionalitāti. Lai gan piedzīvojumu ceļojumi ir radošs veids, kā ceļot, tas ir diezgan sezonāls un rezervēts ļoti dažiem ceļotājiem.

Zalcburgas uz Vīni Vilcieni

Minhene Vīnē Vilcieni

Graz uz Vīni Vilcieni

Prāgas Vīnē Vilcieni

 

A Creative Way To Travel Is By Being An Adventure Traveler

 

10. un skaistā Umbrija Itālijā

Nav labāka ceļošanas veida kā mācīties svešvalodu vai apgūt mākslas kursu sapņainā galamērķī. Daudzas valodu programmas piedāvā naktsmītnes un mākslas retrītu paketes, ieskaitot maltītes un pielāgotas ekskursijas. Papildus, jūs satiekat citus ceļotājus un tādējādi uzzināsit par vietu, no kurienes viņi nāk.

Tātad, studēt ārzemēs ļauj galamērķī pavadīt vairāk nekā divas dienas un satikties ar vietējiem iedzīvotājiem. Neskatoties uz to, ka tas ir dārgāks ceļošanas veids, studijas ārzemēs ir unikāls veids, kā redzēt pasauli un viens no desmit radošajiem ceļošanas veidiem.

Lyon uz Nicas Vilcieni

Parīzes uz Nicas Vilcieni

Vilcieni no Kannām uz Parīzi

Vilcieni no Kannām uz Lionu

 

A Creative Way To Travel Is By Studying Abroad

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums izplānot neaizmirstamu vilciena braucienu no krasta uz krastu.

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ierakstu “10 pārsteidzoši kāzu galamērķi Eiropā?Jūsu vietnē? Varat vai nu uzņemt mūsu fotoattēlus un rakstīt tekstu, vai arī sniegt mums atzinību, izmantojot saiti uz šo emuāra ziņu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fcreative-ways-travel%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)