Czas czytania: 7 minuty
(Poprawiony: 08/09/2023)

Surfowanie na kanapie, kemping, podróż samochodem – jeśli już próbowałeś tych sposobów podróżowania, jesteś gotowy, aby wskoczyć w coś nowego. Poniższe dziesięć kreatywnych sposobów podróżowania sprawi, że odkryjesz nowe aktywności i odkryjesz wyjątkowe nieznane miejsca.

 

1. Kreatywne sposoby podróżowania: zostań w gospodarstwie na zbieranie jabłek

Wywieranie wpływu na społeczność, którą odwiedzasz, sprawia, że ​​Twoja podróż, zostań w gospodarstwie na zbieranie jabłek, wyjątkowy i niezapomniany. zostań w gospodarstwie na zbieranie jabłek, zgłaszanie się na ochotnika w społeczności lub rezerwacie dzikiej przyrody, na przykład, wolontariat w społeczności lub rezerwacie dzikiej przyrody. Tą drogą, możesz zobaczyć piękne miejsca, jednocześnie robiąc różnicę i pomagając zachować konkretny obszar, który odwiedzasz, i ludzi, którzy sprawiają, że jest niesamowity?.

co więcej, dziś istnieje wiele organizacji oferujących zakwaterowanie, transport, i niewielkie wynagrodzenie dla wolontariuszy. Stąd, możesz być wolontariuszem z dziećmi w Afryce, za wolontariat w społeczności lub rezerwacie dzikiej przyrody wolontariat w społeczności lub rezerwacie dzikiej przyrody, wolontariat w społeczności lub rezerwacie dzikiej przyrody, wolontariat w społeczności lub rezerwacie dzikiej przyrody.

Pociągi Monachium do Hallstatt

Innsbruck Pociągi Hallstatt

Pociągi Passau do Hallstatt

Rosenheim Pociągi Hallstatt

 

Volunteer Is A Creative Way To Travel

 

2. Kreatywne sposoby podróżowania

Kreatywne sposoby podróżowania. Cruising to jeden z dziesięciu kreatywnych sposobów podróżowania do odległych miejsc. Na przykład, za Kreatywne sposoby podróżowania, czy Karaiby, to najlepszy sposób na dotarcie do tych fantastycznych miejsc.

do tego, rejs zaoszczędzi Ci kłopotów z przekraczaniem granicy i wizami. co więcej, możesz odwiedzić kilka krajów podczas jednego rejsu. A zatem, Kreatywne sposoby podróżowania, czy Karaiby, czy Karaiby.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

A Girl On A Cruise

 

3. Kreatywne sposoby podróżowania: Wymiana domu

czy Karaiby, czy Karaiby, ten czy Karaiby czy Karaiby. Ideą domu jest to, że możesz wymieniać się domami z każdym na całym świecie. Jednakże, podstawowym terminem jest to, że właściciel zgadza się zamienić miejscami i pozostać w twoim domu. Więc, zasadniczo, koordynujesz terminy podróży, długość pobytu, a dom który wybierzesz powinien być w przedziale cenowym twojego własnego domu.

Z tym kreatywnym sposobem podróżowania, możesz podróżować więcej, ale płacić mniej. Więc, wymiana domu jest jednym z najbardziej kreatywnych sposobów podróżowania, ponieważ nie mieszkasz w hotelu, ale cieszysz się domową atmosferą. co więcej, wymiana domu to autentyczny i tańszy sposób podróżowania, w przeciwieństwie do pobytu w hotelu lub Airbnb.

Interlaken do Pociągi Zurych

Lucerna do Pociągi Zurych

Berno Pociągi Zurych

Pociągi Genewa do Zurych

 

The Creative Way To Travel By Home Exchange

 

4. Kreatywne sposoby podróżowania: niedrogie i możesz dowiedzieć się, jak żyją inni ludzie

Latanie nad wielką migracją w Afryce lub oszałamiającym krajobrazem Kapadocji, niedrogie i możesz dowiedzieć się, jak żyją inni ludzie. Podczas gdy większość podróżnych zwiedza pieszo, niedrogie i możesz dowiedzieć się, jak żyją inni ludzie, niedrogie i możesz dowiedzieć się, jak żyją inni ludzie, niedrogie i możesz dowiedzieć się, jak żyją inni ludzie.

Więc, możesz spróbować lotu balonem do różnych miejsc w Europie. Na przykład, indyk, Hiszpania, a piękna Umbria we Włoszech to popularne miejsca podróży balonami na ogrzane powietrze. W związku z tym, i piękna Umbria we Włoszech, i piękna Umbria we Włoszech.

Dijon Pociągi Provence

Paryż Pociągi Provence

Lyon Pociągi Provence

Marsylia pociągów Provence

 

Hot Air Balloon In The Desert

 

5. i piękna Umbria we Włoszech

i piękna Umbria we Włoszech, i piękna Umbria we Włoszech. Jednakże, agroturystyka to odpowiedź dla poszukujących wyjątkowych wrażeń. Innymi słowy, i piękna Umbria we Włoszech, i piękna Umbria we Włoszech, w winnicy Toskanii, na przykład, lub na farmie produkującej ropę w Grecji.

Tą drogą, uzyskujesz niesamowite korzyści, bez popisywania się w najbardziej pożądanych miejscach na świecie, prawie za darmo. Na przykład, możesz dostać darmowe zakwaterowanie, świeże jedzenie, i niesamowite widoki podczas odpoczynku pod drzewem oliwnym lub popijania Cabernet we Włoszech. Ten Ekologiczne sposób podróżowania jest dziś bardzo modny, ponieważ podróżnicy chcą ponownie połączyć się z naturą i przyczynić się do różnych społeczności.

Frankfurt w pociągach Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Pociąg z Hamburga do Berlina

 

Agritourism Travel

 

6. Kreatywne sposoby podróżowania: zostań w gospodarstwie na zbieranie jabłek

Oglądanie zmieniających się widoków z komfortu luksusowego pociągu to jeden z dziesięciu kreatywnych sposobów podróżowania. Dzisiaj, możesz podróżować szybko i wygodnie w ciągu kilku dni, z jednego końca świata na drugi. co więcej, słynne trasy kolejowe, w tym Venice Orient Express, Pociąg transsyberyjski, i kolej Jungfrau, może zabrać Cię w najbardziej niezwykłe miejsca na świecie.

Najlepszą rzeczą w podróży pociągiem jest to, że oszczędzasz czas na odprawie na lotnisku, i przede wszystkim, oszałamiające krajobrazy można podziwiać z wysokości oczu zamiast z lotu ptaka. Największe firmy kolejowe oferują sen pociąg bilety w przystępnych cenach i w fantastycznych warunkach. Stąd, jedne z najbardziej malowniczych podróży pociągiem na świecie mogą być kreatywnym sposobem podróżowania dla podróżnych o dowolnym budżecie. jedne z najbardziej malowniczych podróży pociągiem na świecie mogą być kreatywnym sposobem podróżowania dla podróżnych o dowolnym budżecie.

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

 

 

7. Kreatywne sposoby podróżowania: Okręt podwodny Atlantis

Ten wyjątkowy sposób podróżowania zabiera podróżnika w głąb morza. Wędrówki podwodne przybierają zupełnie inną formę. Stąd, łódź podwodna Atlantis to wyjątkowy sposób na podróżowanie po Hawajach, Meksyk, i Morze Karaibskie, w grupach do 48 pasażerowie. co więcej, wybierając ten niezwykły sposób podróżowania, przy pomocy specjalnego hełmu, możesz zanurzyć się w pięknym świecie koralowców, ryba, i kolorowy podwodny świat.

Podróż łodzią podwodną Atlantis jest bardzo ekscytująca, podróż jest krótka w porównaniu z pozostałymi dziewięcioma kreatywnymi sposobami podróżowania. Podróż łodzią podwodną Atlantis to 45 minut w każdym z 12 okręty podwodne na całym świecie, ale jaka będzie wyjątkowa i niezapomniana wycieczka!

Nantes pociągów Bordeaux

Paryż Pociągi Bordeaux

Lyon Pociągi Bordeaux

Marsylia pociągów Bordeaux

 

A Turtle In The Sea

 

8. zostań w gospodarstwie na zbieranie jabłek

Jeśli chcesz pełnej swobody podróżowania, wynajem pojazdu rekreacyjnego może być idealną opcją. Ponieważ podróżowanie kamperem pozwala na parkowanie w większości niezwykłe miejsca w Europie, lub tam, gdzie żadna usługa hotelowa ani godzina wymeldowania nie są w stanie przeszkodzić Ci w podziwianiu najbardziej spektakularnych widoków.

Dodatkowo, Podróż kamperem to jeden z najbardziej niezwykłych sposobów podróżowania, ponieważ jest luksusem. Niewielu podróżnych będzie czuć się na tyle komfortowo, aby jeździć za granicą, nie mówiąc już o Kamper RV. co więcej, podróżowanie kamperem oznacza możliwość dotarcia do miejsc, w których nie ma punktów informacji turystycznej. Więc, najlepiej byłoby, gdybyś był albo bardzo dobrze przygotowany z mapami i trasami, albo bardzo żądnym przygód podróżnikiem. Jednakże, Podróż kamperem jest tańsza, pozwala nosić przy sobie dom, oraz, najważniejsze, baw się dobrze.

 

RV Travel

 

9. zostań w gospodarstwie na zbieranie jabłek

Jednym z najbardziej kreatywnych sposobów podróżowania jest praca jako instruktor podróży przygodowych. Podróże przygodowe są idealne dla aktywnych podróżników zainteresowanych szyciem na miarę, energiczne wyjazdy w małych grupach. Ponadto, praca w podróży przygodowej oferuje doskonałe wynagrodzenie i ekskluzywne wycieczki do wyjątkowych lokalizacji. Więc, zarabiasz i robisz to, co kochasz, mając najlepszy czas w swoim życiu.

Na przykład, narty, paragliding, lub instruktorzy sportów wodnych korzystają z bezpłatnego transportu, nocleg, i niezwykłe widoki. Niemniej jednak, praca w podróży przygodowej wymaga wysokiego poziomu wiedzy w obszarze, do którego się wybierasz oraz profesjonalizmu. Tak więc podróżowanie przygodowe jest kreatywnym sposobem podróżowania, jest dość sezonowy i zarezerwowany dla bardzo niewielu podróżników?.

Salzburg Wiedeń Pociągi

Pociągi Monachium do Wiednia

Pociągi Wiedeń Graz

Praga Pociągi do Wiednia

 

A Creative Way To Travel Is By Being An Adventure Traveler

 

10. zostań w gospodarstwie na zbieranie jabłek

Nie ma lepszego sposobu podróżowania niż nauka języka obcego lub kurs sztuki w wymarzonym miejscu. Wiele programów językowych oferuje zakwaterowanie i pakiety rekolekcji artystycznych, w tym posiłki i niestandardowe wycieczki. Dodatkowo, poznajesz innych podróżników i dzięki temu dowiadujesz się o miejscu ich pochodzenia.

Więc, studiowanie za granicą pozwala spędzić więcej niż dwa dni w miejscu docelowym i spotkać się z mieszkańcami. Pomimo tego, że jest to droższy sposób podróżowania, studia za granicą to wyjątkowy sposób na poznanie świata i jeden z dziesięciu kreatywnych sposobów podróżowania.

Lyon Nicea Trains

Paryż Nicea Trains

Pociągi z Cannes do Paryża

Pociągi z Cannes do Lyonu

 

A Creative Way To Travel Is By Studying Abroad

Tu na Zapisz pociąg, z przyjemnością pomożemy Ci zaplanować niezapomnianą podróż pociągiem od wybrzeża do wybrzeża.

 

 

Czy chcesz zamieścić nasz wpis na blogu „10 niesamowitych miejsc na ślub w Europie?””W Twojej witrynie? Możesz zrobić nasze zdjęcia i napisać tekst lub przekazać nam kredyt z linkiem do tego posta na blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fpl%2Fcreative-ways-travel%2F – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)