Lasīšanas laiks: 8 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 29/04/2022)

Vai jūs esat dīva, modesista, dīvains, geju, lesbiete, vai nav gatavs pašdefinīcijām, šie 10 lieliski LGBT galamērķi pievienosies un svinēs jūs. Sākot no skūpstīšanās Parīzē līdz ballēšanai kā rokzvaigzne Berlīnē, šīs apbrīnojamās Eiropas pilsētas ir par vienlīdzīgām tiesībām, lepnums, un mīlestība visās varavīksnes krāsās.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Lieliski LGBT draudzīgi galamērķi pasaulē: Berlīne

Viss sākās ar pirmās geju un lesbiešu organizācijas dibināšanu pasaulē. 1897 ir gads, kas iezīmēja pirmo soli Berlīnes pārtapšana par pasaules geju un lesbiešu galvaspilsētu.

Skaistums un mīlestība izpaužas visos veidos, krāsas, un dzimums. Berlīne ir viena no iecietīgākajām, atvērts, un sveikt pasaules pilsētas. Berlīne ir lielisks LGBT galamērķis Eiropā, un tā ir priecīga visa veida mīlestība. Šodien, Berlīne ir galīgais LGBT galamērķis, bet savu popularitāti tas izpelnījies tikai 20. gadsimta gaitā, tik super iespaidīgs, cik tālu pilsēta ir veikusi.

Nollendorfplatz Schoneberg ir Berlīnes bēdīgi slavenās geju ainas sirds un savvaļas dvēsele. Šeit, jūs varat ballēties, jūsu, dzēriens, un baudīt LGBT dzīvi un kultūru.

Labākais laiks, lai izjustu LGBT ekstravaganci, ir vasara, episkā CSD Berlin. Gandrīz 1 miljoni cilvēku un simtiem izrotātu pludiņu rada vienu no lielākajām lepnumu parādēm pasaulē, par vienlīdzīgām tiesībām un brīvību mīlēt visās varavīksnes krāsās.

Labākās lietas, kas jādara

Apmeklējiet geju Švules muzeju, pirmais geju kustības piemineklis, slavenais bārs Marietta, Kafejnīca Berio, vecākais Heile Welt geju klubs, vai par labāko savdabīgo ballīti KitKat-Klub.

Frankfurte uz Berlīni ar vilcienu

Leipciga uz Berlīni ar vilcienu

Hanovere uz Berlīni ar vilcienu

No Hamburgas uz Berlīni ar vilcienu

 

lesbian wedding

 

2. Lielisks LGBT galamērķis Nīderlandē: Amsterdama

Kad esat pirmā valsts pasaulē, kas legalizē viendzimuma laulības, jūs esat arī viens no lieliskākajiem un LGBT draudzīgākajiem galamērķiem pasaulē. Tātad, jautra un pārsteidzoša Amsterdama bija pirmā pilsēta Eiropā, kurā notika geju spēles 1998 un Amsterdamas lepnuma parāde tiek uzskatīta par vienu no labākajām pasaulē.

Ja jūs nezināt, kuras vietas hit pilsētā, tad apstājieties pie Rozā punkts, vieta informācijai par LGBT- draudzīgas vietas Amsterdamā. Amsterdamā ir superīgi nakts dzīves aina, bet pirms saule riet, jums vajadzētu pastaigāties pa nākamajām ielām un rajoniem, kur LGBT aina elpo un spārda: Reguliersdwarsstraat, vēsturiskā Kerkstraat, Amstels, un pēc tam uz Zeedijku un Warmoesstraat par fantastisko LGBT nakts dzīves ainavu Amsterdamā.

Labākās lietas, kas jādara

Atklājiet bēdīgi slaveno ainas karalienes galvā, iemalkojiet kokteili Getto, iedvesmojieties Amsterdamas LGTB grāmatnīcā, jautrais, un ballēties Tabu vai Exit klubos Reguliersdwarsstraat ielā. Papildus, Amsterdamas kanāla lepnums ir viena no unikālākajām lepnuma parādēm, ko apmeklēt visā pasaulē.

Brisele uz Amsterdamu ar vilcienu

Londona uz Amsterdamu ar vilcienu

Berlīne uz Amsterdamu ar vilcienu

Parīze uz Amsterdamu ar vilcienu

 

 

3. Labākais LGBT draudzīgs galamērķis Lielbritānijā: Braitona

Kopš 1930. gadiem Braitona ir drošs patvērums ikvienam, kam nepieciešams izpētīt viņu seksualitāti. Kādreiz piejūras pilsēta ir kļuvusi par draudzīgu LGBT galamērķi Lielbritānijā, tuvu, bet tālu no galvaspilsētas.

Kemp Town apkārtne ir LGBT apgabals Braitonā, pateicoties tās boutique viesnīcām, krogi, un restorāni. Šeit, jūs atradīsit pārsteidzošas vibrācijas, vēsa atmosfēra, kurā var svinēt mīlestību visās izpausmēs. Turklāt, ja jūs plānojat iet visu ceļu ar savu mīļoto, tad Braitonā ir vairāk nekā daži kāzu norises vietas kā Karaliskais paviljons, un tieši no turienes sākas svinības Kārļa ielā vai Braitonas pludmalē.

Labākās lietas, kas jādara

Izbaudiet puslitru geju krodziņā The Bulldog, bet vispirms atpūtieties Braitonas saunā, un pabeidz nakti Atriebībā, labākais LGBT naktsdzīves klubs.

 

Awesome LGBT parties

 

4. Lieliska LGBT draudzīga pilsēta Vācijā: Ķelne

Pilsēta, kurā ir vairāk krogu nekā cilvēku, un vairāk lepnumu nekā citur, Ķelne ir viens no lieliskākajiem un LGBTQ draudzīgākajiem galamērķiem Eiropā. Ķelne ir tik draudzīga LGBTQ, ka tai ir pati sava Gaily tūre, lai jūs varētu atklāt pilsētas vislabāk glabātos noslēpumus jebkurai garšai un varavīksnes krāsai.

Papildus, Ķelne ir galīgais LGBT galamērķis, jo tā ir 2 geju ainas, Jā, tas ir pareizi. Vecā Heumarkt-Mathiasstrasse un pilsētas Bermudu trijstūris jaunākajai publikai. Rietumos ir labākās ballītes un deju klubi, kas šūpojas jūsu ķermenī, un austrumi, lai iegūtu mierīgas klasiskas un tradicionālas Hangout vietas.

Nav laika apmeklēt abus? Neuztraucies! Jo ar S-Bahn metro vilcienu, jūs varat ceļot turp un atpakaļ tik reižu, cik vēlaties, un ļoti ātri.

Labākās lietas, kas jādara

Nepalaidiet garām Ķelnes Kristofera ielas dienu, protams, pasaulē pazīstamais Ķelnes lepnums. Papildus, Ķelnes geju Ziemassvētku tirdziņš, un karnevāls februārī. Pēc ballītes pārbaudiet Deck 5 vai Amadejs.

Berlīne uz Āheni ar vilcienu

Frankfurte uz Ķelni ar vilcienu

Drēzdene uz Ķelni ar vilcienu

Āhene uz Ķelni ar vilcienu

 

5. Lielisks LGBT draudzīgs galamērķis Francijā: Parīze

Visromantiskākā pilsēta pasaulē katru dienu svin mīlestību, un jūs esat laipni aicināti svinēt savu mīlestību visās varavīksnes krāsās. Pilns ar glamu, stils, klase, un jautri, Parīze ir viena no lieliskākajām LGBT- draudzīgiem galamērķiem pasaulē.

Jaukā Marē ir Parīzes geju ainas centrs, ar visām populārajām LGBT vietām, kas atrodas slavenajā Bastīlijas laukumā, Republique laukums un rātsnams. Visu gadu, no janvāra līdz jūlijam, ir pārsteidzoši notikumi, kas veltīti LGBT kopienai: festivāli, māksla, plēve, un, protams, lepnuma parāde. Šeit, tu jutīsies kā mājās, un ir daudz veidu, kā izpētīt LGBT franču kopienu un atklāt Parīzi.

Labākās lietas, kas jādara

Raidd Barn go-go dejotājiem un seksīgām dejām, Debonair kafejnīca uz Cite de la Mode et du Design jumta macaroon un brīnišķīgiem Skatu uz Sēnu, un Badaboum bistro Bastīlijas rajonā visiem jaunajiem un modernajiem franču māksliniekiem, un skūpstīties ar Eifeļa torni fonā.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

LGBT parade & flag

 

6. Lieliska LGBT draudzīga pilsēta Austrijā: Vīne

Bagātīgā Austrijas vēsture un kultūra ir pilna ar stāstiem par geju imperatoriem, tātad būt LGBT- draudzīgs ir daļa no šīs skaistās pilsētas DNS. tāpēc, nav brīnums, ka Vīnē jūs varat turpināt 2 Geju ekskursijas pa pilsētu, lai atklātu LGBT kopienas un dzīves vēsturi. Papildus, līdzīgi kā citi mūsu sarakstā iekļautie galamērķi LGTB, LGTB notikumu ir vairāk, nekā jūs varat saskaitīt visa gada garumā.

Viens no gada īpašākajiem LGBT notikumiem ir Varavīksnes bumba. Viesnīca Schonbrunn rīko šo lielisko balli, kur jūs varat dejot valsi un parādīt savu eleganto modes izjūtu apbrīnojamos balles tērpos un smokingos.

Labākās lietas, kas jādara

Garšo Vīnes kafija kafejnīcā Savoy, ballīte ar Miss Candy Vīnes klubā Heaven, saku I Dos apbrīnojamā Alpu vidē, un uzņemiet kāzu fotogrāfijas, kad apkārt ir pilsētas ievērojamā arhitektūra.

Zalcburga uz Vīni ar vilcienu

Minhene uz Vīni ar vilcienu

Grāca uz Vīni ar vilcienu

Prāga uz Vīni ar vilcienu

 

7. Lieliska LGBT draudzīga pilsēta Īrijā: Dublina

Varbūt daudzi Īriju pazīst kā ļoti stingru, reliģisks, un laikā sasaluši. Tomēr, tas tā nav Dublinas gadījumā, kas ir dinamiska, jautri, un ļoti LGBT- draudzīgs. In 2015, geju laulība kļuva likumīga, pārsteidzošs pavērsiens Īrijas pārtapšanā par liberāli, un atvērta tauta.

Tādējādi, jūs atradīsit Dublinu par pārsteidzošu alternatīvu LGBT- draudzīgs galamērķis uz Amsterdamu un Berlīni. Jūnijs ir lepnuma mēnesis Dublinā, taču jums vajadzētu apskatīt arī Starptautisko Dublinas geju teātra festivālu, lielākais pasaulē.

Labākās lietas, kas jādara

Kokteiļi vai ballītes bārā George, geju institūts Dublinā, PantiBar, Oskaru kafejnīca, kreisēšana, vai geju pirts atpūtai ir vissvarīgākās lietas, kas jādara, lai patiešām izbaudītu apbrīnojamo LGTBQ kopienu Dublinā.

 

8. Lielisks LGBT draudzīgs galamērķis: Beļģija

Gente un Brisele ir pazīstamas kā 2 lieliskākie LGBT draudzīgie galamērķi Beļģijā. Šī valsts bija otrā, kas legalizēja viendzimuma laulības. Briselē, Rue du Marche au Charbon ir LGBT ainas centrs.

Piemēram, varavīksnes mājā, jūs varat izbaudīt Lesboramas filmu festivālu, mākslas izstādes, un daudzas citas kultūras aktivitātes. Tomēr, ja jūs vēlaties vicināties ar to, ko jums deva daba, tad Čezs Mamans sveic dīvas visās varavīksnes krāsās un mirdzumos.

Luksemburga uz Briseli ar vilcienu

Antverpene uz Briseli ar vilcienu

Amsterdama uz Briseli ar vilcienu

Parīze uz Briseli ar vilcienu

 

LGBT flags in a street in belgium

 

9. Lielisks LGBTQ draudzīgs galamērķis: Londona

Vestenda, krogi, arhitektūra, karaliene. Londona ir ikona ne tikai karaļu dēļ, bet tāpēc, ka tas ir lielisks LGBT galamērķis Eiropā. Pilsēta ir pasaules mikrokosma, kas nozīmē pilsētu, kas uzņem cilvēkus no visiem pasaules malām, ir arī ļoti silts un draudzīgs gejiem, lesbiete, dīvains, vai transpersonu.

Ekskluzīvas grāmatnīcas, pārsteidzošs jumta bāri, teātris, un mūzika, Londonā ir tik daudz aizraujošu vietu, lai izbaudītu labāko no LGBT dzīves un kultūras.

Lietas ko darīt

Tātad, ja vēlaties izbaudīt LGTB labāko Londonā, dodieties uz Dlastone Superstore, lai iegūtu labāko kabarē. Par labāko queer ainu, Glory krogs ir lielisks, un noteikti piestāj Anglijas vecākajā LGBT grāmatnīcā, Geja vārds.

Amsterdama uz Londonu ar vilcienu

Parīze uz Londonu ar vilcienu

Berlīne uz Londonu ar vilcienu

Brisele uz Londonu Ar vilcienu

 

10. Lieliski LGBT draudzīgi galamērķi: Milāna

Atšķirībā no citām mūsu sarakstā iekļautajām LGBT draudzīgajām pilsētām, Milānā LGBT tiesības nav legalizētas. Tomēr, modes un elegances galvaspilsēta pasaulē lepojas ar dinamisku geju ainu un pat rīko ikgadēju LGTBQ filmu festivālu.

Kad Milānā, Porta Venezia apkārtne ir LGBT dzīves un kultūras sirds. Lecco un San Martini ielās, jūs atradīsit stilīgākos gejiem draudzīgos bārus un klubus.

Florence uz Milānu ar vilcienu

Florence uz Venēciju ar vilcienu

Milāna uz Florenci ar vilcienu

Venēcija uz Milānu ar vilcienu

 

Milan LGBT nightlife

 

Ir ļoti viegli apmācīt ceļojumus pa Eiropu un ceļot ar tiem Saglabāt vilcienu taču ne vienmēr ir viegli atrast lieliskus, LGBT draudzīgus galamērķus, tāpēc mēs uzrakstījām šo emuāra ziņojumu jums.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ierakstu “10 lieliskus, LGBT draudzīgus galamērķus”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fawesome-lgbt-friendly-destinations%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)