Czas czytania: 8 minuty
(Poprawiony: 29/04/2022)

Czy jesteś divą, fashionistka, dziwny, wesoły, lesbijka, lub nie jest gotowy na samookreślenia, te 10 niesamowite miejsca docelowe dla LGBT dołączą do Ciebie i będą Cię świętować. Od całowania się w Paryżu po imprezowanie jak gwiazda rocka w Berlinie, te niesamowite europejskie miasta mają równe prawa, duma, i miłość we wszystkich kolorach tęczy.

 

1. Niesamowite miejsca docelowe przyjazne LGBT na świecie: Berlin

Wszystko zaczęło się od założenia pierwszej organizacji gejów i lesbijek na świecie. 1897 to rok, który był pierwszym krokiem Transformacja Berlina w światową stolicę gejów i lesbijek.

Piękno i miłość występują we wszystkich formach, zabarwienie, i seks. Berlin jest jednym z najbardziej tolerancyjnych, otwarty, i witające miasta na świecie. Berlin jest niesamowitym miejscem dla LGBT w Europie i jest mile widziane wszelkiego rodzaju miłość. Dzisiaj, Berlin jest najlepszym miejscem docelowym dla LGBT, ale zyskał popularność dopiero w XX wieku, tak imponujące, jak długa droga przebyła miasto.

Nollendorfplatz w Schonebergu to serce i dzika dusza osławionej sceny gejowskiej w Berlinie. Tutaj, możesz się bawić, Twój, drink, i ciesz się życiem i kulturą LGBT.

Najlepszy czas na przeżycie ekstrawagancji LGBT to lato, w epickim CSD Berlin. Prawie 1 miliony ludzi i setki zdobionych platform tworzą jedną z największych parad dumy na świecie, za równe prawa i wolność kochania we wszystkich kolorach tęczy.

Najlepsze rzeczy do zrobienia

Odwiedź gejowskie muzeum Schwulesa, pierwszy pomnik ruchu gejowskiego, słynny bar Marietta, Kawiarnia Berio, najstarszy klub gejowski Heile Welt, lub na najlepszą queerową imprezę w KitKat-Klub.

Z Frankfurtu do Berlina pociągiem

Lipsk do Berlina pociągiem

Z Hanoweru do Berlina pociągiem

Hamburg do Berlina pociągiem

 

lesbian wedding

 

2. Niesamowite miejsce docelowe dla LGBT w Holandii: Amsterdam

Kiedy jesteś pierwszym krajem na świecie, który zalegalizuje małżeństwa osób tej samej płci, jesteś także jednym z najbardziej niesamowitych i przyjaznych LGBT miejsc na świecie. Więc, zabawne i niesamowite Amsterdam był pierwszym miastem w Europie, w którym odbyły się Gay Games 1998 parada dumy w Amsterdamie jest uważana za jedną z najlepszych na świecie.

Jeśli nie wiesz, w które miejsca w mieście uderzyć, następnie zatrzymaj się na Różowy punkt, miejsce na informacje o LGBT- przyjazne miejsca w Amsterdamie. Amsterdam ma niesamowite scena życia nocnego, ale przed zachodem słońca, należy spacerować po kolejnych ulicach i obszarach, gdzie scena LGBT oddycha i kopie: Reguliersdwarsstraat, historyczna Kerkstraat, Amstel, a następnie na Zeedijk i Warmoesstraat, aby zobaczyć fantastyczną scenę nocnego życia LGBT w Amsterdamie.

Najlepsze rzeczy do zrobienia

Odkryj niesławną scenę drag w Queen’s Head, popijaj koktajl w Getto, zainspiruj się w księgarni LGTB w Amsterdamie, Wesołych, i imprezuj w klubach Taboo lub Exit na ulicy Reguliersdwarsstraat. Dodatkowo, Pride Pride Amsterdam to jedna z najbardziej wyjątkowych parad dumy do odwiedzenia na świecie.

Z Brukseli do Amsterdamu pociągiem

Pociągiem z Londynu do Amsterdamu

Berlin do Amsterdamu pociągiem

Paryż do Amsterdamu pociągiem

 

 

3. Najlepsze miejsce przyjazne LGBT w Wielkiej Brytanii: Brighton

Od lat trzydziestych XX wieku Brighton jest bezpieczną przystanią dla wszystkich, którzy musieli odkryć swoją seksualność. To niegdyś nadmorskie miasto stało się przyjaznym miejscem dla LGBT w Wielkiej Brytanii, blisko, ale daleko od stolicy.

Okolica Kemp Town to obszar LGBT w Brighton, dzięki hotelom butikowym, puby, i restauracje. Tutaj, znajdziesz niesamowite wibracje, chłodną atmosferę, w której można celebrować miłość pod każdą postacią. co więcej, jeśli planujesz iść na całość ze swoją ukochaną, wtedy Brighton ma więcej niż kilka miejsca weselne jak Królewski Pawilon, i od razu rozpoczynają się uroczystości na Charles Street lub plaży w Brighton.

Najlepsze rzeczy do zrobienia

Wypij kufel piwa w gejowskim pubie The Bulldog, ale najpierw zrelaksuj się w saunie Brighton, i zakończ noc w Zemście, najlepszy klub nocny LGBT.

 

Awesome LGBT parties

 

4. Niesamowite miasto przyjazne LGBT w Niemczech: Kolonia

Miasto, w którym jest więcej pubów niż ludzi, i więcej imprez dumnych niż gdziekolwiek indziej, Kolonia to jedno z najbardziej niesamowitych i przyjaznych osobom LGBTQ miejsc w Europie. Kolonia jest tak przyjazna LGBTQ, że ma swoją własną wycieczkę Gaily, dzięki czemu możesz odkryć najpilniej strzeżone sekrety miasta dotyczące każdego smaku i koloru tęczy.

Dodatkowo, woda kolońska to najlepsze miejsce dla osób LGBT, ponieważ to ma 2 sceny gejowskie, tak to jest poprawne. Stara Heumarkt-Mathiasstrasse i miejski Trójkąt Bermudzki dla młodszej publiczności. Na Zachodzie są najlepsze imprezy i kluby taneczne, które rozbudzą Twoje ciało, a na wschodzie znajdziesz wyluzowane, klasyczne i tradycyjne miejsca spotkań.

Nie masz czasu, aby odwiedzić oba? Bez obaw! Ponieważ z metrem S-Bahn, możesz podróżować tam iz powrotem tyle razy, ile chcesz i superszybko.

Najlepsze rzeczy do zrobienia

Nie przegap Dnia Christophera w Kolonii, oczywiście światowej sławy Cologne Pride. Dodatkowo, Jarmark bożonarodzeniowy gejów w Kolonii, i karnawał w lutym. Na after party sprawdź Deck 5 lub Amadeus.

Z Berlina do Akwizgranu pociągiem

Z Frankfurtu do Kolonii pociągiem

Drezno do Kolonii pociągiem

Aachen do Kolonii pociągiem

 

5. Niesamowite miejsce przyjazne LGBT we Francji: Paryż

Najbardziej romantyczne miasto na świecie każdego dnia świętuje miłość, i zapraszamy do świętowania swojej miłości we wszystkich kolorach tęczy. Pełen blasku, styl, klasa, i zabawa, Paryż jest jednym z najbardziej niesamowitych LGBT- przyjazne miejsca na świecie.

Urocze Marais to centrum sceny gejowskiej w Paryżu, ze wszystkimi popularnymi lokalami LGBT położonymi na słynnym Place de la Bastille, Place de la Republique i ratusz. W ciągu roku, od stycznia do lipca, są niesamowite wydarzenia poświęcone społeczności LGBT: festiwale, sztuka, film, i oczywiście parada dumy. Tutaj, poczujesz się jak w domu, i masz wiele sposobów na poznanie francuskiej społeczności LGBT i odkrywanie Paryża.

Najlepsze rzeczy do zrobienia

Raidd Barn dla tancerzy go-go i seksownych tańców, Kawiarnia Debonair na dachu Cite de la Mode et du Design na makaronik i niesamowite widoki na Sekwanę, i bistro Badaboum w dzielnicy Bastille dla wszystkich nowych i modnych francuskich artystów, i całuj z wieżą Eiffla w tle.

Amsterdam do Paryża pociągiem

Londyn do Paryża pociągiem

Pociągiem z Rotterdamu do Paryża

Pociągiem z Brukseli do Paryża

 

LGBT parade & flag

 

6. Niesamowite miasto przyjazne LGBT w Austrii: Wiedeń

Bogata historia i kultura Austrii są pełne opowieści o cesarzach gejów, więc będąc LGBT- przyjazny jest częścią DNA tego pięknego miasta. W związku z tym, nic dziwnego, że w Wiedniu można jechać dalej 2 Wycieczki po mieście dla gejów, aby odkryć historię społeczności LGBT i życia. Dodatkowo, podobnie jak inne przyjazne miejsca docelowe LGTB na naszej liście, imprez LGTB jest więcej niż można zliczyć w ciągu roku.

Jedną z najbardziej wyjątkowych imprez LGBT w roku jest Rainbow Ball. Hotel Schonbrunn jest gospodarzem tego wielkiego balu, gdzie możesz zatańczyć walca i pochwalić się swoim klasycznym wyczuciem mody w niesamowitych sukniach balowych i smokingach.

Najlepsze rzeczy do zrobienia

Skosztuj wiedeńskiej kawy w Cafe Savoy, impreza z Miss Candy w klubie Heaven Vienna, powiedz, że robię to w niesamowitej alpejskiej scenerii, i zrób zdjęcia ślubne, gdy wokół Ciebie jest niezwykła architektura miasta.

Salzburg do Wiednia pociągiem

Pociągiem z Monachium do Wiednia

Graz do Wiednia pociągiem

Praga do Wiednia pociągiem

 

7. Niesamowite miasto przyjazne LGBT w Irlandii: Dublin

Być może wielu ludzi uważa, że ​​Irlandia jest bardzo surowa, religijny, i zatrzymane w czasie. Jednakże, tak nie jest w przypadku Dublina, który tętni życiem, zabawa, i bardzo LGBT- przyjazny. w 2015, małżeństwa homoseksualne stały się legalne, niesamowity kamień milowy w transformacji Irlandii w liberał, i naród otwarty.

A zatem, Dublin to niesamowita alternatywa dla LGBT- przyjazne miejsce do Amsterdamu i Berlina. Czerwiec to miesiąc dumy w Dublinie, ale powinieneś również sprawdzić Międzynarodowy Festiwal Teatrów gejowskich w Dublinie, największy na świecie.

Najlepsze rzeczy do zrobienia

Koktajle lub imprezy w barze George, instytut gejowski w Dublinie, PantiBar, Oskarowa kawiarnia, przelotowa, lub sauna gejowska do relaksu to najlepsze rzeczy do zrobienia, aby naprawdę cieszyć się niesamowitą społecznością LGTBQ w Dublinie.

 

8. Niesamowite miejsce przyjazne LGBT: Belgia

Gandawa i Bruksela są znane jako 2 najbardziej niesamowite miejsca przyjazne LGBT w Belgii. Ten kraj był drugim krajem, który zalegalizował małżeństwa osób tej samej płci. W Brukseli, Rue du Marche au Charbon to centrum sceny LGBT.

Na przykład, w Rainbow House, możesz cieszyć się festiwalem filmowym Lesborama, wystawy sztuki, i wiele innych wydarzeń kulturalnych. Jednakże, jeśli chcesz pochwalić się tym, co dała ci mama natura, następnie Chez Maman wita diwy we wszystkich kolorach i blasku tęczy.

Pociągiem z Luksemburga do Brukseli

Pociągiem z Antwerpii do Brukseli

Amsterdam do Brukseli pociągiem

Paryż do Brukseli pociągiem

 

LGBT flags in a street in belgium

 

9. Niesamowite miejsce docelowe przyjazne LGBTQ: Londyn

West End, puby, architektura, królowa. Londyn jest ikoną nie tylko ze względu na arystokrację, ale ponieważ jest to niesamowite miejsce dla LGBT w Europie. Miasto jest dla świata mikrokosmosem, czyli miasto, które przyjmuje ludzi ze wszystkich zakątków świata, jest również bardzo ciepły i przyjazny dla gejów, lesbijka, dziwny, lub transpłciowy.

Ekskluzywne księgarnie, niesamowity bary na dachu, teatr, i muzyka, Londyn ma tak wiele ekscytujących miejsc, w których możesz cieszyć się życiem i kulturą LGBT.

Rzeczy do zrobienia

Więc, jeśli chcesz cieszyć się tym, co najlepsze w LGTB w Londynie, udaj się do Dlastone Superstore po najlepszy kabaret. Dla najlepszej sceny queer, Pub Glory jest wspaniały, i koniecznie zajrzyj do najstarszej księgarni LGBT w Anglii, Słowo geja.

Amsterdam Do Londynu Z Pociągiem

Pociągiem z Paryża do Londynu

Berlin do Londynu pociągiem

Z Brukseli do Londynu pociągiem

 

10. Świetne miejsca przyjazne LGBT: Mediolan

W przeciwieństwie do innych miast przyjaznych LGBT na naszej liście, Prawa LGBT nie są zalegalizowane w Mediolanie. Niemniej jednak, światowa stolica mody i elegancji szczyci się tętniącą życiem sceną gejowską, a nawet organizuje coroczny festiwal filmowy LGTBQ.

Kiedy w Mediolanie, Dzielnica Porta Venezia jest sercem życia i kultury LGBT. Na ulicach Lecco i San Martini, znajdziesz najfajniejsze bary i kluby przyjazne gejom.

Z Florencji do Mediolanu Pociągiem

Z Florencji do Wenecji pociągiem

Z Mediolanu do Florencji Pociągiem

Z Wenecji do Mediolanu pociągiem

 

Milan LGBT nightlife

 

Bardzo łatwo jest pociągiem podróżować po Europie i podróżować Zapisz pociąg ale nie zawsze łatwo jest znaleźć niesamowite miejsca przyjazne osobom LGBT, dlatego właśnie napisaliśmy dla Ciebie ten wpis na blogu.

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu „10 niesamowitych miejsc przyjaznych dla osób LGBT” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fawesome-lgbt-friendly-destinations%2F%3Flang%3Dpl ‎– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)