Čas na čtení: 8 minut
(Aktualizováno: 29/04/2022)

Ať už jste diva, módy, divný, gay, lesbička, nebo nejste připraveni na vlastní definice, tyto 10 úžasné LGBT destinace se připojí a budou vás oslavovat. Od líbání v Paříži po párty jako rocková hvězda v Berlíně, v těchto úžasných evropských městech jde o rovná práva, hrdost, a láska ve všech barvách duhy.

 

1. Úžasné destinace LGBT přátelské na světě: Berlín

Všechno to začalo založením první gay a lesbické organizace na světě. 1897 je rok, který označil první krok dovnitř Proměna Berlína v hlavní město gayů a lesbiček světa.

Krása a láska přicházejí ve všech podobách, barvy, a sex. Berlín je jedním z nejvíce tolerantních, otevřeno, a vítání měst na světě. Berlín je úžasná LGBT destinace v Evropě a vítá to všechny druhy lásky. Dnes, berlín je konečný cíl LGBT, ale popularitu si získal až v průběhu 20. století, dlouhá cesta, kterou město udělalo, je tak působivá.

Nollendorfplatz v Schönebergu je srdcem a divokou duší notoricky známé gay scény v Berlíně. Tady, můžete se bavit, vaše, napít se, a užívejte si LGBT života a kultury.

Nejvhodnějším obdobím pro zážitky z LGBT extravagance je léto, v epickém CSD Berlín. Téměř 1 miliony lidí a stovky zdobených plováků vytvářejí jednu z největších přehlídek hrdosti na světě, za stejná práva a svobodu milovat ve všech barvách duhy.

Nejlepší věci dělat

Navštivte gay muzeum Schwules, první památník homosexuálního hnutí, slavný bar Marietta, Kavárna Berio, nejstarší gay klub Heile Welt, nebo na nejlepší queer párty v KitKat-Klubu.

Z Frankfurtu do Berlína vlakem

Lipsko do Berlína vlakem

Hannover do Berlína vlakem

Hamburk do Berlína vlakem

 

lesbian wedding

 

2. Úžasný cíl LGBT v Nizozemsku: Amsterdam

Když jste první zemí na světě, která legalizovala manželství osob stejného pohlaví, jste také jedním z nejúžasnějších a LGBT přátelských destinací na světě. Tak, zábavný a úžasný Amsterdam byl prvním městem v Evropě, kde se konaly Gay Games 1998 a amsterdamská pýcha je považována za jednu z nejlepších na světě.

Pokud nevíte, která místa ve městě zasáhnout, pak se zastavte na Růžový bod, místo pro informace o LGBT- přátelská místa v Amsterdamu. Amsterdam má úžasné scéna nočního života, ale než zapadne slunce, měli byste se projít po dalších ulicích a oblastech, kde LGBT scéna dýchá a kope: Reguliersdwarsstraat, historická Kerkstraat, Amstel, a poté na Zeedijk a Warmoesstraat na fantastickou scénu nočního života LGBT v Amsterdamu.

Nejlepší věci dělat

Objevte nechvalně známou drag scénu v Queen's Head, popíjejte koktejl v Getto, nechte se inspirovat v amsterdamském knihkupectví LGTB, veselý, a párty v klubech Taboo nebo Exit na ulici Reguliersdwarsstraat. Dále, amsterdamský průplav je jedním z nejunikátnějších průvodů, které můžete na světě navštívit.

Brusel do Amsterdamu vlakem

Z Londýna do Amsterdamu vlakem

Z Berlína do Amsterdamu vlakem

Paříž do Amsterdamu vlakem

 

 

3. Nejlepší LGBT přátelský cíl ve Velké Británii: Brighton

Od 30. let je Brighton bezpečným útočištěm pro každého, kdo potřebuje prozkoumat svou sexualitu. Kdysi přímořské město se stalo přátelskou destinací LGBT ve Velké Británii, blízko, ale daleko od hlavního města.

Sousedství Kemp Town je oblast LGBT v Brightonu, díky svým butikovým hotelům, hospody, a restaurace. Tady, najdete úžasné vibrace, chlazená atmosféra, kde můžete oslavit lásku ve všech podobách. navíc, pokud plánujete jít celou cestu se svým miláčkem, pak jich má Brighton víc než pár svatební místa jako královský pavilon, a odtamtud začnou slavnosti na Charles Street nebo Brighton beach.

Nejlepší věci dělat

Vychutnejte si půllitr v gay hospodě The Bulldog, ale nejprve si odpočiňte v Brightonské sauně, a dokončit noc v Revenge, nejlepší klub LGBT nočního života.

 

Awesome LGBT parties

 

4. Úžasné LGBT přátelské město v Německu: kolínská

Město s více hospodami než lidmi, a více hrdých událostí než kdekoli jinde, Kolín nad Rýnem je jedním z nejúžasnějších a LGBTQ přátelských destinací v Evropě. Kolín nad Rýnem je natolik přátelský k LGBTQ, že má své vlastní turné Gaily, takže můžete objevit nejzachovalejší tajemství města pro jakoukoli chuť a duhovou barvu.

Dále, Kolín nad Rýnem je konečným cílem LGBT, protože má 2 gay scény, Ano to je správně. Stará Heumarkt-Mathiasstrasse a městský bermudský trojúhelník pro mladší dav. Na západě jsou nejlepší večírky a taneční kluby, které otřásají vaším tělem, a na východě uvolněná elegantní a tradiční místa.

Nemáte čas navštívit obojí? Bez obav! Protože s podzemním vlakem S-Bahn, můžete cestovat tam a zpět tolikrát, kolikrát chcete, a superrychle.

Nejlepší věci dělat

Nenechte si ujít den v Kolíně nad Rýnem na ulici Christopher Street, světově proslulý Cologne Pride samozřejmě. Dále, Kolínský gay vánoční trh, a karneval v únoru. Pro after-party se podívejte na Deck 5 nebo Amadeus.

Berlín do Cáchy vlakem

Frankfurt do Kolína nad Rýnem s vlakem

Drážďany do Kolína s vlakem

Cáchy do Kolína s vlakem

 

5. Úžasný cíl přátelský k LGBT ve Francii: Paříž

Nejromantičtější město na světě slaví lásku každou minutu každého dne, a jste srdečně vítáni, abyste oslavili svou lásku ve všech barvách duhy. Plný glam, styl, třída, a zábava, Paříž je jedním z nejúžasnějších LGBT- přátelské destinace na světě.

Krásný Marais je centrem gay scény v Paříži, se všemi oblíbenými místy LGBT na slavném náměstí Place de la Bastille, Náměstí Republiky a radnice. V průběhu roku, od ledna do července, jsou tu úžasné akce věnované LGBT komunitě: festivaly, umění, film, a samozřejmě hrdost. Tady, budete se cítit jako doma, a máte spoustu způsobů, jak prozkoumat francouzskou komunitu LGBT a objevit Paříž.

Nejlepší věci dělat

Raidd Barn pro go-go tanečnice a sexy tance, Kavárna Debonair na střeše Cite de la Mode et du Design pro makronky a úžasný výhled na Seinu, a Badaboum bistro ve čtvrti Bastille pro všechny nové a trendy francouzské umělce, a líbat s Eiffelovkou v pozadí.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

LGBT parade & flag

 

6. Úžasné LGBT přátelské město v Rakousku: Vídeň

Bohatá rakouská historie a kultura jsou plné příběhů o homosexuálních císařích, takže být LGBT- friendly je součástí DNA tohoto krásného města. Proto, není divu, že ve Vídni můžete pokračovat 2 Prohlídky měst gayů za poznáním historie LGBT komunity a života. Dále, podobně jako ostatní destinace přátelské k LGTB na našem seznamu, v průběhu roku se koná více LGTB událostí, než můžete spočítat.

Jednou z nejvýznamnějších LGBT událostí roku je Duhový ples. Hotel Schonbrunn hostí tento velkolepý ples, kde můžete tančit valčík a předvést svůj nóbl smysl pro módu v úžasných plesových šatech a smokingech.

Nejlepší věci dělat

Ochutnejte vídeňskou kávu v Cafe Savoy, večírek se slečnou Candy v klubu Heaven Vienna, říkám I Dos v úžasném alpském prostředí, a pořiďte své svatební fotografie, až bude pozoruhodná architektura města všude kolem vás.

Salcburk do Vídně vlakem

Mnichov do Vídně vlakem

Graz do Vídně vlakem

Praha do Vídně vlakem

 

7. Úžasné LGBT přátelské město v Irsku: Dublin

Snad je Irsko mnohými známé jako velmi přísné, náboženský, a zmrazené v čase. nicméně, to není případ Dublinu, který je živý, zábava, a velmi LGBT- přátelský. v 2015, homosexuální manželství se stalo legálním, úžasný milník v transformaci Irska v liberála, a otevřený národ.

Tím pádem, najdete v Dublinu úžasnou alternativní LGBT- přátelská destinace do Amsterdamu a Berlína. Červen je měsíc hrdosti v Dublinu, ale měli byste se také podívat na Mezinárodní festival gayů v Dublinu, největší na světě.

Nejlepší věci dělat

Koktejly nebo večírky v George Baru, gay institut v Dublinu, PantiBar, Kavárna Oscars, křižování, nebo gay sauna k odpočinku jsou to hlavní, co musíte udělat, abyste si opravdu užili úžasnou komunitu LGTBQ v Dublinu.

 

8. Úžasný cíl vhodný pro LGBT: Belgie

Gent a Brusel jsou známé jako 2 nejúžasnější destinace LGBT v Belgii. Tato země byla druhá, která legalizovala manželství osob stejného pohlaví. V Bruselu, Rue du Marche au Charbon je centrem LGBT scény.

Například, v Rainbow House, si můžete užít filmový festival Lesborama, umělecké výstavy, a mnoho dalších kulturních aktivit. nicméně, pokud se chcete chlubit tím, co vám dala matka příroda, pak Chez Maman vítá divy ve všech barvách a třpytkách duhy.

Lucemburk do Bruselu vlakem

Antverpy do Bruselu vlakem

Amsterdam do Bruselu vlakem

Paříž do Bruselu vlakem

 

LGBT flags in a street in belgium

 

9. Úžasný cíl vhodný pro LGBTQ: Londýn

West End, hospody, architektura, královna. Londýn je ikonou nejen kvůli královským, ale protože je to úžasná LGBT destinace v Evropě. Město je pro svět mikrokosmos, to znamená město, které vítá lidi ze všech koutů světa, je také super vřelý a přátelský k gayům, lesbička, divný, nebo transgender.

Exkluzivní knihkupectví, úžasný střešní tyče, divadlo, a hudba, Londýn má tolik vzrušujících míst, kde si můžete užít to nejlepší z LGBT života a kultury.

Věci ke splnění

Tak, pokud si chcete užít to nejlepší z LGTB v Londýně, zamiřte do Dlastone Superstore a získejte nejlepší kabaret. Pro nejlepší divnou scénu, Hospoda Glory je vynikající, a určitě se zastavte v nejstarším knihkupectví LGBT v Anglii, Gay je slovo.

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Paříž do Londýna vlakem

Z Berlína do Londýna vlakem

Brusel do Londýna vlakem

 

10. Skvělé LGBT přátelské destinace: Milán

Na rozdíl od ostatních měst LGBT přátelských na našem seznamu, Práva LGBT nejsou v Miláně legalizována. Nicméně, hlavní město módy a elegance na světě se chlubí pulzující gay scénou a dokonce pořádá každoroční filmový festival LGTBQ.

Když jste v Miláně, sousedství Porta Venezia je srdcem LGBT života a kultury. V ulicích Lecco a San Martini, najdete ty nejlepší bary a kluby přátelské k gayům.

Florencie do Milána vlakem

Florencie do Benátek vlakem

Milán do Florencie vlakem

Benátky do Milána vlakem

 

Milan LGBT nightlife

 

Je velmi snadné vlakem cestovat po Evropě a cestovat po ní Uložit vlak ale není vždy snadné najít úžasné destinace vhodné pro LGBT, proto jsme pro vás napsali tento blogový příspěvek.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „10 Awesome LGBT Friendly Destinations“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fawesome-lgbt-friendly-destinations%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)