Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 27/08/2021)

Pokud máte dva týdny strávit ve Španělsku, jeden z nejlepších způsobů, jak se dostat kolem je prozkoumat Španělska vlakem. Nejenom, že to umožní vidět neuvěřitelné památek po celé zemi, ale cestování vlakem ve Španělsku je velmi efektivní a snadno. Nejtěžší je nákup jízdenky na vlak. Nejlepší způsob, jak koupit váš lístky na vlak cestovat do Španělska vlakem je on-line. Existuje několik webů, které vám to umožňují. Klíčem k úspěchu je najít ten, který vám nejlépe vyhovuje, pokud jde o snadnost použití, Jazyk, a rozpočet. Kupovat si lístky brzy umožňuje pořizovat výhoda možných zvláštních sazeb, stejně jako ujistěte se dostanete na vlaky, které chcete, než se stanou plně obsazen.

Plánujte dopředu a objednejte si lístky předem, abyste získali nejlepší z vašeho cestování vlakem. Podívej se na to Dvoutýdenní itinerář Pro cestování po Španělsku vlakem. Nech to být vodítkem pro další cestu.

 

Naše první Spain vlakem je Madrid (dny 1- 3)

To je hlavní město Španělska a je to dobrý mix staré i nové, s elegantní parky, neuvěřitelné nakupování, vibey noční život a samozřejmě Malasana oblasti. Madrid je také domov pro některé z nejlepších muzeí španělských. Mnoho dům mezinárodně uznávané práce. Protože tam je tolik, aby se v tomto městě, takže vaše 3 dny zde bude dobře nevydané. Je to dobrý start do nového dvoutýdenního výletu snadné se dostat do vlaku kdekoliv odtud. Madrid Atocha je vlakové nádraží, kam se dostane oficiální železniční společnost Renfe, a také toto nádraží je jedním z nejkrásnějších nádražích ve Španělsku.

 

San Sebastian (dny 3 - 5)

Toto malebné městečko se nachází v španělském Baskicku a je přímo na Biskajský záliv. Nabízí jak plážemi a horami, které dostanou veškerou pozornost během dne, ale když přijde noc, je to všechno o Starém Městě, kde si budou moci vychutnat desítky pintxo tyčí pro delikátní bite-size nádobí. Nenechte si ujít večerní procházku podél pláže Playa de la Concha končící pintxos ve Starém Městě. Jak se dostat do San Sebastian se Španělskem vlakem je snadné, jako existují nejméně čtyři vlaky z Madridu každý den.

 

Pamplona (dny 5 – 6)

Toto město je domovem sporný Běh býků který se koná každý rok v červenci, ale tam je mnohem víc než to Pamplona. Je umístěn na vrcholu kopce v provincii Navarra, což znamená, že jsou neuvěřitelným výhledem na horami a údolími níže. Město je malá, což usnadňuje chodit a vzít v nádherné architektuře Dějiny. Po celý rok je zde živý bar a tapasové scény. Nenechte si ujít procházku po Starém Městě nebo mapuje cestu přijatá během běh býků. Konečně, Toto město je také snadno dostupný z San Sebastian a krátký jízda vlakem pryč.

 

Španělsko vlakem – Barcelona Vlak (dny 6 - 9)

Toto oceánské město musí být jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších měst ve Španělsku, a to nezklame! Ať už hledáte pro umění a kulturu, architektura, líné dny na pláž, celonoční večírky, nebo jen prozkoumávat nové město, je tu něco pro každého v Barceloně. Nenechte si ujít Sagrada Familia, který je jedním z moderních světových nejdramatičtějších struktur. Španělsko vlakem jezdí často vlaky z Pamplony do Barcelony a je zde pouze čtyřhodinová cesta Mezi oběma městy.

 

Valencia (dny 9 - 10)

Jen kousek od Španělska vlakem z Barcelony, Valencia je často přehlížena turisté. Toto malé město má co nabídnout a to je dobře stojí za den, aby prozkoumala trochu. Je to nádherné město projít a má velkolepé jezero a pěší stezky. Pro ty, kteří hledají něco víc relaxaci je zde široký výběr pláží a Albufera Park. Nenechte si ujít procházku, spustit nebo procházet zahrad Turia – jeden z největších městských parcích ve Španělsku. Existuje několik vlaků, které jezdí denně z Barcelony do Valencie.

 

malaga (10 - 13)

Kombinací středomořskou atmosféru s kulturou moderní umění a rozvoj je možný při cestování ve Španělsku vlakem, Malaga lze nalézt na španělském jižním pobřeží Costa del Sol. Centrum města bylo nově zrekonstruováno a kombinuje a Gotická katedrála a úzké středověké pěší ulice s moderní bary a restaurace hip. Malaga má některé opravdu neuvěřitelné pláží k návštěvě a scénické hory, které ji obklopují. Nenechte si ujít lezení na Gibralfaro hrad pro dech beroucí výhledy na nádherný andaluský západ slunce a město. Tam jsou vlaky, které jezdí denně od Valencie Málaga.

https://www.youtube.com/watch?v = YNqMQz18HDM

 

Seville – Poslední z nich náš seznam Španělska vlakem

Seville je jen kousek vlakem z Malagy a stejně efektní. Vzpomeňte si na římské říše, aby získali představu o vzhled a dojem z tohoto města, které kombinuje prvky mnoha historických obdobích. Tam je hodně co dělat ve městě, z objevování města putování podél čtvrtletí Arenal Riverside návštěvou pohádkové restaurace nebo sledovat býčí zápasy do městského historického kroužku. Nenechte si ujít návštěvu katedrály v Seville a Alcazar, který byl použit k natáčení scén z úspěšného televizního pořadu Hra o trůny. Vlaky jezdí denně z Malagy do Sevilly a ze Sevilly zpět do Madridu, kde je mezinárodní letiště.

Tento Dvoutýdenní itinerář vám pomůže co nejlépe využít vaší cesty a prozkoumat Španělsko vlakem. Naše tipy na vstupenky rezervovat vlak se ujistěte, že jste schopni se dostat tam, kam chcete jít a že vaše dovolená běží hladce, takže si můžete vychutnat sami. Po všem, to je co prázdniny jsou pro!

 

Pokud potřebujete jiný European Train Vstupenky, stačí kliknout tady a jít na našich webových stránkách a užít si jízdu.

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspain-by-train%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte k kód pro vložení)