Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 05/03/2021)

Barov so živou hudbou pop-up všade v Európe, Ideálny spôsob, ako zabiť čas v živé miesto, kde nápoje a piesne plynú bez. Ak sa chcete v meste pobaviť počas svojej výlet vlakom, máme niektoré návrhy. Tu sú naše top 5 barov so živou hudbou po celej Európe:

 

1. Živá hudba u zázname Shop, Paríž, Francúzsko

Record Shop Je jedným z najlepších barov so živou hudbou vo Francúzsku. Je to len kúsok od stanice metra Bastille. Nielen, že je to ľahké sa dostať do, ale je to tiež veľmi útulný. Bar je v prednej časti, a má skutočné koncertné pódium v ​​zadnej časti hudobné miesto, s diváckym priestorom skrytým za ním.

miestna odporúčame stále výhradu ak je návšteva tohto baru so živou hudbou vo vašom cestovný kontrolný zoznam. Vzhľadom k tomu, vstup je voľný, to môže byť ťažké získať miesto pri bare. Akonáhle ste v, budete môcť vychutnať všetky žánre, úplne naživo.

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

 

2. Živá hudba V Liquid, Mesto Luxemburg, Luxembursko

Luxembourg is in 5 Best Bars with Live Music

Zaujímavý bar so živou hudbou nedávno dal Luxembursko na mape európskej nočné. Tekutá kaviareň sa nachádza v malebnej oblasti Grund Luxemburského. Ak máte obaja koktail pijanov a Milovníci piva remeslá v cestovnom párty, To je miesto, kam ísť.

Dokonca aj keď ste sa teší veľmi krátkodobý pobyt v Luxembursku, budete pravdepodobne môcť zachytiť živé hudobné vystúpenia v tekutom v utorok a vo štvrtok. Ak ste weeknight bojovník, je to pravé miesto pre vás.

Bonn Amsterdam vlaky

Antwerp do Amsterdam vlaky

Hamburg do Amsterdam vlaky

Mníchov Amsterdam vlaky

 

3. že Walls, Rím, Taliansko

Viete si predstaviť, nájsť novú miestny bar so živou hudbou navštíviť každý večer počas svojho európskeho dovolenku? vstúpiť že Walls, jeden z rímskych najlegendárnejších živou hudbou bary, s koncerty každú noc.

V bare je historické umiestnenie priamo v srdci študentskej štvrti San Lorenzo znamená, že budete schopní splniť veľa zaujímavé miestna. celkovo, pre autentický zážitok Roman, Le Mura je must-návštevu - ku všetkým noc v týždni.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Pisa do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

4. parrot, Londýn, Veľká Británia

zrejme, Idris Elba vie, ktoré zložky spojiť do fantastického bar so živou hudbou. Jeho luxusné bar, parrot, sa nachádza v Aldwych a ponúka exkluzívny zážitok.

Kým skupina domu pôdu s fantastickými výkonmi, nechcete nechať ujsť Mr. Elba je pravidelné sety. To je pravda - hollywoodsky herec často podieľa na zábavu prevedením DJ sety, k pôžitku baru patrónov. Pestrofarebné kokteily rozjasní náladu ďalej v tomto tropickom vtáka štýle bar so živou hudbou.

Amsterdam Do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

5. napájadlá, Amsterdam, Holandsko

K radosti turisti a miestni obyvatelia, ktorí majú radi tento bar so živou hudbou, napájadlá bol po viac ako 25 rokov. kedykoľvek vás navštíviť Amsterdam, to bude mať čo ponúknuť, aj v priebehu dňa. Za slnečného dňa, nie je nič lepšie, než relaxáciu na priestrannej terase baru.

Ak jednoduchosť prístupu je vysoko na zozname priorít, Napajedla vezme korunu pre najlepšieho bar so živou hudbou v Amsterdame. Vzhľadom k svojej centrálnej polohe, to je často preplnený. Ďalším dôvodom, prečo davy milujú je happy hour, ktorý trvá až do 9 POPOLUDNIE!

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

The Waterhole Live music bar in Amsterdam The Netherlands

 

 

Návšteva niektorého z Najlepšia Živá hudba Bars je ideálny spôsob, ako začať alebo ukončiť svoj Europe vlaku, tak Rezervujte si vstupenky teraz!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Najlepších barov so živou hudbou v Európe” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-bars-live-music-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)