Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 28/01/2022)

Mesto Luxemburg je čarovná kombinácia starého a moderného spojený s lokálne a globálne, jednoduchosť a luxus. Je to bezpečné povedať, že so všetkými týmito možnosťami eklektickým, nie je šanca by ste omrzí. To je dôvod, prečo to bolo pre nás ťažké vymenovať len Hore 5 čo robiť na krátkej návšteve v Luxembursku. ale, budeme to skúsiť!

 

1. histórie, umenie & Kultúra

Toto nádherné mesto ponúka zaujímavú kombináciu histórie, kultúra, umenie, a prirodzené krajiny. S mnohými úradov a oddelení Európskej únie hostiteľom v Luxembourg City, existuje reálne multikultúrne perspektíva k tomuto mestu.

S mnohými výstav a múzeí, zámky, a opevnenia, luxembourg kombinuje neuveriteľná škála zaujímavých kultúrnych miest. Kultúra a umenie Luxembursku sú pravdivým odrazom jeho populácie, rôznorodé a multikultúrne. Luxembursko môže byť pýchou svojich celosvetových jedinečných kultúrnych aktivít sa pohybujú od umenia a tradícií na výstavách festivaly. Aby bolo možné ho pre vás jednoduchšie zistiť, umenie a kultúra v Luxembursku, Luxembourg cestovného ruchu vytvorená luxembourg Card: bezplatný prístup k viac ako 60 kultúrne pamiatky v Luxembursku a širšieho regiónu.

V rámci Top 5 čo robiť na krátkej návšteve v Luxembursku, mali by ste určite navštíviť Letzebuerg Mestské múzeum. Múzeum sídli v štyroch historických budovách. Stála expozícia "Luxemburská Story" ilustruje viac ako tisícročnú históriu hlavného mesta veľkovojvodstvo. Popri mnohých pôvodných objektov, Výstava prezentuje vývoj mesta s využitím radu mestských modelov. Krátkodobé výstavy sa pravidelne konajú na ďalších dvoch úrovniach múzea. Byť istí, pozrite sa, aké sú pri návšteve!

Antwerp luxemburským Vlaky

Bruselu do Luxemburgu Vlaky

Metz luxemburským Vlaky

Paris luxemburským Vlaky

 

2. Bock Kasematy - Casemates du Bock

visit the wall when you do a short visit to Luxembourg

Casemates du Bock sú pomerne ľahko dostupné pod bývalého hradu, Výstup na Clausen. Bock Kasematy je 17 kilometer dlhý tunel, pôvodne vytesané do skaly nad španielsky medzi 1737 a 1746. a prirodzené, je prístrešok pre viac ako 35,000 Miestni obyvatelia a tisíce vojakov počas prvej svetovej vojny a druhej svetovej vojny. Pozostávajúce z atmosférických chodieb a impozantné skalné schodisko, historický tunel kasemat je Zoznam svetového dedičstva UNESCO. Účtovať tieto mobilné telefóny a zbaliť tú tašku. To sa musí vidieť na začiatok 5 čo robiť na krátkej návšteve v Luxembursku!

Kolín nad Rýnom luxemburským Vlaky

Frankfurt luxemburským Vlaky

Amsterdam luxemburským Vlaky

Rotterdam luxemburským Vlaky

 

3. Náboženského dedičstva v Luxembursku

Quirinus chapel is a must on a short visit to Luxembourg

Záujemcovia o náboženského dedičstva musí navštíviť Quirinuse kaplnke. a prirodzené 1355 a čiastočne vytesaný do skaly. Na jeho mieste, tam bol pôvodne pohan svätyne ktorý Rimania neskôr uctievaný ako ranokresťanské svätyne. Zdroj skala prepätia tu. Ľudia pripisovaný priaznivý vytvrdzovania silu jeho vôd v prípade očných ochorení.

Od 11. storočia, pozemok bol zasvätený sv Quirin a od začiatku 13., služby sa konali v dvoch jaskyniach kaplnka.

Gotická pútnické kaplnka bola postavená v roku 1355, a prirodzené, Na konci 19. storočia.

Kostol St Michael je najstarší kostol v Luxembursku Mesto bolo zničené a niekoľkokrát prestavovaný v priebehu storočí. Kostol Saint Michel je jednou z najstarších sakrálnych stavieb v Luxembursku. Budovy histórie siaha až do 1987 kedy gróf luxemburský postavil malú kaplnku v jeho areáli zámku. Súčasný kostol kombinuje románsku fasády s gotickými konštrukčných prvkov a barokových interiérové ​​dekorácie. Všimnite si gotické oblúky v lodi. veľká vitráže. Rad náboženských sôch. A obrovský Nanebovzatia Panny maľovanie namontovaný na barokovom oltárom.

 

 

4. Palais Grand-Ducal na krátku návštevu do Luxemburgu

ak architektúra Je vaša vec, a prirodzené 5 čo robiť na krátkej návšteve v Luxembursku. Ako pôvodný bydliska veľkovojvodu a kráľovskej rodiny, Veľkovojvodský palác V Luxemburgu je veľkolepý kus architektúry, postavený v 16. storočí počas flámskej renesancie. interiéru paláca sa zdá byť vynikajúcu kombináciu rôznych štýlov. jemná súhra romantický a stredoveký gotický štýl, a priemyselné ľahkej konštrukcie podľa Nemec priemyselný dizajnér – Ingo Maurer.

 

5. Čokoládový dom v Luxemburgu

Chocolate house in Luxembourg

Čokoládový dom v Luxembursku je známy pre svoje čokoládové samozrejme. Ale okrem sladkého občerstvenia a rôznych tort, si môžete vychutnať svoje slané koláče a šaláty. Ak je terasa je plná, môžete vždy sedieť vnútri na prízemí alebo na poschodí.

Čokoláda Dom sa nachádza v prednej časti veľkovojvodský palác. Tak posaďte a vychutnajte si Hotchocspoon. Sme si istí, že budete robiť Čokoládový dom svoje obľúbené miesto. nezabudnuteľný, vynikajúci zážitok, vo všetkých ohľadoch.

*extra Tip:

Za množstvo zábavy, nenechajte si ujsť letné V City Festivale. Koná sa od konca júna do začiatku septembra. Počas tejto doby môžete teraz voľne prístupné koncerty, trhy, výstavy, a prirodzené udalosti po celom meste.

 

Na vlak do Luxemburska za použitia SaveATrain! Najrýchlejší a najjednoduchší miesto si vaše dobrodružstvo po celej Európe.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-things-short-visit-luxembourg%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)