Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 28/01/2022)

Luksemburg Jest to magiczne połączenie starożytnych i współczesnych w połączeniu z lokalnych i globalnych, prostota i luksus. To na pewno powiedzieć, że wszystkie te liczne opcje, nie ma szans, by się nudzić. Dlatego trudno było dla nas, aby wymienić tylko Szczyt 5 rzeczy do zrobienia na krótką wizytę do Luksemburga. Ale, damy mu szansę!

 

1. Historia, Sztuka & Kultura

To piękne miasto oferuje intrygującą mieszankę historii, kultura, sztuka, i naturalny krajobrazy. Z wielu urzędów i służb Unii Europejskiej gościł w Luksemburg, istnieje realna perspektywa wielokulturowa do tego miasta.

Z licznych wystawach i muzeach, zamki, i fortyfikacje, Luksemburg łączy niesamowita różnorodność interesujących miejsc kulturalnych. Kultura i sztuka Luksemburga są prawdziwym odzwierciedleniem jego mieszkańców, zróżnicowana i wielokulturowa. Luksemburg może być ozdobą jego unikalny na skalę światową działań kulturalnych różnym od sztuki i tradycji do pokazów i festiwale. W celu uczynienia go Ci łatwiej odkryć sztuki i kultura Luksemburg, Luksemburg Turystyki utworzeniu Luksemburg karty: bezpłatny dostęp do ponad 60 miejsc kulturalnych w Luksemburgu i Greater Region.

W ramach Góra 5 rzeczy do zrobienia na krótką wizytę do Luksemburga, powinno się odwiedzić LMuzeum Miejskie etzebuerg. Muzeum mieści się w czterech zabytkowych budynków. Ekspozycja „Luksemburska Story” przedstawia historię ponad tysiącletnią stolicy Wielkiego Księstwa. Obok wielu oryginalnych obiektów, Wystawa prezentuje rozwój miasta przy użyciu szeregu modeli miejskich. wystawy czasowe regularnie odbywają się na dwóch pozostałych poziomach muzeum. Pamiętaj, aby sprawdzić, jakie są w trakcie wizyty!

Pociągi Antwerpia do Luksemburga

Bruksela pociągów luksemburskich

Metz Pociągi luksemburskich

Paryż Pociągi luksemburskich

 

2. Bock Kazamaty - Kazamaty du Bock

visit the wall when you do a short visit to Luxembourg

Kazamaty du Bock są dość łatwo dostępne pod dawnym zamkiem, Wspinaczka Clausena. Bock Kazamaty to 17 kilometr długi tunel, początkowo wykute w skale przez hiszpański pomiędzy 1737 oraz 1746. i naturalny, jako schronienie dla ponad 35,000 mieszkańców i tysiące żołnierzy podczas i II wojny światowej. Składa się z fragmentów atmosferycznych oraz imponujące schody skalne, zabytkowy tunel Casemates jest Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ładować telefony komórkowe i te zapakować tę torbę. To trzeba zobaczyć na początku 5 rzeczy do zrobienia na krótką wizytę do Luksemburga!

Pociągi Kolonia do Luksemburga

Frankfurt pociągom luksemburskich

Pociągi Amsterdam do Luksemburga

Rotterdam Pociągi luksemburskich

 

3. Dziedzictwo religijne w Luksemburgu

Quirinus chapel is a must on a short visit to Luxembourg

Zainteresowani dziedzictwa religijnego musi odwiedzić kaplicę Quirinus. i naturalny 1355 a częściowo wykuty w skale. Na jego terenie, było pierwotnie pogańskie sanktuarium który później Rzymianie czcili jako wczesny świątyni chrześcijańskiej. Źródło skała przepięciami tutaj. Ludzie przypisane korzystny moc utwardzania do jego wód w przypadku dolegliwości oczu.

Od 11 wieku, witryna została poświęcona św Quirin i od początku 13, nabożeństwa odbywały się w dwóch jaskiniach kaplicy.

Gotycka kaplica pielgrzymkowa wzniesiono w 1355, i naturalny, pod koniec 19 wieku.

Church St Michael jest najstarszym kościołem w Luksemburgu miasto i został zniszczony i odbudowany kilka razy w ciągu ostatnich wieków. Kościół Saint Michel jest jednym z najstarszych budowli sakralnych w Luksemburgu. Budynki historia sięga 1987 kiedy hrabia Luksemburga wzniesiono małą kaplicę w jego terenie zamku. Obecny kościół łączy romańska fasada z elementami gotyckimi i barokowymi strukturalnych wystroju. Zwróć uwagę na ostre łuki w nawie. Duże witraże. Szereg rzeźb religijnych. I ogromna Wniebowzięcie Najświętszej malarstwa zamontowany na ołtarzu barokowym.

 

 

4. Palais Grand-Ducal na krótką wizytę do Luksemburga

Gdyby architektura jest twoja sprawa, i naturalny 5 rzeczy do zrobienia na krótką wizytę do Luksemburga. Jak oryginalna siedziba wielkiego księcia i rodziny królewskiej, Pałac Wielkiego Księcia w Luksemburg to spektakularne dzieło architektury, zbudowany w 16 wieku, w okresie renesansu flamandzkiego. aranżacja wnętrza pałacu wydaje się być znakomite połączenie różnych stylów. Delikatne współgranie romantyczny i średniowiecznym stylu gotyckim, i przemysłowe konstrukcje lekkie przez Niemiecki projektant przemysłowy – Ingo Maurer.

 

5. The Chocolate House Luksemburga

Chocolate house in Luxembourg

Dom czekolady w Luksemburgu znana jest z czekolady oczywiście. Ale oprócz słodkich ukąszenia i rozmaitych ciast, można również korzystać z ich pikantne placki i sałatki. Kiedy taras jest pełny, zawsze można siedzieć wewnątrz na parterze lub na piętrze.

The Chocolate House znajduje się w przedniej części Grand Ducal Pałac. Więc usiądź i cieszyć się Hotchocspoon. Jesteśmy pewni, że będziesz zarabiać Chocolate House Twój ulubiony miejsce. Niezapomniany, superlatyw doświadczenie, pod każdym względem.

*extra Tip:

Za dodatkową ilością zabawy, Nie przegap Lato w Festiwalu miasta. Odbywa się od końca czerwca do początku września. W tym okresie można cieszyć się darmowe koncerty, rynki, wystawy, i naturalny wydarzenia w całym mieście.

 

Złapać pociąg do Luksemburga za pomocą ZapiszApociąg! Najszybszym i najłatwiejszym miejscem do rezerwacji swoje przygody w całej Europie.

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-things-short-visit-luxembourg%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)