Czas czytania: 6 minuty
(Poprawiony: 07/08/2021)

Czas wreszcie nadszedł – czy właśnie ukończył uniwersytet, są wyruszeniem do rocznego urlopu, lub zdecydowały, że urok podróży gruntów nie można zmarnować, wybraniu podróżować pociągiem Europę. Jest to romantyczna idea, wędrówki przebytej przez tysiące przez lata. Może to być również całkowicie przytłaczające. Europa słynie z doskonałych połączeń kolejowych. Od tanich biletów lokalnych do UE przejściu kolejowym kontynentu obejmujące, łatwo jest wskoczyć na u krewnego i przybyć Twoje przeznaczenie następnego ranka, gotowy do najnowszej przygodzie.

Ale gdzie należy się udać? Czy to twój pierwszy raz lub twój dziesiąty, Sama wielkość pociągów dostępny może prowadzić do stresu, dezorientacja, i całkowity strach przed przegapieniem. nie martw się – ponieważ zebraliśmy tutaj listę rzeczy do zrobienia 5 Najlepsze europejskie stolice podróż do przez pociąg. Usiądź, brać się do rzeczy, i oszczędzania miejsca na najlepszych francuskich bagietek, bo jedziemy na przejażdżkę.

 

1. Najlepszy europejski Capitals podróżować pociągiem: Paryż, Francja

Jak obiecano, zaczynamy tę podróż wprost, z przystanku w jednej z najbardziej na świecie znanych miast i pokazowo romantycznych. Paryż ma jedne z najlepszych połączeń kolejowych na całym, z pociągów kursujących w całym centrum miasta, więc nigdy nie jesteś daleko od stacji. Paryż jest pełen rzeczy do zrobienia, więc będziemy chcieli zatrzymać się tu na co najmniej trzy dni, aby uzyskać wgląd w życie miasta.

Zatrzymaj przez Żaluzja na okiem na Mona Lisa lub wykonywać te nasycić wspinając Łuku Triumfalnego. Zapraszamy na rejs obiad na Renie, wizytę do niektórych francuskich butikach, i wziąć w lśniącej wieży Eiffla, jak to jest do życia w godzinach wieczornych.

Oczywiście, Paryż jest bardziej niż jego centrum miasta. Rozległy Metropolia jest domem dla ponad dwóch milionów osób, która oznacza, że ​​można spędzić tygodnie tutaj naprawdę bez zarysowania powierzchni, co ma do zaoferowania. Wypad na wycieczkę z hordami w Pont Alexandre III i głowy do Wersalu, gdzie Pałac Królewski nadal króluje mimo jego wakat od 1700. Bilety jednodniowe są tylko € 20 i obejmują wejście do Pałacu, ogrody, i wiele więcej. Nawet lepiej, Pociągi kursują z centrum miasta bezpośrednio do Pałacu, co sprawia, że ​​dotarcie tam wiatr. To wzajemne oficjalnie sprawia Paris jeden z naszych najlepszych europejskich stolicach dla przejazdów kolejowych.

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

 

Paris Best European capitals for train travel

 

2. Londyn, Wielka Brytania

Jeden z moich osobistych Ulubione miasta i zaledwie dwie godziny od Paryża leży stolica Wielkiej Brytanii: Londyn. Ten tygiel kultur jest domem fest dziewięć milionów ludzi z różnych środowisk. Od posh Chelsea porywający Soho, znajdziesz zajęcia dla wszystkich na swojej imprezie. jeden haczyk z najnowszych musicali przed wyruszeniem Szekspira Globe i zakończyć noc w Shard, najwyższa wieża w Londynie.

Nie będzie chciał się spieszyć przez to miasto, tak zaplanować czas odpowiednio. Czy jesteś pozycji do Studia Harry Potter (godziny od centrum miasta), lub po prostu biorąc w głównych atrakcji turystycznych, takich jak Tower of London, St. Katedra Pawła, opactwo Westminsterskie, Big Bena, czy London Eye, każda minuta spędzona w Londynie to okazja, aby dowiedzieć się więcej o kraju, którego imperium raz nastawiony świat.

Szybki pociąg Eurostar zabierze Cię z Paryża do centrum Londynu w nieco ponad dwie godziny, która oznacza, że ​​będziesz spędzać mniej czas podróży i więcej czasu przygód. A zatem, uważamy Londyn za kolejną z najlepszych europejskich stolic do podróży pociągiem.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Paryż Pociągi Londynie

Berlin pociągom Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

 

3. Najlepszy europejski Capitals podróżować pociągiem: Amsterdam, Holandia

Słynie z kanałów i ludności zależnej od roweru, Amsterdam jaśnieje jako stolicy Holandii jest. Dzięki unikalnej konstrukcji, Amsterdam jest absolutnie urocze miasto i wyjątkowe wśród stolic europejskich. Pociągi z Paryża trwał trzy godziny i wpłacić ci na Amsterdam Centraal, położony w samym sercu miasta.

Głowa do Museumplein podjąć w muzeum Van Gogha przed wyruszeniem do domu Bols Cocktail & Doświadczenie Genevera, który obejmuje wybór koktajlu w degustacji pokoju.

Nie zapomnij rejs kanały, zarówno. Czy wziąć specjalną wycieczkę lub wskoczyć na jedną z łodzi publicznych miasta, dostaniesz zupełnie nowy widok z wody. Pomimo swojej skłonności do łodzi i rowerów, Amsterdam jest łatwo dostępny z całej Europy za pośrednictwem szybkich szyn, co ten inny top pretendentem do najlepszej europejskiej stolicy do podróży pociągiem.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

Amsterdam Best European capitals for train travel

 

4. Berlin, Niemcy

Świadectwem niemieckiej pomysłowości, miasta Berlin to fascynujące studium solidarności. Podzielona na dwie części muru berlińskiego, kapitał ten nie tylko odzyskała swoją jedność w 1989 po upadku reżimu komunistycznego na wschodzie. Od tego czasu, eksplodował z rozwojem miast i jest teraz domem dla ponad dwóch milionów osób. Jest pełna piwo rzemieślnicze słupy, muzea, a graffitied resztki muru.

Jako centrum kultury kraju, Berlin jest obowiązkowa wizyta. Czy szukasz wyrafinowanej rozrywki w postaci opery lub starając się trafić niektóre z najmodniejszych zwyczajów w Europie, Berlin nie można przegapić.

Choć zajmie ci co najmniej sześć godzin, aby dostać się tutaj z Amsterdamu, istnieje kilka pociągów dziennie, która oznacza, że ​​można ustawić własny harmonogram przybyć.

Frankfurt w pociągach Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

Berlin street art

 

5. Najlepszy europejski Capitals podróżować pociągiem: Praga, Republika Czeska

Odróżnieniu od zachodnich stolic europejskich, Praga jest stolicą Republiki Czeskiej w Europie Wschodniej i jeden z najbardziej znanych miast Europy Środkowej. Domem dla jednej z najsłynniejszych bibliotek świata, Klementium, Praga prezentuje swoją kulturę za każdym rogiem. Odwiedź Zegar astronomiczny, najstarszy zegar operacyjny na świecie. Wybierz się na spacer Rynek Starego Miasta, gdzie wąskie uliczki i piesza pasy oznacza, że ​​można spędzić wiele godzin wędrując bez obaw.

Top off swojego czasu przy drinku w jednym z licznych barów piwnicznych miasta przed wyruszeniem na Festiwal Muzyczny.

Praga oferuje doskonałe połączenia kolejowe z innymi miastami, w tym czasie podróży z Berlina cztery i pół godziny. Zatrzymaj się tutaj, aby wchłonąć historię miasta przed kontynuowaniem Twoja podróż w całej reszcie Europy.

Norymberga pociągom Pradze

Pociągi Monachium do Pragi

Berlin pociągom Pradze

Wiedeń pociągom Pradze

 

Prague city scape

 

Wniosek

Europa to rozległy i zróżnicowany krajobraz, którego Unia oznacza, że ​​podróżowanie pociągiem jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Skorzystaj z krajów bez marginesów na podróż do tych historycznych stolic w swoim czasie. Przejdź ból głowy lotniska i jego tłumy i zbyt drogie jedzenie i wykorzystywać samolot pociąg do podróży. Czy wskoczyć na pokład trasy regionalnej lub wydać trochę więcej dla kolei dużych prędkości, będziesz cieszyć się podróż koleją, zwiedzanie, i dużo więcej.

 

Mamy ty pokryte naszych porad podróży. Teraz nadszedł czas, aby zarezerwować kilka biletów na pociąg! Zapisz pociąg to miejsce, w którym można kupić bilety kolejowe.

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “5 Najlepszy europejski Capitals podróżować pociągiem” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/european-capitals-travel-train/?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)