زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 07/08/2021)

بالاخره زمانش رسید – آیا شما فقط دانشگاه فارغ التحصیل, می رویم برای تعطیلات سالانه خود را, و یا تصمیم گرفته اند که جذابیت سفر زمین نمی توان از دست رفته, شما انتخاب کرده ایم که به سفر اروپا با قطار. این یک ایده عاشقانه است, سفری توسط هزاران نفر در طول سال سفر. همچنین می تواند به طور کامل قریب به اتفاق باشد. اروپا برای اتصال راه آهن عالی آن شناخته شده است. از بلیط محلی ارزان به عبور از نرده اتحادیه اروپا قاره پوشا, از آن آسان است به هاپ در overnighter و در می رسند مقصد شما صبح روز بعد, آماده برای جدیدترین ماجراجویی خود را.

اما در جایی که باید به شما? آیا اولین بار است یا دهم خود را از آن, حجم گسترده از قطار در دسترس می تواند منجر به استرس شود, گیجی, و ترس کامل از دست دادن. نگران نباشید – زیرا ما در اینجا یک لیست سطل از 5 بهترین پایتخت های اروپایی به سفر با قطار. بنشینید, کمربندت رو ببند, و صرفه جویی در اتاق برای بهترین باگت فرانسه, چرا که ما در حال رفتن به یک سواری.

 

1. بهترین و پایتخت های اروپایی برای سفر با قطار: پاریس, فرانسه

همانطور که قول داده شده بود, ما در حال شروع این سفر آشکار, با یک توقف در یکی از شهرستانها معروف و معروف عاشقانه جهان. پاریس دارای برخی از بهترین تقاطع راه آهن در اطراف, با قطار در حال اجرا در سراسر مرکز شهرستان, بنابراین شما هرگز به دور از یک ایستگاه هستید. پاریس با همه چیز برای انجام پر, بنابراین شما می خواهید به ماندن در اینجا را برای حداقل سه روز به یک نگاه اجمالی از زندگی شهرستان.

توقف توسط برای روشنایی یا دودکش برای زیرچشمی نگاه کردن در مونالیزا یا ورزش آن glutes با بالا رفتن از قوس د Triomphe. لذت بردن از کروز شام در راین, پرداخت مراجعه به برخی از بوتیک فرانسوی, و شب های برج درخشان ایفل را در شب زنده بگیرید.

البته, پاریس تر از مرکز آن شهرستان. کلان شهر پهن خانه را به بیش از دو میلیون نفر است, یعنی شما می توانید هفته در اینجا بدون واقعا از خاراندن سطح از آنچه در آن ارائه کرده است صرف. گریز برای سفر یک روزه را از انبوهی در پل الکساندر سوم و سر به ورسای, که در آن کاخ سلطنتی هنوز هم عالی کشور با وجود جای خالی خود را از سال 1700 حاکم. بلیط روز فقط € 20 و شامل ورود به کاخ, باغها, و خیلی بیشتر. حتی بهتر, قطار از مرکز شهرستان به طور مستقیم به کاخ اجرا, که باعث می شود گرفتن وجود دارد یک نسیم. این ارتباط متقابل رسما باعث می شود یک پاریس از بهترین پایتخت های اروپایی ما برای سفر با قطار.

آمستردام به قطار پاریس

لندن به قطار پاریس

Rotterdam به قطار پاریس

بروکسل به قطار پاریس

 

Paris Best European capitals for train travel

 

2. لندن, بریتانیا

یکی از شخصی من شهرستانها مورد علاقه و تنها دو ساعت از پاریس نهفته پایتخت انگلستان: لندن. این دیگ ذوب از فرهنگ خانه را به عظیم نه میلیون نفر است از تمام جنبه های زندگی. از Posh چلسی به روحیه سوهو, فعالیتهای مهمانی خود را برای همه پیدا خواهید کرد. یک نکته از آخرین فیلم های موزیکال قبل از رفتن بیش از گلوب شکسپیر و پایان شب خود را در شارد, بلندترین برج در لندن.

شما نمی خواهید به از طریق این شهرستان عجله بسر می رسانید, بنابراین برنامه ریزی وقت خود را بر این اساس. این که آیا شما از رفتن به استودیوهای هری پاتر (یک ساعت از مرکز شهرستان), و یا به سادگی در نشانه های عمده مانند برج لندن گرفتن, سنت. کلیسای جامع پل, کلیسای وستمینستر, بیگ بن, یا چشم لندن, هر دقیقه صرف در لندن فرصتی برای یادگیری بیشتر در مورد کشوری که امپراتوری است که یک بار جهان را در بر میگرفت.

قطار سریع السیر Eurostar شما را از پاریس به مرکز لندن در عرض بیش از دو ساعت می برد, که به معنی شما زمان سفر کمتر و زمان بیشتری صرف ماجراجویی. بدین ترتیب, ما لندن را یکی دیگر از بهترین پایتخت های اروپایی برای سفر با قطار می دانیم.

قطار آمستردام را به لندن

پاریس به قطار لندن

برلین به قطار لندن

بروکسل به قطار لندن

 

 

3. بهترین و پایتخت های اروپایی برای سفر با قطار: آمستردام, هلند

مشهور برای کانال و جمعیت وابسته به دوچرخه, آمستردام می درخشد به عنوان پایتخت هلند. با طراحی منحصر به فرد, آمستردام شهرستان های کاملا جذاب و یک standout در میان پایتخت های اروپایی است. قطار از پاریس آخرین سه ساعت و سپرده شما در آمستردام Centraal, واقع در قلب از شهرستان.

سر به Museumplein به در موزه ون گوگ قبل از رفتن به مجلس مجلسی زنانه Bols از & Genever تجربه, که شامل انتخاب خود را از کوکتل در اتاق مزه آن.

هنوز به کروز فراموش کانال نیست, هم. این که آیا شما یک تور اختصاصی و یا هاپ بر روی یکی از قایق های عمومی در شهرستان, شما یک دید کاملا جدید از آب دریافت. با وجود گرایش آن برای قایق و دوچرخه, آمستردام به راحتی از سراسر اروپا قابل دسترسی است از طریق ریل با سرعت بالا, ساخت این مدعی بالا یکی دیگر از بهترین سرمایه های اروپایی برای سفر با قطار.

بروکسل به قطار آمستردام

لندن به قطار آمستردام

برلین به قطار آمستردام

پاریس به قطار آمستردام

 

Amsterdam Best European capitals for train travel

 

4. برلین, آلمان

به عهد به آلمان ابتکار و خلاقیت, شهرستان برلین یک مطالعه جالب در همبستگی است. در دو توسط دیوار برلین تقسیم, این سرمایه تنها وحدت خود را در به دست آورد 1989 پس از سقوط رژیم کمونیستی در شرق. از آن به بعد, آن را با رشد شهری منفجر شد و در حال حاضر خانه به بیش از دو میلیون نفر. آن را پر از هنر و صنعت آبجو کافه, موزه ها, و باقی مانده graffitied دیوار.

به عنوان مرکز فرهنگ کشور است, برلین باید بازدید است. آیا شما به دنبال برای سرگرمی تصفیه شده را در قالب یک اپرا و یا به دنبال برای ضربه زدن به برخی از به hippest ثابت در اروپا, برلین است نه از دست رفته.

هر چند آن را به شما حداقل شش ساعت طول بکشد تا به اینجا از Amsterdam, قطار چند پستها در طول روز وجود دارد, که به معنی شما می توانید برنامه خود را تنظیم می رسند.

فرانکفورت به قطار برلین

لایپزیگ به قطار برلین

Hanover به قطار برلین

هامبورگ به قطار برلین

 

Berlin street art

 

5. بهترین و پایتخت های اروپایی برای سفر با قطار: پراگ, جمهوری چک

متمایز از پایتخت های اروپایی غربی, پراگ پایتخت جمهوری چک در شرق اروپا و یکی از مهمترین و شهرستانها معروف مرکزی اروپا. خانه را به یکی از مهمترین کتابخانه های معروف در جهان, Klementium, پراگ ویترین فرهنگ آن در اطراف هر گوشه. مشاهده ساعت نجوم, قدیمی ترین ساعت های عامل در جهان. دور خود قدم بزنید میدان شهر قدیمی, جایی که خیابان های سنگ فرش و خطوط pedestrianized است منظور شما می توانید ساعت سرگردان و بدون نگرانی صرف.

بالا کردن وقت خود را با یک نوشیدنی از یکی از بسیاری از میله انبار در شهرستان قبل از رفتن به یک جشنواره موسیقی.

پراگ دارای لینک قطار فوق العاده با دیگر شهرستانها, از جمله زمان سفر از برلین از چهار ساعت و نیم. در اینجا توقف برای جذب تاریخ در شهرستان قبل از ادامه سفر تو در سراسر بقیه اروپا.

نورنبرگ به قطار پراگ

مونیخ به قطار پراگ

برلین به قطار پراگ

وین به قطار پراگ

 

Prague city scape

 

نتیجه

اروپا چشم انداز وسیع و متنوعی است که اتحادیه آن به این معنی است که مسافرت با قطار راحت تر از همیشه است. امکان استفاده از کشورها مرز به سفر به این پایتخت تاریخی در زمان خود. پرش سردرد از فرودگاه و جمعیت آن ها و مواد غذایی هواپیما آسیا و استفاده از یک قطار به سفر. این که آیا شما در هیئت مدیره هاپ یک مسیر منطقه و یا صرف کمی بیشتر برای راه آهن با سرعت بالا, شما سفر راه آهن لذت بردن از, گشت و گذار, و خیلی بیشتر.

 

ما باید شما را با راهنمایی های سفر ما تحت پوشش. حالا وقت آن است به کتاب برخی از بلیط قطار! ذخیره یک قطار محلی برای خرید بلیط قطار است.

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “5 بهترین و پایتخت های اروپایی برای سفر با قطار” بر روی سایت شما? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/european-capitals-travel-train/?lang=fa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, و شما می توانید تغییر دهید / د به / FR یا / ES بیشتر و زبان.