Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 25/10/2022)

Europa jest pełna niektóre z najpiękniejszych ulic. Od najbardziej eleganckich i kolorowe do niezwykłego. Niektóre z najpiękniejszych ulic w Europie są już odkryte i ugruntowaną pozycję na ścieżce turystycznej, ale inni są prawdziwe ukryte skarby że tylko wtajemniczonym będą mogli zwiad. Zebraliśmy naszą listę top!

 

1. Najpiękniejszych ulic w Europie: ulica Cremieux, Paryż, Francja

Jest coś o wielobarwne domów i ciche, brukowane uliczki ulica Cremieux że make umieszczenie kamery w dół niemożliwe! Ten wspaniały paryska ulica jest wyłożona róże, warzywa, żółtaczka, i bluesa, każdy kolor pasuje do każdego stroju dla tej obowiązkowej sesji zdjęciowej. Zrób to dla gram, faceci!

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

Rue Cremieux, Paris, France on Most Beautiful Streets In Europe

 

2. Via Toledo, Neapol, Włochy

Via Toledo to starożytna ulica i jedna z najważniejszych arterii handlowych w Neapolu, Włochy. Ten 1.2 km od ulicy jest jednym z najpiękniejszych ulic w Europie. Zaczyna się przy Piazza Dante, a kończy się na Piazza Trieste e Trento, w pobliżu Piazza del Plebiscito.

Budowa ulicy został zamówiony przez wicekróla Neapolu, Pedro Alvarez de Toledo, w 1536. Via Toledo zasłynął jako konsekwencja podróży Grand Tour w wieku 18 i 19, a dzięki pieśni neapolitańskich, w którym zostało wspomniane częściej.

Milan Pociągi Neapol

Florencja pociągom Neapol

Wenecja pociągom Neapol

Pisa pociągom Neapol

Via Toledo, Naples, Italy

 

3. Najpiękniejszych ulic w Europie: Kynance Mews, Londyn, Anglia

Bluszcz pokryte domy i tajne schody. Kynance Stara w Kensington jest zdecydowanie najpiękniejszych ulic Europy. Jesienią, ulica świeci z zielonymi liśćmi i Burgundii, a kiedy przyjdzie wiosna, domy zamieniają się w fioletowym lesie. Ten obszar Londynie jest idea każdego blogera nieba!

Pociągi Amsterdam do Londynu

Paryż Pociągi Londynie

Berlin pociągom Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

Kynance Mews, London, England on Most Beautiful Streets In Europe

 

4. Aleja Kwiatów, Kordoba, Hiszpania

Calleja de las Flores jest jednym z najbardziej popularnych ulic turystycznych miasta Cordoba w Andaluzji, Hiszpania. Dlatego też znalazł się na naszej liście Najpiękniejszych Ulic w Europie. Ustawione jako skrzyżowaniu ulicy Velazquez Bosco, Jest to wąska ulica, która kończy się na placu.

Białe ściany wyłożone są niezliczone, rustykalne donice wypełnione geranium i goździków, dając wspaniałą pop koloru do tego prawdziwie specjalnej części miasta. Wraz z jego wąski, brukowanych piętro, kamienne łuki, i oczywiście piękny wystrój ścian, Katedra Mezquita jest w widoku z pomiędzy ścianami dokonujących idealnego dodatku do już doskonałej fotografii.

Calleja de Las Flores, Cordoba, Spain

 

5. Najpiękniejszych ulic w Europie: Chalcot Kwadrat, Londyn, Anglia

Schowany w mały kwadrat w pobliżu Primrose Hill, znajdziesz jedną z najpiękniejszych ulic w Europie, a także najbardziej Instagrammable! Wyobraź rząd pięknych pastelowych kamienic, które stoją wysoko, wijąca się wokół małej, zielony park, który jest Chalcot Kwadrat. Jest to rzut kamieniem od Regents Park i słynnego Camden Market.

 

 

6. Rozenhoedkaai, Używany, Belgia

Jeśli obejrzeniu filmu, In Bruges z Colinem Farrellem. Wtedy będziesz wiedzieć dokładnie, co mówimy o. Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej idyllicznych miejsc do tego momentu pocztówka! Rozenhoedkaai może być mniejsza niż ulica jak innych miejscach na tej liście, Jednakże, myśleliśmy, że to nadal zasługuje na szczególną uwagę. Niezależnie od pory roku, Rozenhoedkaai świeci dla swoich gości. Jest coś tak inspirujące o bajkowy architektura i falujące drzewo, które niemal zanurza się w wodzie kanału.

Bruksela pociągów Brugia

Antwerpia pociągom Brugia

Halle dwóch pociągów Brugia

Ghent pociągom Brugia

Rozenhoedkaai, Bruges, Belgium

 

7. Najpiękniejszych ulic w Europie: Victoria Street, Edynburg, Szkocja

Zapraszamy na spacer w dół Victoria Street Edinburgh brukowane pełen zabawy, unikalne sklepy, i restauracji. Victoria Street to solidny kawałek historii miasta z jego kamiennymi ścianami i odwiecznych urok przyciąga turystów z całego. Upewnij się schodzić do Grassmarket który powstał w 14 wieku i sprzedaje wszystkie rodzaje produktów lokalnych i bitów odebrać.

Victoria Street, Edinburgh, Scotland

 

8. Nyhavn, Kopenhaga, Dania

Nyhavn zaznacza, że ​​jest to idealna do zdjęć boczna uliczka, pełna kolorów, z idyllicznych maszty łodzi, słodkie kawiarnie, i eleganckie restauracje po obu stronach. To miasto oferuje ekscentryczne atmosfera i klimat hipster Kopenhadze jak najbardziej malowniczej ulicy w mieście. Żadna wycieczka do Kopenhagi nie jest jednak kompletna bez spaceru i zdjęcia tutaj.

Nyhavn, Copenhagen, Denmark

 

9. Najpiękniejszych ulic w Europie: Burano, Wenecja, Włochy

Spacer (lub łodzią) w dół tej pięknej ulicy w Wenecji jest jak objazd tęczy. Burano wyspa pośród Lagunie Weneckiej, ale jeśli kiedykolwiek na tyle szczęścia, aby odwiedzić będzie chwytając aparat (komórka) natychmiast. Domy z pięknym kanał działa prosto przez to uczynić go tak inspirujące. Jest to miejsce, które w jednej chwili może poprawić nastrój każdego.

Milan Pociągi Wenecji

Padwa pociągom Wenecji

Bolonia pociągom Wenecji

Rzym pociągom Wenecji

Burano, Venice, Italy

 

10. Galeria East Side, Berlin, Niemcy

Zapraszamy na spacer w dół słynnej East Side Gallery. Ulica o rzeczywistej galerii plenerowej otynkowane wszystko wraz z resztkami muru berlińskiego. Istnieją możliwości Insta bród tą ulicą, gdy grafika jest niesamowite, ale to także mrożące krew w żyłach przypomnienie historii Berlina i zimnej wojny.

Frankfurt w pociągach Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

East Side Gallery, Berlin, Germany

 

Czy jesteś gotowy, aby pójść i odwiedzić najpiękniejszych ulic w Europie? Pamiętaj, aby zarezerwować z Zapisz pociąg Bez dodatkowych opłat, bez kłopotów, tylko zabawa!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “10 Najpiękniejszych ulic w Europie Przeglądaj” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-beautiful-streets-europe%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)