Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 25/10/2022)

Europa yra pilna kai iš gražiausių gatvių. Iš elegantiškiausių ir spalvinga iki neįprasto. Kai kurie iš gražiausių gatvių Europoje jau atrado ir gerai įsteigta turizmo trasoje, o kiti yra realus paslėpti brangakmenių kad tik tas žino galės skautų iš. Mes kartu sudėjus mūsų sąrašo viršuje!

 

1. Gražiausios gatvės Europa: Cremieux gatvė, Paryžius, Prancūzija

Yra kažkas apie įvairiaspalviais namų ir Quaint, akmenimis gatves Cremieux gatvė kad padaryti išleisti savo fotoaparatą žemyn neįmanoma! Šis spalvingas Paryžiaus gatvė išklota Rožinis, žalumynai, geltonos spalvos, ir bliuzas, bet kokios spalvos, kad atitiktų bet Przybornik šio privalomo fotosesiją. Ar ją už gramą, vaikinai!

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

Rue Cremieux, Paris, France on Most Beautiful Streets In Europe

 

2. "Via Toledo, Neapolis, Italija

Via Toledo yra senovinė gatvė ir viena iš pagrindinių Neapolio miesto parduotuvių, Italija. Tai 1.2 kilometrų gatvės yra vienas iš gražiausių gatvių Europoje. Ji prasideda ne Piazza Dante ir baigiasi Piazza Trieste e Trento, netoli Piazza del Plebiscito.

Statybos gatvės buvo įsakyta pagal Neapolio vicekaralius, Pedro Alvarezas de Toledo, in 1536. Per išgarsėjo kaip Grand Tour kelionių pasekmė 18 ir 19 amžių dėka Neapolio dainų Toledas, kurioje ji buvo paminėta dažnai.

Milanas Neapolis traukiniai

Florencija Neapolis traukiniai

Venecija Neapolis traukiniai

Piza į Neapolis traukiniai

Via Toledo, Naples, Italy

 

3. Gražiausios gatvės Europa: Kynance'as Mewsas, Londonas, Anglija

Gebenė, kuriems namus ir slaptą laiptai. Kynance Mews Kensington yra bene gražiausių gatvių Europoje. Rudenį, gatvės švyti žalia ir bordo lapais, o kai pavasaris ateina, namai virsta violetiniu miške. Tai Londono plotas yra bet Blogger idėja danguje!

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

Kynance Mews, London, England on Most Beautiful Streets In Europe

 

4. Calleja de las Flores, Kordoba, Ispanija

Calleja de las Flores yra vienas iš populiariausių turistinių gatvių Cordoba City Andalūzijoje, Ispanija. Taip pat dėl ​​to jis yra mūsų gražiausių Europos gatvių sąraše. Pastatytas kaip gatvės Velazquez Bosco sankirtos, yra siaura gatvė, kad baigiasi plaza.

Baltos sienos išklotos daugybė, kaimiškas vazonai alsuoja snapučio ir gvazdikų, suteikiant šlovingą pasipriešinimo spalvos su šiuo tikrai ypatinga miesto dalyje. Kartu su jos siauras, akmenimis grindų, akmeninės arkos, ir, žinoma, gražus sienų dekoras, Mezquita katedra yra vaizdas iš tarp sienų priėmimo už geriausią Be jau tobula nuotrauka.

Calleja de Las Flores, Cordoba, Spain

 

5. Gražiausios gatvės Europa: Chalcot aikštė, Londonas, Anglija

Pasislėpęs a mažas kvadratas netoli Primrose kalvos, rasite vieną gražiausių gatvių Europoje, taip pat Patys Instagrammable! Paveikslėlis gražių pastelinių kapai, kurie stovi aukštos eilutę, kreivumą aplink mažas, Green Park, kuri yra Chalcot aikštė. Tai akmuo išmesti iš Regents Park "ir garsaus Camden Market.

 

 

6. Rozenhoedkaai, naudotas, Belgija

Jei stebėjo filmą, Briugėje su Colin Farrell. Tada jūs žinosite, ką mes kalbame apie. Tai turbūt vienas iš labiausiai idiliškas dėmės tos atvirukų metu! Rozenhoedkaai gali būti mažiau gatvė kaip nei kitose vietose, į šį sąrašą, tačiau, mes manome, kad ji vis dar verta atskiro paminėjimo. Nepriklausomai nuo metų laiko, Rozenhoedkaai švyti savo lankytojams. Yra kažkas, kad kerintis apie pasaka architektūra ir banguojantis medį, kad beveik smuko į kanalą vandens.

Briuselis Bruges traukiniai

Antverpenas į Briugė traukiniai

Halle du Briugė traukiniai

Gentas į Briugė traukiniai

Rozenhoedkaai, Bruges, Belgium

 

7. Gražiausios gatvės Europa: Viktorijos gatvė, Edinburgas, Škotija

Mėgaukitės pasivaikščioti Edinburgas akmenimis Viktorija Gatvė alsuoja įdomus, unikalių parduotuvės, ir užeigų. Victoria Street yra kietas gabalas miesto istorijos su akmens sienos ir sena žavesio pritraukti lankytojus iš viso. Įsitikinkite, kad jūs einate žemyn į Grassmarket kuris yra kilęs iš 14 amžiaus ir parduoda visų vietinių produktų ir bitai rūšių pasiimti.

Victoria Street, Edinburgh, Scotland

 

8. Nyhavn, Kopenhaga, Danija

Nyhavnas pažymi langelį, kuris yra puikus vaizdas iš uosto pusės gatvės, kuri trykšta spalvomis, su idiliškas valčių stiebai, saldžios kavinės, ir madingi restoranai, išklijuoti iš abiejų pusių. Šis miestas gali pasigirti Kopenhagos egzotiškos atmosfera ir Hipster Vibe taip pat labiausiai vaizdingos gatvės mieste. Nėra kelionė į Kopenhagą yra visiškai be pasivaikščioti ir nuotraukas čia, nors.

Nyhavn, Copenhagen, Denmark

 

9. Gražiausios gatvės Europa: Burano, Venecija, Italija

Pėsčiomis (ar kateris) žemyn šioje gražioje gatvėje Venecijoje yra, pavyzdžiui, atsižvelgiant į vaivorykštės kelionė. Burano yra tarp Venecijos lagūnos sala, bet jei kada nors pasisekė aplankyti jums bus greiferiniai savo fotoaparatą (Mobilusis telefonas) tuojau. Namai su gražia kanalas veikia tiesiai per jį padaryti taip, kerintis. Tai vietos tipas, kuris gali pakelti bet kam nuotaiką akimirksniu.

Milanas Venecija traukiniai

Padujos į Veneciją traukiniai

Bolonija į Veneciją traukiniai

Roma Venecija traukiniai

Burano, Venice, Italy

 

10. East Side galerija, Berlynas, Vokietija

Pasivaikščioti žemyn pasaulyje garsaus East Side Gallery. Gatvės, kurių faktinė atviru dangumi galerijoje tinkuotos kartu su Berlyno sienos liekanos. Yra insta galimybių apsčiai žemyn šia gatve kaip meno kūrinys yra neįtikėtinas, bet tai taip pat šiurpinantis Berlyno istorijos ir Šaltojo karo priminimas.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

East Side Gallery, Berlin, Germany

 

Ar jūs pasiruošę eiti ir aplankyti najpiekniejsze gatvių Europoje? Įsitikinkite, kad jūs užsakyti pas Išsaugoti traukinį Nėra papildomų mokesčių, jokio šurmulio, tiesiog linksma!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “10 Gražiausių gatvių Europoje Naršyti” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-beautiful-streets-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)