Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 12/11/2021)

Atsižvelgiant į traukinį yra vienas iš geriausių būdų, kaip patirti gražiausių Europos regionus. Mėgaukitės įspūdingais kalnais, ežerai, Peizažai upių ir neįtikėtinai žygdarbių inžinerijos - Tai yra Dauguma Scenic Traukinio Kelionės Europoje.

 

Ledynas Express yra vienas gražiausių traukinių Kelionės Europoje

Vakarų Škotijos Line Scenic Traukinio Kelionės, Škotija

Visi bortą Hogvartso Express "! Dauguma 264km kelionė yra ant vieno kelio, kuris suteikia daug nuostabiu durpynus žvilgsnis, lochs, kai kurie iš labiausiai nutolusių stočių Didžiojoje Britanijoje ir - pridedant Hario Poterio magija brūkšnys - į Glenfinnan viaduką naudojamą Hogvartso Express.

 

maršrutas: Paryžius į Puiku

Cue "molio plytelių stogu kaimai, tvarkingi vynuogynai, ir spalvingas mėlynas vanduo!

A sąrašas Gražių Traukinio Kelionės Europoje nebūtų visiškai be Pietų-of-Prancūzija. Jis garsėja savo grožiu, todėl nenuostabu, kad padarė mūsų sąrašą. Nuo Paryžiuje, Jūs esate saulėgrąžų ir levandų laukai Provanso vėliau tik dvi valandas. Įsitikinkite, kad jūs pakuoti savo kostiumą, "Sukelti Prancūzijos Rivjera nėra kažkas, ką norite, kad pass up vasarą.

Lionas į Nica traukiniai

Paryžius į Nica traukiniai

Avinjonas į Nica traukiniai

Marselis Nica traukiniai

 

 

Rhine Valley Scenic Traukinio Kelionės, Vokietija

Sekite Reino upės kreives, nes ji daro savo kelią iš Koblencas į Mainz. Tai tik penkiasdešimt minučių važiavimo, bet maršrutu, pamatysite pilys ir vynuogynus Prigludęs prie upės šlaitų. Tai tikrai atrodo kaip kažkas iš pasakos!

Berlynas į Koblenz traukiniai

Frankfurtas prie Koblenz traukiniai

Viena į Koblenz traukiniai

Štutgartas į Koblenz traukiniai

 

pusryčiai Miunchenas ir vakarienė Venecijoje

3 šalys, 3 X peržiūros. Peršokti į traukinį iš Miuncheno į Venecija ir gauti gerti 3 šalys vertos įspūdingais vaizdais. Ši linija eina per kai kurias iš gražiausių kalnų, upių, ir Alpių kaimeliai Austrijoje, Vokietija, ir Italija. 3-IN1 iš Į Dauguma Scenic Traukinio Kelionės Europoje.

Milanas Venecija traukiniai

Miunchenas į Veneciją traukiniai

Bolonija į Veneciją traukiniai

Roma Venecija traukiniai

 

Norvegija

Jei ieškote ko nors, kad yra ne taip perkrautas ir labiau laukinių pusėje, tada ši kelionė yra skirtas Jums. Pradedant nuo jūros lygio, The Majestic fjordlandas greitai užleidžia vietą stačioms uoloms ir vešlioms pievoms. Būtinai pakuoti vaikščiojimo batai, nes traukinys sustoja keliose paskirties pėsčiųjų takai.

 

Mūsų paskutinis šiai Scenic Traukinio Kelionės paštu Europoje yra, Boarding ledynas Express!

st. Moritz, kad Zermatt. 8 valandos gryno vaizdingas palaimos. Tai ne vadinamas ledynas Express " dėl nieko. Keliauti per kraštovaizdį tokia šventa, europiečiams, kad geležinkelio (kartu su BERNINA) yra UNESCO pasaulio paveldo objektas; jis taip pat gyvena galiūnų Ronos ir Reino upių ištakos.

Ciuricho į Zermatt traukiniai

Ženevos į Zermatt traukiniai

Bernas į Zermatt traukiniai

Liucernos į Zermatt traukiniai

 

Taigi dabar, kad jūs padaryti skaityti, Ar esate pasirengęs padaryti savo sceninius traukinio kelionės Europoje, ne Išsaugoti traukinys turime geriausias traukinys kelionės bilietai, ne pigiausių kursų, ir daug Mokėjimo būdai.

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fscenic-train-trips-europe%2F%0A%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)