Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 11/04/2021)

Apsilankymas vyno regionų Europoje yra svajonė, kiekvienas vyno žinovas. Stulbinančiai puikūs vynuogynai, šiltas ir saulėtas oras, kerintis šlaitas, ir geras maistas apibrėžti šias viršų vyno regionus. Jei esate vyno mėgėjas ir norite pamatyti geriausias vynines Europoje ir kaip ten patekti, Išsaugoti Traukinys padės jums ten!

Skaitykite žinoti, ką Europa gali pasiūlyti vyno mėgėjams. Galime lažintis, kad prieš baigdami šį straipsnį jau turėtumėte tai mintyse!

 

Geriausi rūsiai Europoje: Prancūzija

Šampanės regiono, Prancūzija

Champagne Regionas, Prancūzija Sudėtinė dalis Geriausių Rūsiai Europoje

 

Kai kurie iš labiausiai žinomų ir Geriausi rūsiai Europoje randami šampanas. Tai yra ideali vieta dienos kelionę iš Paryžius, bet yra daug šampano namai ištirti tiek Reimso ir Epernay, kur rasite prestižinius vardus, pavyzdžiui, Veuve Clicquot ir Tattinger. Šampanės regiono neseniai buvo pavadintas UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, kuris yra pagrindinis atkreipti turizmo srityje, kartu su gražiais valcavimo šlaitas pilnas vynuogynų.

Paryžius į Reims traukiniai

Paryžiaus į Nansi Traukinių

Metz į Paryžių Traukiniai

Nancy į Paryžių Traukiniai

 

Ronos slėnis, Prancūzija

Ronos Slėnis yra Geriausias rūsiai Europoje

 

Ronos Slėnis-vyno regionas turi tiek daug ką pasiūlyti iš kultūros požiūriu su Lyon yra viena iš UNESCO Pasaulio Paveldo objektų. Su savo paprasta, autentiški kulinarija, Rhône yra vyno meilužio dangus su garsiausių vynų Crozes-Ermitažo, Cote-Rotie, ir Chateauneuf-du-Pape traukia vyno turistus iš viso pasaulio.

Nesijaučia įbauginti, jei jūs tiesiog ieškote laiku su kai kuriais draugais, nors! Nuo pradedančiųjų iki ekspertų, Ronos yra neabejotinai vienas norėdami įtraukti į sąrašą. Štai trumpas kur eiti ir ką pamatyti.

Dižonas į Provence traukiniai

Paryžius Provence traukiniai

Lionas į Provansą traukiniu

Marselis Provence traukiniai

 

Geriausi rūsiai Europoje: Toskana, Italija

Toskana, Italija yra spalvingas

 

Toskanos vynuogynų pasiūlyti geriausią vyno šalis patirtis. Ne tik Toskanoje yra kai kurių Italijos garsiausi pavadinimai, patinka naujas "Val d'Orcia DOC, Vino Nobile di Montepulciano, tačiau regionas taip pat trykšta pasididžiavimu, pažinčių žemės, ir didžiulį džiaugsmą dalintis juo su kitais.

Jei norite, o ne planuoti savo Toskanos vyno kelionė, galite remtis vadovas ar vairuotojo patirties. Mes paprastai išsinuomoti automobilį ir padaryti patys, bet mes turime privatų vairuotojas Montalcino, kurie mus paėmė aplink mūsų iš anksto suplanuota stotelės. Tai puikus būdas eiti, jei esate susirūpinę vairavimo srityje arba nori gerti vyno, o ne spjaudytis ji.

Galite užsisakyti ekskursiją iš anksto. Mes manome, kad tai geriausia eiti su privačiu kelionė, kaip šitas Montepulciano turas, Montalcino turas, arba Chianti turas nuo Viator.

patarimas: Mes taip pat labai rekomenduojame pridedant vyno gamyklai pietų į jūsų planus kiekvieną dieną. Toskanos vynai yra skirti būti patiko maistas.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Piza Roma traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

Geriausi rūsiai Europoje: Mozelio, Vokietija

Nuostabi Mosel Vokietija

 

Mes visi žinome, Vokietijos už savo alus ir automobiliai, tačiau iki šiol, mes nežinojome, kad jie turi kick-ass vyno regionas per.

tarp Koblencas ir sienos iki Liuksemburgas yra seniausias Vokietijos vyno regionas. jau, Romėnai pamatė potencialą šiltą mikroklimatą ir maistinių medžiagų-turtingas dirvožemis. šiandien, Iš Mozelio regiono vynuogynai gaminti kai geriausių pasaulio Rieslings.

Yra nemažai pasirinkti, bet ne iš mūsų sąrašo viršuje yra Weingut Willi Schaer. A mažas vynuogynas, kad datuojamas 1121. Į Schafer šeima daugiausia priklauso nuo jų apmokyti skonio pojūčiu ir jų žarnyno instinktai, kai jis ateis į nustatant geriausias laikas derliaus kiekvieno skyriaus jų plotai. Kuris mes manome yra badass!

Šeima tik gamina Riesling jų 4.2 hektarų žemės, kurios pasižymi tobula pusiausvyra tarp rūgštumo ir struktūra. Kritiškai pripažinti vynai platinami visame pasaulyje. Jei norėtumėte paragauti vyno vietoje, būtinai užsisakyti paskyrimą anksto.

Kelnas Bonn traukiniai

Bona į Koblenz traukiniai

Koblencas į Bingeno traukiniai

Bingen Frankfurto traukinių

 

Geriausi rūsiai Europoje: Lavaux, Šveicarija

Lavaux Šveicarija siūlanti Geriausių Rūsiai Europoje

 

herojiškas vynuogininkystė: Tai frazė dažnai dirba apibūdinti sudėtingų kraštovaizdžio ūkininkavimą. Lavaux, Šveicarija yra regionas, pavyzdys koncepciją puikiai.

Lavaux yra vyno subregionas Vo, įsikūręs ant šiaurinėje pakrantėje Ženevos ežero, Šveicarija. Ši vieta, kuri užima geresnę poziciją dėl rytų pusė ežeras, Yra žinoma, gaminti nuožmus balta vynai, daugiausia iš Chasselas vynuogių.

Pirmą kartą savo akimis kiršinti savo stačių terasų, Jūs ištiktų visa tai nepraktiška. (Ypač rašyti kelis butelius vyno). Pripažino UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, ši saulės palaiminta Ženevos ežero pusė sukelia pasakų gėlių pripildytų balkonų aplinką, Kibirkščiuojantis mėlynus vandenis, kurie gali būti toliau tobulumo tik su vietos Chasselas stiklo. panašiai, jos ežeras-hugging sklypų pakilti ne extreme slants kad tik kalnų ožys ir komanda turėtų derlius.

Per 11 amžiaus, šis didžiulis šlaitas priklausė Benediktinų ir Cistersų vienuolynai. Tai buvo vienuoliai, kurie pasuko anksčiau miškingą plotą į produktyvių vynuogynų, kad atsitiktų, kad radikalių vistas.

Tai akyse iš traukinio langą požiūrio į Lozanos:

Lozanoje (Šveicarija Laukų

 

Lozanos miestas yra puikiai įsikūręs viename gale Lavaux. Tai yra geras apžvalgos taškas tyrinėti regionas. per Šveicariją, Lozana yra iš tikrųjų dauguma savininkas, kai jis ateina į vynuogynus. (Komunai priklauso ne mažesnis vynuogių auginimo regionas 62 futbolo laukai, gaminti iki 400’000 butelių per metus.)

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

 

Atgal savo maišus ir įkrauti savo stiklą. Laikas spėti į traukinį ar du apžiūrėti geriausias vynines Europoje. Išsaugoti Traukinys suteiks jums greitus ir be rūpesčių bilietus be jokių paslėptų mokesčių. Ko lauki? Laikas gauti savo vyną, apie!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge Geriausių Rūsiai, Europoje Ir Kaip Nuvykti į savo svetainę? galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-wineries-europe%2F%3Flang%3Dlt- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)