Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 05/12/2020)

Bet kas čia, ne iš Europos? Pakelkite ranką, jei esate kaip nesuprantamas visuomeniniu transportu, nes esu. Žinoma, Niujorkas turi metro, ir Torontas valdo metro, bet iš esmės, pasaulis klesti automobiliais. Taigi, kai mes atsiduriame priėmimo HOP visoje tvenkinio išgalvotas Prancūzijos baguette, ką gali gauti šiek tiek absoliuti. Tai ypač pasakytina apie pirmuosius laikmaèiai, kurie dažnai neįsivaizduoju kaip tiksliai valdyti savo kelionę po Europą traukiniu, jau nekalbant, kur jie turėtų keliauti.

Ar tai skiriasi nuo „Eurostar“ nuo TGV traukinių tinklas (Tlietus a Gkraštas Vitesse) arba bando naršyti vietų rezervacija ir pažengusiųjų bilietų pardavimas, visa tai gali būti šiek tiek daug. Tiems, kaip prarado, kaip aš esu, mes susirinkę geriausią maršrutą, kad suteiktume jums svarbiausias Europe Kelionės traukiniu pradedantiesiems.

 

Kelionė po Europą traukiniu pradedantiesiems 1: Londonas

Yra keletas priežasčių, mes pasirinko Londoną pirmojo sustojimo šioje kelionėje skaičius, bet apskritai tai tiesiog prasmingiausia. Iš Šiaurės Amerikos skrydžių į Londoną dažnai ir pigus, o tai reiškia, kad sutaupysite daug rimtų pinigų skrisdami į Frankfurtą ar kitus Europos centrus.

Londonas yra didžiulis centru ir jūs turėsite jokių problemų rasti ką daryti. Jei esate Hario Poterio gerbėjas, miestas yra pilna knygų ir kino nuorodomis. Jei esate teatre, Soho yra didžiausia Brodvėjaus pramoga, ir jūs dažnai galima rasti bilietus su nuolaida.

Jūs galite lengvai praleisti savaites čia be alinantis veiklą, bet minimaliai, mes rekomenduojame keturias dienas. Kai būsite pasiruošę pereiti, Atėjo laikas galva į kitą vietą.

Amsterdamas į Londoną bilietai

Paryžius į Londoną bilietai

Berlynas į Londoną bilietai

Briuselis į Londoną bilietai

 

Europe Train Trip to London

 

Traukinio stotelė 2: Paryžius

Negalite pasiekti Europos, praleisdami laiką čia romantiškiausias pasaulyje miestas. Šviesos Miestas yra būtina stotelė, ar tai tavo pirmasis ar jūsų dešimtas apsilankymas, ir laimei keliautojams, į "Eurostar" traukinys veikia beveik kas valandą iš Londono į Paryžių. Kelionė trunka šiek tiek daugiau nei 2 valandos ir Iš anksto galite užsisakyti traukinių bilietus pigiau.

Rekomenduojame leisti bent keturias dienas čia taip pat, bet jei jūsų atostogų laikas yra ribotas, galite jį suspausti iki dviejų.

Amsterdamas į Paryžių bilietai

Bilietai iš Londono į Paryžių

Roterdamas į Paryžių bilietai

Briuselis į Paryžių bilietai

 

Train trip to Paris

 

Kelionė po Europą traukiniu pradedantiesiems 3: Barselona

Nors tai kita stotelė yra gana traukiniu kelionė, galite pasinaudoti miegamoji automobilis kad galėtumėte atidėti prieš atvykdami į šį pakrantės miestą. Prieš eidami į „Parell Guell“, pasukite į gotikos kvartalą ir mėgaukitės šokoladu pamirkytais churros vaisiais.

Viena geriausių Barselonos dalių yra tai, kad Ispanija yra labai pigi, palyginti su šiaurinėmis kaimynėmis, taigi gausite daug už savo pinigai čia. Rekomenduojame būna bent dvi dienas čia tyrinėti miestą.

 

Barcelona skyline during day light

 

Sustabdyti 4: Nicos Vilis

Garsėja savo Boardwalk ir labai arti Kanuose, Nicos Ville verta sustoti kelionėje po Europą traukiniu. Nors pats miestas nėra toks didelis, kaip Prancūzijos sostinės, jo vieta yra netoli kelių vertas ekskursijos. Pirmas, galva į Monaką ir prarasti penkis dolerius kazino. Mėgaukitės išgalvotas automobilių ir vykdykite formulė 1 nuo pasaulyje garsaus lenktynių trasoje maršrutas. Kitas, traukiniu į Kanus – jei esate ten festivalio metu užmesti akį už didelių įžymybės!

Mes rekomenduojame bent keturias dienas čia palikite vietos visoms tos dienos kelionėms.

 

 

Kelionė po Europą traukiniu pradedantiesiems 5: Roma

Italijos sostinė yra šventė akims. Iš Ispanijos laiptai į Trevi fontanas, beveik niekur tavęs neapleis tave Įspūdingos architektūros. Jei tai nebuvo pakankamai, maistas yra verta slavering per. Rankų darbo makaronai VIES su šviežiomis Gelato ir buivolų mocarela atėjo tiesiai iš ūkio.

Sąžiningai to niekada nebūna per daug laiko praleisti Romoje, bet jei turi palikti, kad jis po penkių dienų minimumo.

Milano į Romą bilietai

Bilietai į Florenciją į Romą

Piza į Romą bilietai

Neapolis į Romą bilietai

 

Europe Train Trip to Rome Italy

 

Sustabdyti 6: Venecija

Būčiau aplaidu, jei aš ne paminėti Venecija savo pirmojo reiso metu. Nors aš neturėjau geriausią patirtį (per daug turistų), Šis miestas yra privaloma daryti. Tarp gondolų ir viešųjų valčių, rasite kelią per kanalus į romantiškiausias Europos vietas.

Mes rekomenduojame praleisdamas mažiausiai dvi dienas Venecijoje prieš peršokdami traukinį į kitą kelionės tikslą.

Milano į Veneciją bilietai

Paduvos į Veneciją bilietai

Bolonijos į Veneciją bilietai

Romos į Veneciją bilietai

 

A Stop In Venice

 

Kelionė po Europą traukiniu pradedantiesiems 7: Viena

Čia mes paliekant labiausiai keliavo maršrutą ir pavadinimas šiek tiek iš kelio. Tai dėl geros priežasties, nors, kaip daugiau centralizuotai įsikūręs Europos šalys niekada neturėtų būti pamiršta. Tai turi skonį ir nuojauta Vakarų su kai ryškiausių skirtumų. Vienoje, tai reiškia siautėjimą kavos kultūra ir žemiausios kainos. Ko daugiau galima norėti?

Mes rekomenduojame bent dvi dienas Vienoje prieš pereinant.

Bilietai į Zalcburgą į Vieną

Miunchenas į Vieną bilietai

Gracas į Vieną bilietai

Bilietai į Prahą į Vieną

 

Europe Train Trip to Vienna in the winter

 

Sustabdyti 8: Praha

Šis tūkstantmečių senumo miestas garsėja savo senamiesčiu. Kai lankotės, nepamirškite sustoti Astronomical Clock prieš antraštę pamatyti kūdikiui Jėzui. Jei jus domina istorijos, senas žydų getas dar tenka priverstinio Gyvenamąją ženklai. Nors šiais laikais plotas buvo renovuotas plačiai, Jūs vis dar galite aplankyti savo šešių sinagogas.

Norėdami apžiūrėti miestą, rekomenduojame bent tris dienas viešėti Prahoje.

Niurnbergo į Prahą bilietai

Miunchenas į Prahą bilietai

Berlyno į Prahą bilietai

Bilietai į Vieną į Prahą

 

Train trip to Prague

 

Kelionė po Europą traukiniu pradedantiesiems 9: Berlynas

Testamentas atgimimas, Berlynas šiandien yra hip Vokietijos kultūros centru. Nesvarbu, ar norite aplankyti hipsterių barą, ar meno muziejus užmaskuoti kaip švelniavilnių pietūs restorane, Berlynas yra ten, kur norite, kad būtų. Yra apkrovų ką daryti čia, įskaitant vizito į Berlyno sienos likučiai. Žinoma, yra visi tradiciniai muziejai ir galerijos, taip pat.

Mes rekomenduojame bent tris dienas čia patinka viskas Berlynas turi pasiūlyti.

Frankfurto į Berlyną bilietai

Leipcigas į Berlyną bilietai

Hanoverio bilietai į Berlyną

Hamburgas į Berlyną bilietai

 

Europe Train Trip to Berlin

 

Sustabdyti 10: Amsterdamas

Jūs matėte kanalų Venecijoje, bet nieko galima pasiruošti tvarkingas, tvarkingai mieste Amsterdamas. Olandijos sostinėje gyvena valčių ir dviračių, o nei automobilių, ir jūs galite lengvai praleisti visą savo gyvenimą čia gawping tuo architektūra.

Mes rekomenduojame jums kelionė į Amsterdamą bent tris dienas čia taip pat, nors norite padaryti geriau su keturių ar penkių.

 

Amsterdam house on canals

 

Čia jūs turite jį. Iš Londono į Amsterdamą ir visur tarp, tai yra geriausias vadovas Europos kelionė traukiniu pradedantiesiems. Amsterdame, galite laisvai grįžti į Londoną naudodamiesi Išsaugoti traukinį, arba galva namo tiesiai iš Olandijos.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Didžiausia kelionė po Europą traukiniu pradedantiesiems” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą ir duoti mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: hTTPS://„iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/europe-train-trip-beginners/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)

  • Jei norite būti natūra jūsų vartotojams, Jums gali padėti juos tiesiai į mūsų traukinio maršrutą nukreipimo puslapius.
  • Per šią nuorodą, rasite mūsų populiariausių traukinių maršrutus – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- ši nuoroda yra anglų maršrutai nukreipimo puslapius, tačiau taip pat turime https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, ir jūs galite pakeisti es to fr arba tr ir daugiau jūsų pasirinktų kalbų.