Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 28/05/2021)

Nesvarbu, ar jums buvo vedęs metų, arba yra vis dar ankstyvojoje etapų santykius, kiekviena pora gali būti naudingas kokybiškai praleistas laikas kartu. Tai ypač malonu padaryti Valentino diena pastangų. Kelionė traukiniu yra puikus būdas pradėti romantiška ir Povestuvinės pabėgimas su savo mylimam žmogui. Ramiai važiuokite per kaimą arba per kalnus. Travers praeityje žavinga, Senovės miestų ar išilgai ledinė krantų ežeras. Čia yra viršuje 5 labiausiai romantiškų traukiniu Europoje. Kiekvienas siūlo kažką ypatingo Valentino diena.

 

Londonas į Venecija yra mūsų pirmosios romantiškos kelionės traukiniu

Venice, Italy

 

Tai kelionė traukiniu atneš jums ir jūsų mylimam žmogui per sodrus kaimas. Tada jums įdiegti pro įspūdingų kalnų Šveicarijoje ir Austrija. Kitas, geležinkeliu patirsite gražiausius Italijos Veronos kraštovaizdžius, kol galiausiai pasieksite Venecijos Didžiojo kanalo krantus.

 

Paryžius į Puiku, Prancūzija

Provence, France Romantic Train Journeys

 

Važiuodami traukiniu per Prancūziją pamatysite garsiąją šalies spalvą ir šviesą. Nuo raudonos levandų laukų Žydrasis Krantas mėlyna vandenyse. "Marvel tuo būdu, kuriuo auksinis saulės stebuklingai panardina viską, esate dėl gydyti. Nuo romantiškiausių mieste visi, Paryžius, Jūsų traukiniu praeis svajingomis pakrantes dramatiškų paplūdimiai. Jūs taip pat pamatyti vaizdingus kaimus ir saulėgrąžų ir levandų laukai Provanso.

Lionas į Nicą traukiniu

Paryžius į Nica traukiniai

Avinjonas į Nica traukiniai

Marselis Nica traukiniai

 

Florencija į Romą, Italija

Rome, Italy

 

Patirkite tūkstančius metų kultūros ir du iconic Italijos perlai, viskas viename romantišką nuotykį. Pamatyti šedevrus ir Toskanos delikatesus Florencija. Taip pat, aplankyti perlą Romoje, Vatikanas. Kas gali būti geriau?

Jūs ir jūsų mylimasis galite keliauti traukiniu tarp dviejų nuostabių miestų, kai pro jūsų vežimo langą atsiveria nuostabus Italijos kaimas. Tai, žinoma, yra vienas iš labiausiai romantiškų traukiniu Europoje.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Venecija į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

aš keliu La Spezia – viršuje 5 labiausiai romantiškų traukiniu Europoje

Cinque Terre, Italy Romantic Train Journeys

 

Šis mažas pjūvis geležinkelio tarnauja penkis Italian Rivjeros kaimai Penkios žemės dramos mados. Traukinys Kelionės yra mažiau nei per valandą į vieną pusę, taip Sėskite į traukinį į vieną pusę. Tada galite praleisti dieną žygiai nuostabios kaimo-jungiantis takai atgal, iš kur jūs pradėjote. Tai kelionė traukiniu yra tikrai įspūdingas su vaizdu į Ligūrijos jūrą, pastelinės kaimai, Eilės vynuogynai taip pat energingas laukus.

Milanas Levanto traukiniai

Milanas La Spezia traukiniai

Siena į La Spezia traukiniai

Siena iki Levanto traukiniai

 

Ciuricho į Insbrukas

Innsbruck, Austria Romantic Train Journeys

 

Pradėkite savo romantišką kelionę traukiniu Ciuriche. Aplankykite Bahnhofstrasse, vienas is labiausiai patrauklios prekybos gatvės pasaulyje, ir pirkti atminimo ženklu. Marvel pažymėtinas darbų Van Gogas ir Monet tuo daug mylėjo Kunsthaus dailės galerija. Ciuriche yra tiek daug, ką reikia nuveikti prieš įsitaisius vaizdingoje vietoje važiavimas traukiniu į Insbruką. Keliauti palei Ciuricho ežero kranto link puikus Alpių peizažas. Jūs taip pat pro spalvingas kalnų pievų ir nuostabiais vaizdais. Kas gali būti daugiau romantišką?

Ciuricho į Insbrukas traukiniai

Zalcburgas Insbrukas traukiniai

Viena Insbrukas traukiniai

Kelnas Insbrukas traukiniai

 

Mintys atsižvelgiant romantišką kelionę traukiniu su savo mylimam žmogui? Eiti į Išsaugoti traukinį kad patikrintumėte visas mūsų išskirtines kainas ir pradėtumėte planuoti kitus nuotykius!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-5-romantic-train-journeys-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)