Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 25/01/2021)

Paryžiaus ir Nicos traukinius jungia greita ir efektyvi traukinių sistema, todėl apsilankyti dviejose provincijose iš karto dar nėralengviau. Šios dvi kontrastingos regionai pritraukia tūkstančius lankytojų kasmet. Nice eina į svaiginimo Prancūzijos Rivjeros širdyje Prancūzijos pietuose. Paryžius yra sostinė ir didžiausias miestas Prancūzijoje, įsikūręs ant Senos upės, Šiaurės Prancūzijoje. Sunku išsirinkti tarp romantišką Paryžiaus miesto ir pakrantės grožį Nicos, bet su traukinių kelionės, Jūs neturite. Norėdami įsitikinti, kad jūs turite labiausiai įspūdingas keliones, mes turime keletą Patarimai keliaujantiems traukiniu iš Paryžiaus į Nicos.

 

Pasirinkite savo kelionei tinkamą traukinį

paprastai, visi traukiniai Prancūzijoje laiku, patogus ir už prieinamą kainą. Kelionės iš Paryžiaus į Nicos galite eiti tiesiai ant greitai greitasis traukinys tokių kaip TGV traukiniu arba, jums gali lėčiau regioniniai traukiniai, su galimybę pamatyti kai Pasakų jungiamuosius miestų. Taip pat galite imtis naktį traukinys. Į TGV traukinys vyksta tarp 8 į 10 kartus per dieną nuo Paryžiaus „Gare du Nord“ stoties iki Nicos Ville stoties. Šis traukinys Nicą pasieks maždaug per penkias valandas. Greičiausias susisiekimas autobusu iš Paryžiaus į Nicą nuvyks per dvylika valandų.

Lionas į Nica traukiniai

Paryžius į Nica traukiniai

Avinjonas į Nica traukiniai

Marselis Nica traukiniai

 

keliaujant traukiniu iš Paryžiaus į Nicos TGV ir SNCF

 

Apsvarstykite galimybę sustoti miestuose pakeliui į Nicą

Iš Paryžiaus į Nicą galite keliauti traukiniu arba sustoti nuostabiuose Marselio ir Liono miestuose. Tavo pasirinkimas! jei turite laisvo laiko, apsvarstyti Lankymūsi vieną, ar net dviejų, Šių gražių Prancūzijos miestuose apie savo kelią į Nicos Paryžius. Marselio yra pakrantės miestas su tarptautine Vibe kuri siūlo labiausiai gražus peizažas. Geležinkelio stotis yra Bagažo skyriai taip stabdyti ne čia per kelias valandas negalėjo būti patogesnis.

Ciuricho į Paryžių traukiniai

Ženevos į Paryžių traukiniai

Montpeljė į Paryžių traukiniai

Malonu Paryžiaus traukinių

 

Jūsų paskutinė stotelė yra gražus keliaujant traukiniu iš Paryžiaus į Nicos

 

Jūs taip pat pro Lionas apie savo kelią į Nicos. Ši klestinti ir edgy miestas yra tikrai verta tyrinėti. Šis miestas yra kitas Prancūzijoje centru meno ir istorija ir yra pripažinta dėl savo pasaulinės klasės virtuvės.

 

Leiskite kurį laiką stotyje, kai keliausite iš Paryžiaus į Nicą traukiniu

traukinių stotys Paryžiuje yra didelis ir gali būti gana paini, jei turite ne ten prieš. Įsitikinkite, kad atvykti anksti išsiaiškinti, kuris platforma jūsų traukinys išvyksta iš.

Dižonas į Paryžių traukiniai

Reimsas į Paryžių traukiniai

Lilis į Paryžių traukiniai

Ekskursijos į Paryžių traukiniai

 

Paris traukinių stotis, kai jums pradėti savo keliaujant traukiniu iš Paryžiaus į Nicos

 

Jums taip pat reikės šiek tiek laiko patvirtinti bilietą prieš kelionę nebent nusipirkote „Save A Train“. Jei nusipirkote bilietus senose geltonose mašinose „compostage de billets“, kurios paprastai būna prieš pat pasiekiant platformą. Jei turite bilietą, kurį pirkote naudodami „Save A Train“, pats traukinio inspektorius patvirtins ir patikrins, ar traukinyje galioja jūsų bilietas.

 

Mintys keliaujant traukiniu iš Paryžiaus į Nicos? Eiti į Išsaugoti traukinys internete patikrinti visus mūsų išskirtinės kainos ir pradėti planavimas kitą nuotykį! Yra daug mažesnėmis kainomis visoje įvairių geležinkelių tinklų Prancūzijoje. Jūs taip pat gali išlaikyti budrumą už naujausias nuolaidas vadovaudamiesi mūsų "Facebook" ir "Twitter" puslapių taip pat.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-train-paris-nice%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)