Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 27/03/2021)

Yra keli režimai transportui šiandien keliauja po Europą, bet traukinys kelionės palyginti lėktuvo kelionės yra įdomiausia viena.

Tačiau, kuri transporto rūšis yra geriausia? At Išsaugoti traukinį, mes, žinoma, šališkas ir manau, kad traukinys kelionės yra bene aukščiausios tipo transportavimo! Perskaitykite toliau, kad sužinotumėte, kas yra geriau, ir leisk mums pasinerti į savo įrašą apie kelionę traukiniu, palyginti su kelione lėktuvu.

 

"Eco- draugiškas

Kelionės lėktuvu dabar pripažįstamos sparčiausiai augančia visuotinio atšilimo priežastimi. Vengti lėktuvus, kai yra lengva alternatyvų keliauti yra galbūt didžiausias vieno dalyko, kad bet koks žmogus gali padaryti, kad sumažinti savo anglies pėdsaką. Oro tarša sumažėja dramatiškai atsižvelgiant į traukinį per lėktuvu. Daugelyje Europos šalių, traukinių tinklai yra platus ir paslaugos yra dažnai, todėl galite būti keliaujantys Ekologiškos be jokios aukos.

Fodža Baris traukiniai

Florencija į Barį traukiniai

Neapolis į Barį traukiniai

Roma į Barį traukiniai

 

Eco Friendly traukinys kelionės

 

Kelionių traukiniu lankstumas, palyginti su kelionėmis lėktuvu

Kelionės lėktuvu paprastai reiškia, kad jūs turite apsaugoti savo saugos savaites, ar net mėnesių, iš anksto gauti tinkamą tarifą.

Kai jūs turite pritvirtinti savo vietą, tai nėra lengva pakeisti savo skrydžius nemokėdama didelį mokestį.

Nors kai kurie traukiniai reikės padaryti sėdynė rezervuoti iš anksto, ten yra daug daugiau lankstumo, ypač jei jums reikia pakeisti laiką, kurį norite keliauti.

Dabar su Išsaugoti traukinys, net jei jūsų bilietas anketa kainų lašų, jie bus jums žinoti ir padėti jums pasikeisti savo bilietą pigiau!

Briuselis Antwerp traukiniai

Amsterdamas Antwerp traukiniai

Lilis Antwerp traukiniai

Paryžius Antwerp traukiniai

 

Nesijaudinimas

įsivaizduoti atsižvelgiant kelionę o ne turintys atvykti dvi valandas anksti, laukti ilgą saugumo linija, priemonė iš savo skysčių ir geliai, arba nusimauti batus patikrinimui. Sveiki atvykę į keliones traukiniu pasaulyje. Kai keliaujate lėktuvu, daugiau laiko ir atsargumo priemonės yra būtinos. Kelionės traukiniu paprastai reiškia, kad galite atvykti 30 minučių lenkia laiką ir eiti tiesiai į savo platformą be jokio vargo ir nereikia patikrinti savo lagaminus, todėl čia pristatėme dar vieną puikų kelionių traukiniu ir lėktuvu tašką, kai traukinys kelionės laimi!

Dižonas į Paryžių traukiniai

Reimsas į Paryžių traukiniai

Lilis į Paryžių traukiniai

Ekskursijos į Paryžių traukiniai

 

Traukinio kelionės palyginti Plane kelionės, Greitis - greičiau nuo durų iki durų

Oro kelionės yra žinoma, kad vienas iš Greičiausi būdų pasiekti savo kelionės tikslą, tačiau, Tai tik atsižvelgiant į skrydį pačiam į tai,. Kaip toli iš anksto savo skrydžio jūs turite atvykti į kirsti ilgą registruojantis ir saugumo linija? Jei užsiregistravote krepšyje, turėsite palaukti, kol jį atsiimsite, kai atvyksite - tai užima daug laiko. Skirtingai nuo oro, geležinkelio stotyse nėra registravimaisi ar saugumo linijos, todėl jūs neturite būti stotyje valandas iki kelionė. dauguma pagrindiniai traukinių stotys yra teisinga miestuose jie tarnauja širdies. Dažniausiai, kai jūs imtis traukinio, jūs atvykstate tiesiai į savo paskirties vietą. Tačiau, kylant lėktuvu, galite praleisti valandas gauti į ir iš oro uosto.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Lionas į Londonas traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Taupus

Per pastarąjį dešimtmetį, traukinys kelionės tampa vis patrauklesnės biudžetą turintiems keliautojams. Nors atsižvelgiant plokštuma jūsų vieta vis dar yra veiksmingas būdas pasiekti savo tikslą, yra papildomos išlaidos, kad mes paprastai nepriežiūros, siekiant atsižvelgti į. Svarstant gabenimo būdą, turite pridėti papildomų išlaidų gauti į ir iš oro uosto. Tai arba apima kuro ir automobilių sąnaudas, arba oro uosto autobusu arba taksi tarifas. Nė vienas iš jų yra pigus.

Miunchenas į Potsdamo traukiniai

Hamburgas į Potsdamo traukiniai

Hanoveris į Potsdamo traukiniai

Frankfurtas prie Potsdamo traukiniai

 

Komfortas

Nebent jūs sumokėjote už verslo klase, Jūsų erdvė paprastai apribota lėktuvo sėdynės. Traukinyje, galite perkelti laisviau, ir turėsite daugiau vietos kojoms aplink savo vietas. skrydžio metu, turite laukti sėdynės diržo ženklas išjungti perkelti iš savo sėdyne. Tačiau, ant traukinio jums judėti žemyn praėjimus, greiferiniai įkandimo ar kavos, ir stebėdamas, kaip eina pasaulis. A Scenic traukiniu netgi gali būti šventė. Daugumoje Europos traukinių taip pat yra nemokamas belaidis internetas – ko dar negalima pasakyti visiems oro.

Traukinio kelionės taip pat leidžia jums keliauti patogiai su savo garbinamas augintiniui. daugelis augintiniai netinka oro kelionių, dėl sveikatos, amžiaus, ar veislei.

keleivių Europos traukiniai gali imtis šunys, katės, ir kita maži gyvūnai su jais ir dažniausiai be jokių papildomų išlaidų!

Atsižvelgiant į visus šiuos veiksnius atsižvelgti, tai lengva pamatyti, kaip traukinys kelionės vis vyrauja šiandien tampa. Lėktuvai yra patogu gauti Jums šalių mylių. Tačiau, jei keliaujate po Europą ar kitas vietoves, kuriose yra puikus susisiekimas geležinkeliu, traukinys kelionės yra efektyvesnis ir patogus transporto rūšis.

Frankfurtas prie Zalcburgo traukiniai

Berlynas Zalcburgas traukiniai

Kelnas Zalcburgas traukiniai

Drezdenas į Zalcburgas traukiniai

 

traukinių kelionės komfortas

 

Taigi, dabar, kad mes padarė išvadą į keliones traukiniu, lyginant su lėktuvo kelionės nugalėtojas, Norėdami rasti Geriausi traukinių kainos Europoje, apsilankymas Išsaugoti traukinį.

Daugiau informacijos, Sekite Išsaugokite traukinį „Facebook“., "Instagram" paskyra, ir "Twitter" Sąskaitos.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-versus-plane-travel%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)