Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 04/11/2022)

Europa yra namų į kultūros istorijos masyvo ir Įspūdingos architektūros, kurių dauguma yra užfiksuotas per žemyno didžioji kolekcijos maldos. Tai kodėl šiandien yra, mes suapvalinta iki 3 kad mes manome, yra absoliutus turi-mato, apimantis visame pasaulyje žinomų pastatų visoje Žymiausi Europos miestuose.

 

1. Šv.Petro bazilika, Vatikano miestas

Įsikūręs viduje mažiausių pasaulio tautos sienų, Vatikano miestas, Šv Petro bazilika yra neabejotinai vienas iš civilizacijos didingiausių architektūros ir meno. Dabar a pagrindinė atrakcija brėžinys 10 milijonų lankytojų per metus, Šis apsvaiginimo struktūra vaizdu į Šv.Petro aikštėje ir didžiuojasi prabangus derinys istorinio meno, marmurinės kolonos, ir legendinis Mikelandželo sukurtas kupolas su mozaikomis (kurią galite lipti į viršų, turėtų išdrįstų imtis dėl 491 žingsniai pakeliui!).

Nors tai yra toks populiarus tarp turistų vietoje, yra dar griežta aprangos kodas vykdomas, kad jūs turėtumėte žinoti prieš apsilankymą. Jūs turite dėvėti ilgas kelnes (tai reiškia jokių šortai, nepaisant to, kaip karšta, kad Italijos saulė), su moterimis leidžiama dėvėti sijonus ilgiau nei kelio ilgio. Pečiai taip pat turi būti taikoma visų lyčių visais laikais.

Šv Petro bazilika yra atvira kasdien nuo 7 am-7pm balandžio iki rugsėjo ir 7 am-6pm nuo spalio iki kovo. Įėjimas nemokamas (nors yra priėmimo mokesčiai už bilietą skyriuose, pavyzdžiui, Šv.Petro iždo ir Šv.Petro Dome), tačiau, žinoti, kad eiles gali būti ilgas, dėl to, kad oro stiliaus skeneriai ir saugumo jūs turite pereiti per pirmą.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Piza Roma traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

St Peter’s Basilica, Vatican is on Europe's Must-See Places Of Worship

 

2. Sultono Ahmedo mečetė (Blue Mosque), Stambulas

Įsikūręs Turkijos tarpžemyninės miesto, Stambulas, Sultono Ahmedo mečetė yra visuotinai vadinama Mėlynoji mečetė, nes jo unikali mėlyna interjeras. Pastatyta Osmanų sultonas Ahmed I tarp 1609 ir 1616, Šis įspūdingas struktūrą veikia ir kaip atrakcija turistams ir aktyvaus garbinimo vieta, reiškia mečetę uždarytas ne maldininkų per penkių kasdieninių maldų – maldos laiką galima patikrinti čia prieš apsilankant.

Yra griežta aprangos kodas, kad visi lankytojai privalo laikytis prieš įvesdami mečetę. Pirmiausia, batai turi būti pašalinti ir įdėti į skaidraus plastiko maišelį pagal mečetė nemokamai – tada jūs turite galimybę palikti savo batus į Izdebka arba nešti maišą su jumis. Kai jis ateina į jūsų drabužių, Vyrai turėtų rinktis palaidų drabužių ir užtikrinti, kad jų kojos yra padengtos, vengiant daiktų pavyzdžiui, liemenės ir šortai. Moterys taip pat turėtų dėvėti laisvus drabužius, tuo pačiu užtikrindamos rankas, kojos, ir plaukai yra taikoma visuose taškuose. Tai reiškia, kad moterys yra laukiami nešioti skarą, kai viduje ir, nes tai gali būti nauja koncepcija daugeliui ne musulmonų Vakarų lankytojų, rekomenduojame mokymosi Kaip teisingai nešioti šį kuklų drabužių Esminiai prieš išvykdami.

Įėjimas nemokamas (nors maža auka prisidėti prie bendro priežiūros pastato yra skatinami pasitraukiant) ir, kai viduje, Fotografavimas su blykste leidžiama, reiškia, kad jūs esate laisvai imtis daug Snaps mečetė įspūdingą interjerą. natūraliai, savaime suprantama, kad kaip Sultono Ahmedo mečetė tebėra aktyvus garbinimo vieta, Būtinai likti rami ir pagarbūs tiek pastato ir bet maldininkų per savo vizitą.

 

Sultan Ahmed Mosque

 

3. Sagrada Familia bazilika, Barselona

La Sagrada Familia "bazilika tapo iconic Ispanų žymus objektas, nepaisant to, kad pastatas dar statomas – Nors darbas prasidėjo 1882, tai šiuo metu nėra tikimasi, bus baigtas iki 2026! Nepaisant to, Tai pusiau pilnas Romos katalikų bažnyčia jau yra architektūrinis šedevras, todėl jis neginčijamą turi pamatyti atrakcija lankytojams iš viso pasaulio.

Atidaryti bažnyčiose ir lankytojams nuo 19 amžiaus, Sagrada Familia bazilika jums Gauna 4.5 milijonas lankytojų kiekvienais metais ir dabar veikia bilietą įvedimo sistema, kaip rezultatas – juos galima įsigyti internetu likus dviem mėnesiams iki apsilankymo datos. Šie bilietai dirbti fiksuoto atvykimo laikais kaip sumažinti perpildymą priemonėmis, tačiau, Kai jūs esate viduje esate laisvai praleisti tiek laiko, kiek norite žavisi įspūdingą interjerą. Rekomenduojame leisti bent 2 valandos tinkamai atsižvelgti į šį architektūros stebuklas. Dėl lankytojai ieško lankyti pamaldų, mas vyksta 9 val kiekvieną sekmadienį ir 8PM kiekvieną šeštadienį, trunkantis 1 valanda ir vykdoma keliomis kalbomis.

La Sagrada Familia "bazilika oficialiai įgyvendina standartinį aprangos kodą Roman katalikų bažnyčiose, tačiau, tai nėra linkę būti kaip griežtai laikomasi, nes ji yra ne Sultono Ahmedo mečetė ar Šv.Petro bazilikoje. Tai buvo pasakyta, jis vis dar mūsų rekomendacijos laikytis šio aprangos kodo, kai tik įmanoma, tai reiškia, jums turėtų pašalinti bet galvos apdangalai įvažiuodami, dėvėti tinkamą viršutinę kūno drabužius, kurie dengia savo pečių, atgal, ir Przepona ir drabužiai legwear, kuri apima žemiau šlaunies.

 

La Sagrada Familia Basilica of Europe's Must-See Places Of Worship

 

Europa yra daug gražių vietų garbinimo, kad tikrai hermetyzacji neprilygstamą galią architektūros ir religinio įkvėpimo. Norėdami pamatyti šias vietas iš pirmų rankų, keliauti žemyną traukiniu ir užsakyti pas Išsaugoti traukinį į nepalieka akmens apverstas daugelyje Europos vietų ir atrakcionų.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “3 Europos lankytinais garbinimo vietų” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/europe-places-worship/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)

  • Jei norite būti natūra jūsų vartotojams, Jums gali padėti juos tiesiai į mūsų puslapį su aukščiau esančią nuorodą, arba naudoti embed.ly nuorodą.
  • Per šią nuorodą, rasite mūsų populiariausių traukinių maršrutus – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, ši nuoroda yra anglų maršrutai nukreipimo puslapius, tačiau taip pat turime https://www.saveatrain.com/tr_routes_sitemap.xml, ir jūs galite pakeisti tr FR arba DE ir daugiau kalbų pasirinktą.