Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 04/11/2022)

Európa je domovom mnohých kultúrnych dejín a dychberúci architektúru, väčšina z nich je zachytený cez veľkú zbierku kontinentu miest pre konanie bohoslužieb. To je dôvod, prečo dnes, sme sa zaokrúhľuje 3 ktoré považujeme je absolútna must-vidí, pokrývajúci svetoznámej budovy cez niektoré z väčšiny európskych slávnych miest.

 

1. Bazilika svätého Petra, Vatikán

Nachádza sa vo vnútri hradieb najmenšieho národa na svete, Vatikán, Bazilika svätého Petra je bezpochyby jedným z najväčších výkonov civilizácie architektúry a umenia. Teraz a veľkým lákadlom kreslenie 10 milión návštevníkov ročne, táto ohromujúci stavba má výhľad na Svätopeterskom námestí a môže sa pochváliť kombináciu opulentné historického umenia, mramorové stĺpy, a ikonickou kupolou lemovanou mozaikou, ktorú navrhol Michelangelo (ktoré môžu vyšplhať až na vrchol, mali by ste sa odvažujú vziať na 491 kroky na ceste!).

Aj keď je to tak obľúbené miesto medzi turistami, stále existuje prísny dress code vykonané, že by ste mali byť vedomí Pred návštevou. Je nutné nosiť dlhé nohavice (čo znamená, žiadne šortky, bez ohľadu na to, ako horúci, že talianske slnko), u žien je dovolené nosiť sukne dlhší ako kolená. Ramená sa musí vzťahovať aj na všetky rody po celú dobu.

Bazilika svätého Petra je otvorená denne od 7 am-7pm v apríli až septembri a 7. am-6pm od októbra do marca. Vstup je zadarmo (hoci tam sú vstupné pre ticketed sekciách, ako je Svätopeterskom ministerstva financií a svätého Petra Dome), však, byť vedomí, že fronty môže byť dlhý, vzhľadom k skenery a bezpečnostné letiskové štýlu budete musieť prejsť najprv.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Pisa do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

St Peter’s Basilica, Vatican is on Europe's Must-See Places Of Worship

 

2. Mešita Sultan Ahmed (modrá mešita), Istanbul

Nachádza sa v meste transkontinentálnej Turecka, Istanbul, mešita Sultan Ahmed je bežne označovaná ako Modrá mešita, pretože jeho jedinečné modré interiéru. Postavený osmanského sultána Ahmeda I. medzi 1609 a 1616, Táto impozantná stavba pôsobí jednak ako hlavná turistická atrakcia a aktívne miesto uctievania, čo znamená, že mešity je uzavretá na non-veriacich v priebehu piatich denných modlitieb – Modlitebné časy si môžete skontrolovať tu Pred návštevou.

Tam je prísny dress code, že všetci návštevníci musia dodržiavať pred vstupom do mešity. Po prvé, topánky musia byť odstránené a umiestnené v priehľadnom plastovom vrecku podľa mešity zadarmo – potom máte možnosť nechať si topánky v kóji diery alebo nosiť tašku so sebou. Pokiaľ ide o oblečenie, muži by mali rozhodnúť pre voľné oblečenie a zabezpečiť ich nohy sú pokryté, vyhýbanie sa položkám ako sú tielka a šortky. Ženy by tiež mali nosiť voľný strih a zároveň si zaistiť ruky, nohy, a vlasy sú zahrnuté vo všetkých bodoch. To znamená, že ženy sa očakáva, že nosia šatku, keď dovnútra a, pretože to môže byť nový koncept pre mnoho nemoslimských západných návštevníkov, odporúčame učenie ako správne nosiť skromné ​​oblečenie Essential Vybrali sme pre Vás.

Vstup je zadarmo (hoci malý dar prispieť k všeobecnému údržbu budovy sa odporúča pri výjazde) a, akonáhle ste vnútri, fotografovanie s bleskom je povolené, čo znamená, že ste zatiaľ mať dostatok patentky z pôsobivých priestoroch mešity. prirodzene, je samozrejmé,, že ako Ahmed mešita Sultan je stále aktívny miesto uctievania, byť istí, že sa zostať v pokoji a rešpektuje ako budovy a všetky ctiteľov počas vašej návštevy.

 

Sultan Ahmed Mosque

 

3. Bazilika Sagrada Família, Barcelona

La Sagrada Familia bazilika stala kultovou Spanish medzník, napriek skutočnosti, budova je stále vo výstavbe – aj keď práce sa začali v 1882, nie je momentálne by mal byť dokončený do 2026! Avšak, Tento polo-úplný rímskokatolícky kostol je už architektonické majstrovské dielo, čo je nespornou must-pozri lákadlom pre návštevníkov z celého sveta.

Otvorte sa do kostola a návštevníkov od 19. storočia, Bazilika Sagrada Família ste Prijíma 4.5 miliónov návštevníkov ročne a teraz prevádzkuje ticketed vstupný systém ako výsledok – sú k dispozícii na nákup online až dva mesiace pred dátumom vašej návštevy. Tieto vstupenky pracovať na stanovených časoch vstupe ako prostriedok na zníženie preplnenosti, však, akonáhle ste vnútri máte možnosť stráviť tak dlho, ako si prajete obdivovať pôsobivú interiér. Odporúčame umožňujúce aspoň 2 hodín riadne vziať v tejto architektonickej zázrak. Pre návštevníkov, ktorí chcú navštevovať bohoslužby, hmota sa koná v 9 hodín ráno každú nedeľu a 8pm každú sobotu, trvajúce 1 hodina a prebieha v niekoľkých jazykoch.

La Sagrada Familia Basilica oficiálne implementuje štandardné obliekania pre rímske katolíckej cirkvi, však, to nemá tendenciu byť tak prísne dodržiavať ako to je u mešity Sultan Ahmed alebo baziliku sv. Ako už bolo povedané, je to stále naše odporúčanie, aby v tomto obliekaní, kedykoľvek je to možné, čo znamená, že pri vstupe by malo odstrániť akékoľvek pokrývky hlavy, nosiť vhodný odev hornej časti tela, ktorá pokrýva ramená, späť, a brucho a opotrebenie legwear že kryty pod stehno.

 

La Sagrada Familia Basilica of Europe's Must-See Places Of Worship

 

Európa je domovom mnohých krásnych miest uctievanie, ktoré skutočne zapouzdřit bezkonkurenčný výkon architektúry a náboženské inšpirácie. Ak chcete tieto body z prvej ruky, cestovať po kontinente vlakom objednať u Uložiť vlak aby na mnohých európskych pamiatkach a atrakciách nezostal kameň na kameni.

 

 

Chcete vložiť naše blogu “3 Európskych musí vidieť miest pre konanie bohoslužieb” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/europe-places-worship/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)

  • Ak chcete byť láskavý ku svojim užívateľom, môžete ich viesť priamo do našej stránky s vyššie uvedený odkaz alebo použite embed.ly odkaz.
  • V nasledujúcom odkaze, nájdete naše najobľúbenejšie trás vlakov – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, Tento odkaz je určený pre trasy vstupných stránok anglických, ale máme tiež https://www.saveatrain.com/tr_routes_sitemap.xml, a môžete zmeniť tr k francúzštine alebo nemčine a ďalšie jazyky podľa vášho výberu.