Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 04/11/2022)

Evropa je domovem řady kulturních dějin a dechberoucí architekturu, většina z nich je zachycen přes velkou sbírku kontinentu míst pro konání bohoslužeb. To je důvod, proč dnes, jsme se zaokrouhluje 3 které považujeme je absolutní must-vidí, pokrývající světoznámé budovy přes některé z většiny evropských slavných měst.

 

1. Bazilika svatého Petra, Vatikán

Nachází se uvnitř hradeb nejmenšího národa na světě, Vatikán, Bazilika svatého Petra je bezpochyby jedním z největších výkonů civilizace architektury a umění. nyní velkým lákadlem výkres 10 milion návštěvníků ročně, tato ohromující stavba má výhled na Svatopetrském náměstí a může se pochlubit kombinaci opulentní historického umění, mramorové sloupy, a ikonickou kupolí lemovanou mozaikou, kterou navrhl Michelangelo (které mohou vyšplhat až na vrchol, měli byste se odvažují vzít na 491 kroky na cestě!).

I když je to tak oblíbené místo mezi turisty, stále existuje přísný dress code vykonáno, že byste měli být vědomi Než navštívíte. Je nutné nosit dlouhé kalhoty (což znamená, žádné šortky, bez ohledu na to, jak horký, že italské slunce), u žen je dovoleno nosit sukně delší než kolena. Ramena se musí vztahovat i na všechny rody po celou dobu.

Bazilika svatého Petra je otevřena denně od 7 am-7pm v dubnu až září a 7. am-6pm od října do března. Vstup je zdarma (ačkoli tam jsou vstupné pro ticketed sekcích, jako je Svatopetrském ministerstva financí a svatého Petra Dome), nicméně, být vědomi, že fronty může být dlouhý, vzhledem k skenery a bezpečnostní letištní stylu budete muset projít nejprve.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Pisa do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

St Peter’s Basilica, Vatican is on Europe's Must-See Places Of Worship

 

2. Mešita Sultan Ahmed (Modrá mešita), Istanbul

Nachází se ve městě transkontinentální Turecka, Istanbul, mešita Sultan Ahmed je běžně označována jako Modrá mešita, protože jeho jedinečné modré interiéru. Postavený osmanského sultána Ahmeda I. mezi 1609 a 1616, Tato impozantní stavba působí jednak jako hlavní turistická atrakce a aktivní místo uctívání, což znamená, že mešity je uzavřena na non-věřících v průběhu pěti denních modliteb – modlitební časy lze zkontrolovat zde Než navštívíte.

Tam je přísný dress code, že všichni návštěvníci musí dodržovat před vstupem do mešity. Za prvé, boty musí být odstraněny a umístěny v průhledném plastovém sáčku podle mešity zdarma – pak máte možnost nechat si boty v kóji díry nebo nosit tašku s sebou. Pokud jde o oblečení, muži by měli rozhodnout pro volné oblečení a zajistit jejich nohy jsou pokryty, vyhýbání se předmětům jako jsou vesty a šortky. Ženy by také měly nosit volné oblečení a přitom si zajistit paže, nohy, a vlasy jsou zahrnuty ve všech bodech. To znamená, že ženy se očekává, že nosí šátek, když dovnitř a, protože to může být nový koncept pro mnoho nemuslimských západních návštěvníků, doporučujeme učení jak správně nosit skromné ​​oblečení Essential Vybrali jsme pro Vás.

Vstup je zdarma (ačkoli malý dar přispět k obecnému údržbu budovy se doporučuje při výjezdu) a, jakmile jste uvnitř, fotografování s bleskem je povoleno, což znamená, že jste zatím mít dostatek patentky z působivých prostorách mešity. Přirozeně, jde to bez řečí, že jako Ahmed mešita Sultan je stále aktivní místo uctívání, být jisti, že se zůstat v klidu a respektuje jak budovy a všechny ctitele během vaší návštěvy.

 

Sultan Ahmed Mosque

 

3. Bazilika Sagrada Família, Barcelona

La Sagrada Familia bazilika stala kultovní Spanish mezník, navzdory skutečnosti, budova je stále ve výstavbě – i když práce byly zahájeny v 1882, není momentálně by měl být dokončen do 2026! Nicméně, Tento polo-úplný římskokatolický kostel je již architektonické mistrovské dílo, což je nespornou must-viz lákadlem pro návštěvníky z celého světa.

Otevřete se do kostela a návštěvníky od 19. století, Bazilika Sagrada Família jste Přijímá 4.5 milionů návštěvníků ročně a nyní provozuje ticketed vstupní systém jako výsledek – tyto jsou k dispozici ke koupi online až dva měsíce před datem vaší návštěvy. Tyto vstupenky pracovat na stanovených časech vstupu jako prostředek ke snížení přeplněnosti, nicméně, jakmile jste uvnitř máte možnost strávit tak dlouho, jak si přejete obdivovat působivou interiér. Doporučujeme umožňující alespoň 2 hodin řádně vzít v této architektonické zázrak. Pro návštěvníky, kteří chtějí navštěvovat bohoslužby, hmota se koná v 9 hodin ráno každou neděli a 8pm každou sobotu, trvalý 1 hodina a probíhá v několika jazycích.

La Sagrada Familia Basilica oficiálně implementuje standardní oblékání pro římské katolické církve, nicméně, to nemá tendenci být tak přísně dodržovat jak to je u mešity Sultan Ahmed nebo baziliku sv. Jak již bylo řečeno, je to stále naše doporučení, aby v tomto oblékání, kdykoli je to možné, což znamená, že při vstupu by mělo odstranit jakékoliv pokrývky hlavy, nosit vhodný oděv horní části těla, která pokrývá ramena, zadní, a břicho a opotřebení legwear že kryty pod stehno.

 

La Sagrada Familia Basilica of Europe's Must-See Places Of Worship

 

Evropa je domovem mnoha Překrásná místa uctívání, které skutečně zapouzdřit bezkonkurenční výkon architektury a náboženské inspirace. Chcete-li tyto body z první ruky, cestovat po kontinentu vlakem objednat u Uložit vlak aby na mnoha evropských památkách a zajímavostech nezůstal kámen na kameni.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “3 Evropských musí vidět míst pro konání bohoslužeb” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/europe-places-worship/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)

  • Chcete-li být laskavý ke svým uživatelům, můžete je vést přímo do naší stránky s výše uvedený odkaz nebo použijte embed.ly odkaz.
  • V následujícím odkazu, najdete naše nejoblíbenější tras vlaků – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, Tento odkaz je určen pro trasy vstupních stránek anglických, ale máme také https://www.saveatrain.com/tr_routes_sitemap.xml, a můžete změnit tr k francouzštině nebo němčině a další jazyky dle vašeho výběru.