Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 20/08/2021)

Plánujete dovolenou V Evropě může chvíli trvat někdy. Pro pečlivé cestovatel, Je to významná doba investice výzkum logistika cestování a vybrat si místo k pobytu. Byste měli jít all-inclusive, nebo ne? Jak se tam dostaneš, podle vlakem nebo letadlem? Je skutečně důležité zvážit všechny možné alternativy, než budete moci učinit správné rozhodnutí. Pokud se rozhodnete pro pobyt v all inclusive, mnoho z hlavních evropských destinací jste se vztahuje. Pokud cestujete po Evropě, můžeš neopakovatelný zážitek z pobytu v nejlepších all-inclusive resortů a jak se tam dostat pohodlně vlakem. Tady je seznam našich nejlepších all-inclusive středisek v Evropě, si nemůžete nechat ujít:

 

Borgo Egnazia, Itálie

To je považováno za jedno z nejkrásnějších letovisek a to nejen v Apulii, ale celé Itálie i Evropa. Borgo Egnazia se počítá jako jeden z nejlepších all-inclusive středisek v Evropě. Borgo Egnazia vás okouzlí tradiční architektonický styl všimněte si, přes Puglia, stejně jako jeho krásně zařízených pokojích, bazény, golfové hřiště, a dokonce i kluby aktivit pro děti a dospívající. Dostat se do Bari a Brindisi vlakem a pak cestují do Savelletri di Fasano, Vezmeme-li Malebná cesta vidět všechny krásy Puglia.

Neapol Brindisi Vlaky

Vstupenky na Neapol do Bari Train

Bari do Fasano Vlaky

Naples do Fasano Vlaky

 

 

San Pietro di Positano, Itálie

Itálie má mnoho nádherných míst k návštěvě, ale pobřeží Amalfi je oblíbené mezi samotnými Italy. A jeden z nejlepších all-inclusive středisek v Evropě je tady. Svatý Petr, s jeho 57 pokoje a okouzlující beach-side restaurace potěší vás, stejně jako krásy regionu. Můžete si několik rychlých jízd vlaků se dostat do Amalfi, z Neapole nebo Salerno - a vychutnat si výhled na cestě.

Vstupenky na Milán do Salerno Train

Vstupenky na Florencie do Salerno Train

Vstupenky na Bari do Salerno Train

Vstupenky na Řím do Salerno Train

 

Nejlepší all-inclusive střediska v Evropě milované – Klub Med Opio Provence, Francie

Provence Italy all inclusive resorts

 

Pokud jsi návštěvě Francie a hledají pro velkou all-inclusive zkušenosti, nehledejte nic jiného než Provence a její Club Med Opio středisko. Olivových hájů a levandulových polí se bude čeká na vás, aby prozkoumala jim, vedle krásné Côte d'Azur. Club Med Opio Provence poskytuje úžasné jídlo s regionálními kuchyni speciality, velké pokoje, a spoustu aktivit pro vás a děti - můžete si dokonce vzít lukostřelba lekce! Můžete získat kdekoliv v tomto regionu pomocí TER Provence-Alpes-Côte d'Azur (TER PACA) železniční síť.

Vstupenky na Dijon do Provence Train

Vstupenky na Paříž do Provence Train

Vstupenky na Marseilles do Provence Train

Vstupenky na Lyon to Provence Train

 

Hotel Tannenhof, Rakousko

Best all-inclusive resorts in Europe / Austria

 

Pokud preferujete horské scenérie místo rozlehlé pláže, jeden z nejlepších all-inclusive středisek v Evropě u vás k návštěvě může být v Rakousku tyrolské Alpy. Hotel Tannenhof nabízí úžasný výhled na hory, a je to velký lyžařský ústup pro ty, kteří dávají přednost o něco více intimní atmosféru,. Můžete dosáhnout Ischgl snadno z Innsbrucku, Zurich, nebo Mnichov - vlak se dostanete do Landeck, po kterém středisku je krátké jízdy.

Vienna do Landeck Ischgl Vlaky

Mnichov do Landeck Ischgl Vlaky

Salzburg Landeck Ischgl Vlaky

Zurich do Landeck Ischgl Vlaky

 

COR-Resort, Německo

COR-Resort v krásný region Bavorska je jedním z nejlepších all-inclusive středisek v Evropě, zejména pokud jde o poskytování vybavení, jako jsou lyžařské vleky a dobře vybavené pokoje.

Lyžování je hlavní atrakce v Brannenburg, které si můžete snadno dostat vlakem z Berlína a dalších městech Německo a Evropa.

Mnichov do Brannenburg Vlaky

Berlín do Brannenburg Vlaky

Hanover do Brannenburg Vlaky

Hamburg do Brannenburg Vlaky

 

Nejlepší all-inclusive střediska v Evropě Končící

Pokud si přejete, aby si svou dovolenou v jednom z nejlepších středisek, které Evropa může nabídnout, naplánovat cestu a rezervovat jízdenky na vlak brzy využít nejlepší nabídky!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-all-inclusive-resorts-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)