Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 13/05/2022)

Covid-19. Zdá se, že o tom můžeme mluvit, a to z dobrého důvodu. Tento virus se sevřel svět a zcela změnil způsob, jakým uvažujeme o každodenním životě a samozřejmě cestování vlakem. Vlak Travel je druh dopravy mnoho využití nejen pro sváteční potěšení, ale za prací dojíždí, jakož.

 

Tak, Jaký je Train Travel Industry poradí Cestování?

Pojďme diskutovat o tom, co vlak průmysl je na tom, aby vás v bezpečí. Většina vlakových stanic zintenzivňuje svůj čisticí protokol pro vlaky a stanice. Kromě zintenzivnění čistění, četnost ve vlacích i ve stanicích se také zvýšil. Čištění probíhá každou hodinu a zahrnuje použití dezinfekčního prostředku k utření zábradlí, kliky, rukojeti, a toalety. Doplňkové antibakteriální produkty, včetně dezinfekcí a ubrousky, jsou poskytovány na stanicích, ve vlacích, a v pracovních oblastech zaměstnanců.

 

Vlak Travel Industry Doporučit o cestování Tip 1: Platba přes internet

Doporučujeme děje 100% bezkontaktní, pokud je to možné. Pokud jste dosud koupili jízdenka na vlak on-line z nějakého důvodu, do budoucna všechny platby by měly být pokud možno bezkontaktní. Proč? Dobře, tam jsou některé smíšené zprávy. To je to, co Bank of England říká: „Stejně jako jakýkoli jiný povrch, že velké množství lidí, kteří přicházejí do styku s, poznámky mohou nést bakterie nebo viry. nicméně, riziko, které při manipulaci polymerní poznámku není větší než dotykem jakékoliv jiné běžné plochy, jako jsou zábradlí, kliky, nebo kreditní karty. “ Dříve tento měsíc Zpráva noviny tvrdil, že Světová zdravotnická organizace (KDO) řekl bankovky mohou být šíření koronavirus, takže lidé by se měli snažit, aby použil platby bezkontaktní. Ale to bylo poté oznámeno, že WHO popřel to řekl cash byl přenos koronavirus, a že to bylo „zkreslil“ - tak jít postavu.

nicméně, Řekněme si dvě a dvě dohromady, můžeme? Většina bankovky a mince se již dříve ovládal velký počet lidí , takže pokud máte obavy, placení bezkontaktní kartou Pokud je to možné, je pravděpodobně způsob, jak jít.

Vlaky do Milána do Říma

Vlaky do Florencie do Říma

Vlaky do Pisy do Říma

Neapol do Římů vlakem

 

Spropitné 2: shromažďování lidí!

Sociální vymezovací prostředky NE citlivý za žádných okolností. Ale, co o napěchované vlaky, zkumavky, a tramvaje?

Každý, kdo pravidelně používá vlakem bude vědět, že to může být těžké zůstat několik cm je od dalšího cestujícího, nevadí doporučenou 1M. v Milan, Cestující byli upozorněni sedět naproti prázdným sedlem, něco kdy cestující ve více rušných městech obvykle jen snít.

Jeden z nejrušnějších vlakových cestování města je Londýn. Transport for London představila „posílené režim čištění“ ke zlepšení úrovně hygieny na kapitálových let veřejná doprava, ale nic prosadit sociální odstup. Je to jen na vás. Závěrem je, že se musíte pokusit vyhnout dotyku s jinými lidmi. Travel v méně frekventovaných časech pokud je to možné, nosit rukavice, pokud se nemůžete nedotýkejte kolejnice, sedadlo, atd. Nést svůj vlastní dezinfekční s vámi. Nespoléhejte se na nádražích, aby pro vás po celou dobu. Jistota je jistota!

Vlaky do Amsterdamu do Paříže

Vlakem do Londýna do Paříže

Vlaky do Rotterdamu do Paříže

Vlaky do Bruselu do Paříže

Train Travel Industry Advise on how to speak

 

Spropitné 3: Nepoužívejte Vratné poháry!

The Vlak Travel Industry Doporučit na Cestování zahrnuje vodítka na dělat a ne a váš oblíbený šálek. I když dostat se do zvyku nošení a používání plnitelné poháry, když mimo domov byla podporována jako ekologicky uvědomělé cestách, bojíme to již neplatí.

Mnoho velkých kavárenských řetězců mají přehodnocení v reakci na propuknutí koronaviru, s Starbucks dočasně zakazuje používání recyklovatelných kelímků - obvykle vyrobeny z plastu, sklenka, nebo bambusový materiál - pro bezpečnost zákazníků i zaměstnanců. Obvykle, získáte slevu za přinesení vlastního poháru, ale nemusí mít stejnou odpověď nyní! Budeš se muset vzdát, aby malé slevu na jistotu.

Vlaky do Bruselu do Amsterdamu

Vlakem do Londýna do Amsterdamu

Vlakem do Berlína do Amsterdamu

Vlaky do Paříže do Amsterdamu

 

 

Spropitné 4: Nedotýkat se!

Mnoho lidí se ptá, jestli vlakem znamená větší riziko infekce. Stručná odpověď zní, že když sedíte ve vlaku a během 1-2 metry infikované osoby, která kašle, jste v nebezpečí infekce.

Ale to, co si myslíme, že je vhodnější poukázat na to, že je větší pravděpodobnost rizika je virus přetrvávající pro 48-72 hodin na tvrdém povrchu, jako zábradlí. To neplatí pouze pro vlaky ačkoli. Je to jakýkoli veřejný prostor.

Máte-li na dotek kolejnice, tlačítka, lístky, a tak dále, pokusit se to jen s jednou rukou nebo lepší, loktem! Držet telefon v druhém „čisté“ straně a umýt to jak nejdříve to půjde v cílovém místě.

Vlakem do Norimberka do Prahy

Mnichov do Prahy vlakem

Vlakem do Berlína do Prahy

Vlakem do Vídně do Prahy

 

Don't Touch! Use elbow to say hello

 

Spropitné 5: Cestovat vlakem!

Pokud se chystáte cestovat, nech to být vlakem. Jsme stále více vidět žádné náhrady pro leteckou dopravu, když cestování vlakem je pružnější. Normální podmínky se vztahují se zdají být mnoho odpovědí letecké společnosti. „V současné době není změna doporučení pro letecké společnosti, takže naše lety fungují jako normální a standardních podmínek na vstupenky i nadále uplatňovat,“Říká easyJet.

Některé konkurenční aerolinie jsou vstřícnější. British Airways nabízí určitou míru flexibility na linkách do severní Itálii, zatímco bratrský letecká společnost Aer Lingus se chystá jeden lépe s příslibem: „Hosté, kteří se rezervace na aerlingus.com a chcete změnit termín či destinací svých nadcházejících letech může tak učinit.“

Vlakem do Frankfurtu do Berlína

Vlakem do Lipska do Berlína

Vlakem do Hannoveru do Berlína

Vlakem do Hamburku do Berlína

 

no refunds on air travel

 

Spropitné 6: Sbalit vlastní občerstvení!

Sbal si vlastní občerstvení, pokud jste na cestách vlakem. Mnoho vlaků má dočasně uzavřeli salonky první třídy a odstranili palubní stravování. Tak, čas k být kreativní se svými krabičkami na oběd! Vezměte si své vlastní občerstvení nebo nákup od stanice prodejci potravin před vstupem na palubu. Tato opatření jsou, samozřejmě, navržen tak, aby tě chránil a omezení šíření viru COVID-19!

Vlaky do Milána do Benátek

Padova do Benátek vlakem

Bologna do Benátek vlakem

Vlakem do Říma do Benátek

 

Train Travel Industry Advise on food

Víme, že je to děsivá doba. Ale, doporučujeme, abyste zachovali klid a logicky ve svém přístupu k ochraně zdraví a bezpečnosti při cestování vlakem nebo jinými prostředky. V Uložit vlak jsme odhodláni zajistit všem našim zákazníkům a zaměstnanci jsou v bezpečí a jsou aktuální se všemi nejnovějšími bezpečnostními postupy a vývoj.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Covid-19: Jak trénovat cestovní průmysl Rady na cestování?” na vaše stránky? Můžete buď vzít své fotografie a text a dávají nám úvěr s odkazující na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/covid19-train-travel-industry-advise/ ?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)

  • Chcete-li být laskavý ke svým uživatelům, můžete je navést přímo na naše cílové stránky vlakových tras.
  • V následujícím odkazu, najdete naše nejoblíbenější tras vlaků – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- Tento odkaz je určen pro trasy vstupních stránek anglických, ale máme také https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml, a můžete změnit pl k francouzštině nebo němčině a další jazyky dle vašeho výběru.