Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 11/04/2021)

Covid-19. See on kõik, millest näib võime rääkida, ja mõjuval põhjusel. See viirus on haaranud kogu maailma ja täielikult muutunud, kuidas me mõtleme igapäevaelus ja muidugi rongiga reisida. Rong Travel on transpordiliik paljud kasutavad mitte ainult puhkuse rõõm, kuid töö Lähiliikumise samuti.

 

nii, Mis on Train Travel Industry nõu Reisimine?

Arutame, mida rong tööstusel läheb, et hoida teid ohutu. Enamik rongijaamu tugevdab rongide ja jaamade puhastamise protokolli. Pealegi süvendades puhastus, Sageduse rongides ning jaamades on suurenenud ka. Puhastamine toimub tunni kaupa ja see hõlmab käsipuude pühkimiseks desinfitseerimisvahendi kasutamist, doorknobs, käepidemed, ja tualettruumid. Täiendav antibakteriaalne tooted, sealhulgas puhastamise vahendeid ja rätid, teieni jaamades, rongides, ja töötajate tööpiirkondades.

 

Rong Travel Industry nõu Reisimine Vihje 1: Online tasumine

Soovitame läheb 100% kontaktivaba kui saate. Kui te ei ole ostnud oma rongipilet Internetis mis tahes põhjusel, läheb edasi kõik maksed olema kontaktivaba kui võimalik. Miks? hästi, seal on mõned segatud sõnumeid. See on see, mida Bank of England ütleb: "Nagu iga teine ​​pind, et suur hulk inimesi kokku puutuda, märgib tohivad bakterid või viirused. Kuid, tulenev oht käitlemise polümeeri teadmiseks ole suurem kui puudutamata muid ühiseid piirdeid, nagu käsipuud, doorknobs, või krediitkaardid. " Varem sel kuul ajalehte väitis Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) oli nimetatud pangatähtede võib olla levib koroonaviiruse, et inimesed peaksid püüdma kasutada kontaktivaba maksete asemel. Aga see oli siis teatas, et WHO eitas ta ütles raha oli edastades koronaviirus, ja et see oli "valesti" - nii võta näpust.

Kuid, paneme kaks ja kaks kokku, eks? Enamik pangatähed ja mündid on varem tegeleb suur hulk inimesi , nii et kui olete mures, pöörates kontaktivaba kaardi võimaluse korral on ilmselt tee.

Milanost Rooma rongiga

Firenzesse Rooma rongiga

Pisast Rooma rongiga

Napoli Rooma rongiga

 

ots 2: sotsiaalse distantsi!

Sotsiaalse distantsi tähendab NO hell mingil. Aga, Aga Täpötäysi rongid, torud, ja trammid?

Igaüks, kes on regulaarselt kasutatud Train Travel teavad, et see võib olla raske jääda paar cm eemal olevasse järgmisel reisijate, vahet pole soovitatav 1M. Milano, reisijad on soovitatav istunud tühja istme, midagi, mis reisijad rohkem hõivatud linnades saab tavaliselt vaid unistada.

Üks tihedamaid rongireise linnad on London. Transpordi eest London avalikustas "tõhustatud puhastus režiimi" parandada hügieeni taset pealinna ühistransport, kuid midagi jõustada sotsiaalse distantsi. See on kuni teil. Alumine rida on see, et peate püüdma vältida teiste inimeste puudutamist. Travel vähem koormatud korda kui võimalik, kandke kindaid, kui te ei saa vältida liigutav rööpad, iste, jne. Viia oma desinfitseeriva teiega. Ärge tugineda rongijaamad pakkuda teile üldse korda. Parem karta kui kahetseda!

Amsterdamist Pariisi rongiga

Londonist Pariisi rongiga

Rotterdami Pariisi rongiga

Brüsselist Pariisi rongiga

Rong Travel Industry nõu, kuidas rääkida

 

ots 3: Ärge kasutage Korduvalt Cups!

Euroopa Rong Travel Industry Soovitage kohta reisijuht sisaldab juhendid käsud ja ei ole ja oma lemmik Tassike teed. Kuigi sattumist harjumus kandmist ja kasutamist täidetavate tassid kui läbi ja umbes on julgustatud kui ökoloogiliselt teadlik liikuda, me kardame seda enam kehtib.

Paljud suured kohvi ketid on võttes ümber mõelda vastuseks koronaviirus puhangu, Starbucks keelata ajutiselt taaskasutatavate tassid - tavaliselt valmistatud plastikust, klaas, või bambusematerjal - nii klientide kui ka töötajate turvalisuse huvides. tavaliselt, saate oma tassi kaasavõtmise eest soodustust, aga sa ei pruugi saada sama vastus nüüd! Sa lähed pead kaota seda väikest allahindlust ohutuse pärast.

Brüsselist Amsterdami rongidega

Londonist Amsterdami rongidega

Berliinist Amsterdami rongidega

Pariisist Amsterdami rongidega

 

 

ots 4: Mitte puutuda!

Paljud inimesed küsivad, kui võtta rongi tähendab rohkem nakkusoht. Lühike vastus on, et kui sa istud rongi ja sees 1-2 meetri nakatunud inimesega, kes köhib, teil on oht nakkuse.

Aga mida me mõtleme on veelgi olulisem märkida, et seda tõenäolisemalt riski viirus ikka eest 48-72 tunni kõvale pinnale, näiteks käsipuu. See ei kehti ainult rongid kuigi. See ühtegi avalikku ruumi.

Kui teil on puudutada rööpad, nupud, piletid, ja nii edasi, proovige seda teha vaid ühe käega või parem, küünarnukk! Hoidke telefonid muud "puhas" käsi ja pesta nii kiiresti kui võimalik oma sihtkohta.

Nürnbergi Prahasse rongidega

Münchenist Prahasse rongidega

Berliinist Prahasse rongidega

Viinist Prahasse rongidega

 

Don't Touch! Kasutage küünarnuki tere öelda

 

ots 5: Reisima rongiga!

Kui sa lähed reisi, las ta olla rongiga. Jälgime järjest nähes ei tagastata lennureiside, samas rongi reisi on paindlikum. Tavaline tingimused kehtivad näivad paljud lennufirmad vastused. "Praegu ei ole muudatuse nõuandeid lennufirmad, et meie lend on tegutsenud normaalne ja tüüptingimused piletid kehtima,"Ütleb easyJet.

Mõned rivaal lennufirmad on rohkem majutamiseks. British Airways pakub teatud paindlikkus lendudel Põhja-Itaalias, samas kui tema õde lennufirma Aer Lingus läheb üks paremini lubadus: "Külalised, kes tegi ettetellimisega aerlingus.com ja soovi muuta kuupäevi või sihtkohtadesse eesseisval lennu seda teha."

Frankfurtist Berliini rongidega

Leipzigist Berliiniga rongidega

Hanover Berliiniga rongidega

Hamburgist Berliini rongiga

 

ei tagastata lennureiside

 

ots 6: Paki oma suupisted!

Paki oma suupisteid kui reisite rongiga. Paljudel rongidel on sulgesid ajutiselt oma esimese klassi salongid ja eemaldasid toitlustamise pardal. nii, aega, et saada loominguline oma lunchboxes! Võtke oma karastusjooke või osta jaama toiduainete jaemüüjad enne pardale. Need meetmed on muidugi, mille eesmärk on kaitsta ja vähendada levikut COVID-19 viiruse!

Milanost Veneetsiasse rongidega

Padova Veneetsiasse rongidega

Bolognast Veneetsiasse rongidega

Rooma Veneetsiasse rongidega

 

Rong Travel Industry Soovitage toidule

Me teame, et see on hirmutav aeg. Aga, soovitame jääda rahulikuks ja loogiline oma lähenemist tervisele ja ohutusele rongiga reisimisel või muul viisil. juures Salvesta Rong oleme pühendunud sellele, et kõiki meie kliente ja töötajaid hoitakse ohutu ja on kursis kõigi uuemate ohutusnõudeid ning arenguid.

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “Covid-19: Kuidas Rong Travel Industry nõu Reisimine?” saidile? Võite võtta meie pilte ja teksti ja anna meile krediiti koos link sellele blogipostitust. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcovid19-train-travel-industry-advise%2F%0A%3Flang%3Det Visiem, kas noklusina, tacu- (Kerige natuke näha Manustuskood)