Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 11/02/2020)

Itálie je jednou z nejoblíbenějších zemí v Evropě na návštěvu, protože z různých destinací v rámci svých hranice. Severní Itálie je premier hotspot, pokud jde o italské kultuře, s tolik pro cestující vidět a dělat. Zda odběr vzorků dobré víno a stolování na world-class kuchyně nebo zkoumání starověkých zámky a kostely, Tento kraj zážitky že budete milovat. Existuje spousta míst k prozkoumání v severní Itálii, takže pokud máte týden nebo dva strávit v Itálii, jste povinni najít několik míst, aby vás uchvátí. Zde je několik návrhů, míst k návštěvě, kdy cesta vlakem po severní Itálii.

 

Zahájení svého Turné Severní Itálii Vlakem v Milán

Zahájit svou návštěvu do severní Itálie v Miláně, módní světové hlavní město. Město je plné ohromující renesanční architektury, neuvěřitelné katedrál a prvotřídní umělecká díla. Návštěvníci se mohou také vydat na výlet do italská jezera a jižní Alpy region z toho báječný metropolitní. Milan je také domov pro Milan Central, a je považován za jeden z nejkrásnějších evropských nádražích. To je ideální místo, kde začít svou cestu po severní Itálii.

Turin do Milán Vlaky

La Spezia do Milan Vlaky

Parma do Milán Vlaky

Salerno do Milán Vlaky

 

Cestování po severní Itálii vlakem

 

Vlak do Benátek

Cesta vlakem z Milána do Benátek je obvykle dvě a půl hodiny, s dostatkem scenérie vlak cestující mohou obdivovat z okna kočáru. Od okamžiku, kdy opustí nádraží v Benátkách, můžete zahlédnout velký Canal Grande, kde každý typ plavidla může být viděn pluje podle. Venice je tvořen 118 ostrovy jsou spojeny mosty a oddělené kanály. Toto nádherné město je známé pro svou krásu, architektura, umělecká díla a dlážděnými ulicemi. Cestovatel nemůže pomoci, ale zamilovat se do tohoto kouzelného kraje. Touring severní Itálii vlakem není úplná bez návštěvy Benátek.

Janov do Venice Vlaky

Turin do Venice Vlaky

Parma do Venice Vlaky

La Spezia v Benátkách Vlaky

 

 

Florencie

Florencie, slavný renesanční město, se nachází hned tři hodiny vlakem od Benátek. Jakmile se dostanete tuto destinaci, Téměř všechny hlavní stránky jsou v docházkové vzdálenosti od vlakového nádraží. Jako hlavní město regionu Toskánsko, Florence se může pochlubit úžasné jídlo a víno, spolu s world-class muzea. Navštívit ikonické památky, Včetně majestátní Ponte Vecchio také známý jako ‚starý most‘, tyčící Florencie Duomo a Michelangelova socha Davida.

Reggio Emilia Florencii vlaků

Janov Florencii vlaků

Sestri Levante do Říma Vlaky

Parma Florencii vlaků

 

Cestování po severní Itálii vlakem

 

Pět Země – Cestování po severní Itálii vlakem

Udělat Cinque Terre svoji konečnou zastávku – tento úžasný region se nachází jen pár hodin jízdy vlakem z Florencie. Cinque Terre nemá muzeí či pozoruhodný historický lokalit, ale jedná se o úsek zarážející italské riviéře, který byl vlevo nedotčený. Po dnech turné Northern Itálie vlakem, To je ideální místo pro vychutnat Itálie je přirozený krajina. Kopcovitý pobřežní čára je směs skalních útesů a krásné vinice s pěti krásné a dálkové rybářské vesnice.

Reggio Emilia na Levanto Vlaky

Janov na Levanto Vlaky

Sestri Levante na Levanto Vlaky

Parma do Levanto Vlaky

 

Cestování po severní Itálii vlakem

 

Města jsou spojeny pouze trajektem, turistické trasy a samozřejmě železniční tratě. Prozkoumat útesy a pláže a natankovat v jednom z nádherné kavárny posazený na skalnatých výběžcích s výhledem na přístav. Tento idylický region je opravdu dech beroucí – ideálním místem k oživit. Odtud můžete jet vlakem zpět do Milána, kde můžete začít svou cestu domů.

 

Věděli jste turné severní Itálii vlakem? Dejte nám vědět, oblíbená místa, které jste navštívili o tweeting nás na @SaveATrain! jsme také aktivní na všech sociálních kanálech, Překontrolovat Saveatrain

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, pak klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftouring-northern-italy-by-train%2F%3Flang%3Dcs(Přejděte k kód pro vložení)