Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 06/08/2021)

Pokud žijete v Evropě a vy jste dostal víkend nazbyt (nebo celý týden!), říci “Ano” k návštěvě Vatikánu po železnici a užijte si to na plná rychlost!

 

V plánu Návštěva Vatikánu?

Od té doby 1929 Vatikán byl nezávislý stát a nejmenší na světě. Ještě pořád, že nikdy zmenšil svou slávu, krása, a jeho ohromně inspirativní kulturní a historický význam. Ačkoli překlenutí přes právě 0.44 kilometry čtvereční, Vatikán má spoustu atrakcí, které si musíte ponechat turisté obsazeno: od St. Bazilika Peterova do Sixtinské kaple (a všechno ostatní mezi tím), budete milovat každý druhý strávil ve Vatikánu.

Co se týče Návštěva Vatikánu po železnici pokračuje, tam je moderní elektrický vlak k dispozici pro všechny nadšence vatikánských. Vlak spojuje Vatikán vlakové nádraží s Papežskou Villas.

Zde je několik hvězd zajímavosti Vatikánu chcete navštívit a získat co nejvíce z vašich zkušeností Itálie.

 

 

Svatý. Bazilika Peterova je nejznámější při návštěvě Vatikánu

Velkolepý St. Bazilika Peterova je středobodem Vatikánu, postavený na tom, co se považuje, pokud St. Petrovo pohřebiště.

Svatý. Bazilika Peterova je prakticky součet prací slavných umělců. Absolutně úcta-stávkující, umění v St.. Peter’s Basilica začíná před vstup do kostela. Budete nejprve vidět Berniniho socha Konstantina spolu s ostatky mozaiky Giotto nad hlavním vchodem. Ty zdobí sloupoví, a 185 m dlouhá a 46 m vysoký loď tyčí do kopule 119 m nm! Přirozeně, tam je také Michelangelova slavnou Pietà, že nebudete věřit svým očím! Viz bohatě zdobenou kapli svátosti, Berniniho velkolepý barokní bronzový Baldacchino, papežský oltář a ještě mnohem víc.

Rimini do Říma Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Verona Rome Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

Sixtinská kaple

Spectacular v jeho vlastní pravý, Sixtinská kaple je ještě na jiném místě, budete mít možnost vidět, jestli vás navštěvují Vatikán po železnici. Postavený Pope Sixtus IV 1473-84 a obnovit ze 1980 na 1994, Sixtinská kaple má fresky mnoha umělci. Dělat jména Michelangelo, Perugino, Pinturicchio, Botticelli, Rosselli, Ghirlandaio, a Signorelli nic neznamená? Dobře, pomáhali dělat stěnách Sixtinské kaple vrchol renesančního malířství. Michelangelova Posledního soudu malované uvnitř kaple je považován za nejdramatičtější a nejvýznamnějším úspěchem evropského umění.

Sixtinská kaple je místo, kde konkláve volit papeže je držena. Denně, stovky turisté obdivuji ji, a - můžete mít jeden pro ně, také!

 

hostující vatikánského vidění Prohlídky města

Museo Pio Clementino při návštěvě Vatikánu

Jedna z nejlepších věcí, o návštěvě Vatikánu po železnici je to, že vám umožní vidět prakticky všechny podstatné památky v Vatikánu.

Vatikánská muzea se vyznačují systematickým uspořádáním, které navrhli papež Klement XIV. A Pius VI. Z 1769 na 1799. Tyto galerie jsou pokladnicí významných částí a zdůraznění jen některé je velmi obtížné! Každý z nich má něco jedinečného nabídnout:

  • Sala Croce Greca drží bohatě zdobené červenou porfyr sarkofágy Konstantinova dcery, Constantia, a jeho matka
  • Sala delle Muse ukazuje Belvedere torzo, nejprve-století BC Michelangelo obdivované dílo Apollonius Aténách
  • Gabinetto delle Maschere má slavnou mozaikovou podlahou divadelních masek z Villa Adriana v Tivoli
  • Cortile del Belvedere drží Apollo Belvedere, jeden z nejznámějších soch ve Vatikánu
  • Galleria delle Socha je k dispozici ty nejlepší starověké svícny – Barberini Svícen – Také z Villa Adriana v Tivoli

Milán Řím Vlaky

Bologna do Říma Vlaky

Siena do Říma Vlaky

Lucca do Říma Vlaky

 

Papežská Villa Barberini

papež letní rezidence, Papežská Villas – Barberini zahrada byla otevřena pro veřejnost od březen 2014. Vchod je v jistém smyslu je těžké najít, protože není značená. Zahrady tohoto nádherného místa skončili 2000 let starý, pružení po třech úrovních. Jsou to ohromující a dobře stanoveny, a konečná hladina ukazuje těsnění různých papežů zabaleny do živých plotů.

 

Užijte si cestování při návštěvě Vatikánu po železnici, Prohledat původ a vyzvednout Řím na Uložit vlak webové stránky, aby si jízdenka na vlak během několika minut a začít svůj Vatican vzrušení dřív, než byste očekával!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fvisiting-vatican-rail%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte k kód pro vložení)