Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 13/05/2021)

Student cestovat vlakem v Evropě může být nejen zábava, ale vzdělávací a obohacující, také. Ještě důležitější je, že mnoho studentů (a rodiče) zřídka myslet na všechno je praktické, studenti dovednosti řízení život potřebují naučit, aby se stala nezávislou, sebeřízené, odpovědný, vynalézaví dospělí! Sólo Student cestovat vlakem v Evropě může ukázat víc než jen krásných památek.

 

Student cestovat vlakem pořízení mobilního foto

 

Naučit se orientovat svůj osobní život, obecně, je stejně důležité jako vědět, jaké jsou vaše jízdní řád je pro Univerzita. Nemůžete myslet na získání samé jedničky, pokud nevíte, jak na vlak, spravovat rozpočet, nebo dokonce vyčistit oblečení! Skvělý způsob, jak se dozvědět o sobě sice mají velký čas je cestovat vlakem v Evropě. To je zdaleka nejjednodušší způsob, jak se dostat kolem a budete mít čas přijít na to váš další krok, zatímco Nabízí krásný výhled. Tak, podniknout takovou cestu a učit se, jaké to je tam venku v reálném světě. My jsme vám dal nějaké nápady, které vám pomohou začít.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Bologna do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

  1. Naše první Student cestovat vlakem: Užijte relaci Seině

Studentské cestování vlakem v Evropě je nejen úžasně zábavné, ale pokud jste chytří, může to být také zdarma! Něco, co je poměrně vzácné v Paříži! Chytit pár levné lahví vína a hlavy až k Seině, aby nyní třešničkou na dortu na pařížské jazzové scéně. Student cestovat vlakem do Paříže super snadné, i když nechcete mluvit jazykem!

Dijon do Paříže Vlaky

Reims do Paříže Vlaky

Lyon je Pařížské Vlaky

Zájezdy do Paříže Vlaky

 

  1. Navštívit Frederick Chopin, Jim Morrison, Edith Piaf, a Oscar Wilde v Pere Lachaise v Paříži, Francie

Nechceme vám za zlé, pokud si myslíte, že tohle je trochu zvláštní, ale Pere Lachaise hřbitov je ve skutečnosti opravdu skvělé! Tipy: Vstup je zdarma; mapa ke stažení do telefonu nebo tabletu, než půjdete najít slavné hroby.

Lille je Pařížské Vlaky

Lucembursko je Pařížské Vlaky

Frankfurt je Pařížské Vlaky

Ženeva je Pařížské Vlaky

 

  1. Péče 4 Medvědi v Chorvatsku

Student cestovat vlakem v Evropě může být víc než jen zábava. Jako student, Je důležité vzít čas najít svou vášeň, nebo jen dát zpět! Pokud máte čas na prázdniny, proč ne? Pokud hledáte pro některé pohodových chvil budete, mít čas cestovat vlakem do Chorvatska a návštěvy Kuterevo. Uprchlickém táboře na hnědých medvědů, kteří potřebují pomoc, aby mohly být znovu vstoupil do volné přírody. Užijte si hrát, krmení, nebo jen sledovat krásná zvířata.

 

  1. Obklopeni motýlů v amsterdamské ZOO, Holandsko

I když jsme na toto téma přírody, další zastávkou je amsterdamská zoo. Nachází se v městská zoo je velký skleník plný krásných motýlů. A opravdu jedinečný zážitek. Zoo má další zvířata příliš, jako je lenosti, klokani, a jaguáři! Spropitné: V létě je otevřeno až do západu slunce a mají koncertů 6-8 pm s vínem.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

 

  1. Pít v iglú, druh, The Absolut Ice Bar ve Stockholmu, Švédsko

Ice Bar Stockholm, který se otevřel v 2002, je pravděpodobně nejslavnější alkoholik atrakcí ve Švédsku. to kreslil 70,000 návštěvníci ve svém prvním roce, byl vystupoval v BBC a CNN, a byl navštěvován takovými osobnostmi, jako Pierce Brosnan a Švédska vlastní Stellan Skarsgård. Toto místo skutečně dát nový význam výrazu “na skalách” Dokončit zkušenosti, Nápoje jsou podávány i v duté ledové kostky, Na baru z jasných ledových bloků! Proč ne rozšířit Student cestovat vlakem v Evropě od podání žádosti o dovolenou práci zde. Když jste student, svět je skutečně vaše ústřice.

 

  1. navštívit Bruggy, Belgie jako další Student Travel by Train

Začněte svůj pobyt v Belgii s prohlídkou města Bruggy. Bruggy je malé město se nachází ve východní části Belgie. Obrazový dlážděné uličky a zasněný kanály, a náměstích lemované rostoucí věžemi, historické kostely, a starých nabílené chudobince. K dispozici je speciální šarm v jaro Při narcisy koberec na klidné nádvoří v historickém Begijnhof ústupu, nebo v zimní (až na Vánoce) když můžete mít nádherné pokud ledový, město téměř na sebe.

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dvě Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

 

  1. návštěva delirium Cafe

Pokud jsi hledá více party, pak skočit na vlak do Bruselu, stejně jako jiná spolužačka vlakem, a návštěva delirium Cafe kde mají 2500 druhy pivo sudový! Je to velmi snadné najít. Nemůžete to minout neslavný Delirium znamení růžového slona.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

 

  1. Jít na párty na Ibize, Španělsko

Některé věci, které můžete získat jen pryč s, když jste mladí, párty noc(s) daleko v Ibiza je jedním z nich! Skočit na vlak do Ibiza v otevření nebo zavření týden pro opravdový zážitek! Tyto dva týdny, a otevření děje v květnu a závěrečný v srpnu / září, hostit obrovské mezinárodních umělců z celého světa.

 

  1. Jít do ostrov, Největší hudební festival v Evropě V Budapešti, Maďarsko

Pokud jste velkým fanouškem hudební festivaly měli byste Sziget prioritou. Každým rokem tento týden trvající festival hostí obrovských mezinárodních zákonů Můžete buď tábor v tom, nebo pobyt v Budapešti který se nachází jen co by kamenem dohodil, protože festival se koná na ostrově v centru města! a mnoho studentů jako vy Student cestuje vlakem tam.

 

 

  1. Go duch lovu v Edinburghu, Skotsko jako studentské cestování vlakem

Hluboko pod rušných ulicích Edinburgh najdete tmavě, klid, zapomenutém místě. V polovině-1980 s určitou sadou Podzemí Klenby byly objeveny - komory, které byly opuštěny téměř dvě stě let. Tyto nádherné tmavé místnosti je postaven ze starého kamene Edinburgh, s klenutými stropy, krby, a 18th století víno klenby. pokud nechcete věřit na duchy toto turné dělá dějiny Edinburghu opravdu zajímavé. To je naprosto stojí za to 13 libra (11 pokud jste student!).

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Tolik Evropský vlakový Tours vzít, tak mnoho míst, zamilovat se! Nabídli jsme vám jen náznak toho, co byste mohli navštívit jako student cestování vlakem. Navštivte web Save A Train a cestovat do jakéhokoli místa vaše srdce touží v Evropě.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fstudent-travel-by-train%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte k kód pro vložení)