Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 20/09/2021)

Hledá nejpozoruhodnějších univerzit v Evropě? Pak čtěte dál! Víme výběru univerzity je důležitá volba. Samozřejmě, je třeba vzít v úvahu na výukové a vzdělávací zařízení, které univerzita nabízí při výběru, který z nich, aby se zúčastnili. nicméně, Někdy intuice je dobré jít na příliš. Tady v Uložit vlak jsme udělali některé z tohoto výzkumu pro vás a sestavili seznam těch Nejokázalejší univerzity. Ti všichni se mohou pochlubit efektní architekturu. Některé mají úžasná historie, ale některé z nově založených škol jsou také vystupoval na tomto seznamu. Nabízejí více moderní estetiku s modernistických budov a klíčovými prvky. Dejte nám vědět, jaký je váš oblíbený!

 

Univerzita v Bologni, Itálie

Bologna University is one of the Most Spectacular Universities In Europe

The Univerzita v Bologni v Itálie je považován za nejstarší univerzita na světě, která byla založena v roce 1088. Tento seznam je zařazen do kategorií Nejokázalejší univerzity v Evropě, ale mohlo by to být považováno jeden z nejpozoruhodnějších univerzit na světě. Na snímku níže je Palazzo Poggi, Jedním z hlavních budov univerzity. Je zde tři univerzity muzeí s expozicemi přírodopisu, anatomie, porodnictví, fyzika, a chemie. Ano, čtete správně. Mají své vlastní muzea!

Ale nejsou jedinými budovy byste měli navštívit při stanovení rozsahu Out Nejokázalejší univerzity. Existuje mnoho budov v rámci univerzity, které byste měli dát na váš seznam must-návštěva. Mezi ně patří College of Španělska, růžová, klášterní budovy zahrnující obě gotické a renesanční prvky ve své konstrukci. Stejně jako vynikající architekturou, univerzita je domovem 2 ha botanické zahradě.

Jak se tam dostat Vlakem?

Vzhledem ke své centrální poloze a geografie, Bologna byl vyvinut do jednoho z hlavní železniční doprava centry severní Itálii. To je velmi dobré spojení s ostatními hlavními italskými středisky.

Vedlejší poznámka: Při podstupování vlak na jih od Milána, nezapomeňte zahlédnout Duomo posazený nad Bologna na jihu. to je zvláště zajímavá při západu slunce.

Venice do Bologna Vlaky

Florence na Bologna vlaků

Řím Bologna Vlaky

Milán Bologna Vlaky

 

Univerzita v Rostocku, Německo

The Univerzita v Rostocku je nejen nejstarší univerzitou v regionu Baltského moře; to je také nejbohatší tradicí. A samozřejmě, jeden z nejpozoruhodnějších univerzit v Evropě. Jak to bylo založeno v roce 1419, to bude brzy oslaví své 600. výročí. To bude vypadat za sebou dlouhou tradici vzdělávání studentů a dělá výzkum. Goticko-stylizované budovy, spojený s bulváry lemovanými stromy a parky vytvářejí ohromující nastavení. Ve středu univerzity je poutavý hlavní budova, která se k nám přilákala zpočátku přidáním to The Nejokázalejší univerzity. to je umístěný naproti a park a kašna, ideální místo pro studenty a návštěvníky strávit nějaký čas obdivovala Bohatá exteriér budovy.

The University of Rostock se skládá z devíti tradičních schopností a jednoho centrálního interdisciplinární fakulty, ve kterém vědci a studenti ze všech fakult spolupracují dělat výzkum ve čtyřech hlavních oblastech:

  1. Život, světlo, a jedno
  2. námořních systémů
  3. Stárnutí jednotlivce a společnosti
  4. Znalost – Kultura – Proměna

The University of Rostock je jednou z německých univerzit s velmi širokou škálu témat. Nabízí více než 100 kurzy: 34 Dokončit s bakalářem, 56 s magisterským titulem, 37 (včetně učitelů) se státní zkouškou, a 3 s Ph.D.. Dále, Centrum pro vzdělávání učitelů a pedagogický výzkum nejen provádět vzdělávací výzkum ale také pracuje na zlepšování kvality vzdělávání učitelů.

Jak se tam dostat Vlakem?

Chcete vědět, jak se dostat do jednoho z Nejokázalejší univerzit v Evropě? Bez ohledu na směr, kterým se cestování z (např. Rostock nebo Schwerin, Berlin nebo Hamburg), jet vlakem dokud se nedostanete nádraží Wismar. Odtud, můžeš stihnout autobus autobusové zastávky v J.-R.-Becher-Strasse pomocí čar 4 nebo G (k Ostseeblick) nebo B-D (k Seebad Wendorf). Je to jen minutu chůze od této autobusové zastávky naproti parkoviště k Campus.

(Pro sítě plánu města autobusových linek, harmonogram a ceny, prosím navštivte Webové stránky hanzovního města Wismaru.

Berlín do Rostock Vlaky

Hamburg do Rostock Vlaky

Schwerin do Rostock Vlaky

Wismar Rostock Vlaky

Aarhuská univerzita, Dánsko je naše poslední velkolepou univerzit v Evropě

Spectacular Aarhus University

Aarhuská univerzita se nachází v Dánsku druhé největší město (Aarhus je také název města) a vyznačuje se zeleným areálem, dokončit s jezero. Univerzita je dokonalým příkladem toho, jak umělých struktur a přírodní prostředí mohou pracovat v dokonalé harmonii. Dokládá hlavní budově, dokonale. Mnohé z těchto budov byly navrženy podle dánského architekta srov. Moller v modernistické designu, který odráží mládí univerzity. Moller a jeho partneři Kay Fisker a Povl STEGMANN byli zodpovědní za žluto-cihlových budov. Jsou jedinečné, stejně jako výrazný univerzity. Hlavní budova je od té doby považován za jeden z 12 Mezi nejvýznamnější architektonická díla v dánské historii. Jedním z mnoha důvodů, proč je to jeden z nejvíce Spektakulární univerzity.

S více než 44,000 studentů, Aarhuská univerzita je druhou největší univerzitou v zemi. Skládá se ze čtyř uměleckých fakult, Věda a technika, Zdraví, a obchodní a sociální vědy.

globálně orientované, univerzita má výměnné programy v místě s více než 50 institucemi po celém světě. To zahrnuje University Arktidy, Utrecht Network, severské centrum Fudan, a Nordic Center Indie.

Jak se tam dostat Vlakem?

Aarhus se nachází na jednom z nejvýznamnějších železničních uzlů v Dánsku. Existují hodinové odjezdy na sever, jižní, a západ. Z jižní a střední Evropy, jsou připojení přes Hamburg / Flensburg. Čas jízdy z Hamburku do Aarhus je přibližně pět hodin. Z východoevropských zemí trénovat spojení do Aarhus jít přes Polsko a Kodani. Aarhus má hodinové služby a z Kodaň. Otevření tunel pod Velký Belt je zkrácena cesta o jednu hodinu. Výlet nyní trvá tři a půl hodiny. Existuje několik denních spojů na Švédsko, Německo, a zbytek Evropy.

Vlaky směřující k nádraží Aarhus opustit letiště v Kodani hodinové. Cena je o DKK 410 za jednosměrnou letenku (včetně místenka).

 

Připraveni začít prohlížení volby? Rezervovat jízdenku na vlak nyní, zatímco teplé počasí vydrží, s pomocí Uložit vlak!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Nejokázalejší univerzit v Evropě” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspectacular-universities-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)