Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 20/09/2021)

Domina įspūdingiausių Europos universitetų? Tada skaitykite toliau! Mes žinome, renkantis universitetą yra svarbus pasirinkimo. Žinoma, vienas turi atsižvelgti į mokymo ir mokymosi priemones, kad Universitetas siūlo renkantis kurių vienas lankyti. Tačiau, kartais žarnų jausmas yra gerai eiti per. čia Išsaugoti traukinį mes padarėme keletą šio tyrimo Jums ir parengė sąrašo Įspūdingiausių universitetai. Jie visi giriasi įspūdingi architektūra. Kai turėti nuostabi istorija, bet kai daugiau naujai įsteigtų universitetų taip pat rodoma šiame sąraše. Jie siūlo daugiau šiuolaikinę estetiką su modernistinių pastatų ir meno bruožai. Leiskite mums žinoti, kas yra jūsų mėgstamiausia!

 

Bolonijos universitetas, Italija

Bologna University is one of the Most Spectacular Universities In Europe

Į Bolonijos universitetas in Italija yra laikoma seniausiu pasaulyje universitetas, Buvo įkurta 1088. Šis sąrašas yra iš Įspūdingiausių universitetai Europoje, bet tai gali būti laikoma vienas iš įspūdingiausių pasaulio universitetų. Toliau nuotraukoje yra Palazzo Poggi, vienas iš pagrindinių pastatų universitete. Jis Namai tris Universiteto Muziejai su parodas gamtos istorijos, anatomija, akušerija, fizika, ir chemijos. Taip, jūs perskaitėte, kad teisę. Jie turi savo muziejų!

Bet jie yra ne tik pastatai turėtumėte aplankyti kai atraskite Įspūdingiausių universitetai. Yra daug pastatų viduje universitete, kad jums reikia įdėti į Jūsų turi-aplankyti, sąrašas. Tai apima Ispanijos kolegija, rožinė, Krużgankowy pastatas įtraukiant tiek gotikos ir renesanso elementai jo dizainas. Taip pat išskirtinį architektūros, Universitetas yra namo 2 hektarų botanikos sode.

Kaip nuvykti traukiniu?

Dėl savo centrinę vietą ir geografija, Bolonija buvo sukurta į vieną iš pagrindinė geležinkelio transportas mazgai šiaurės Italija. Jis turi labai gerą susisiekimą su kitais pagrindiniais Italijos centrais.

Paraštės užrašas: Nors imant mokyti pietus nuo Milano, nepamirškite sugauti Duomo žvilgsnis sėdi aukščiau Bolonijos pietuose. tai yra ypač įdomu saulėlydžio.

Venecija Bolonija traukiniai

Florencija Bolonijos traukiniai

Roma Bolonija traukiniai

Milanas Bolonija traukiniai

 

Rostoko universitetas, Vokietija

Į Rostoko universitetas yra ne tik seniausias universitetas Baltijos jūros regione; ji taip pat yra turtingiausias tradicijos. Ir žinoma, vienas iš įspūdingiausių Europos universitetų. Kaip ji buvo įkurta 1419, jis netrukus švęs savo 600 metų jubiliejų. Jis bus atsigręžti į ilgą tradiciją mokyti studentai ir daro tyrimus. Gotikos stiliaus pastatai, Kartu su medžio liniuotas būdus ir parkai Padaryk apsvaiginimo aplinkoje. Pasibaigus universiteto centre yra akį traukiantis pagrindinis pastatas, kuris mus traukia iš pradžių pridėti tai Į Įspūdingiausių universitetai. tai yra esantis priešais a parkas ir fontanas, ideali vieta studentams ir svečiams praleisti šiek tiek laiko žavisi turtingas eksterjeras pastato.

Rostoko universitetas susideda iš devynių tradicinių fakultetų ir vieno centrinio tarpdisciplininio fakulteto, kuriame mokslininkai ir studentai iš visų fakultetų bendradarbiauti daryti tyrimus keturiose pagrindinėse srityse:

  1. gyvenimas, šviesa, ir nesvarbu,
  2. jūrų sistemos
  3. Senėjimo asmenų ir visuomenės
  4. žinios – Kultūra – transformacija

Rostoko universitetas yra vienas iš Vokietijos universitetuose, kurių labai daug dalykų,. Ji siūlo daugiau nei 100 kursai: 34 baigti su bakalauru, 56 su magistro laipsnį, 37 (įskaitant mokytojus) su valstybiniu egzaminu, ir 3 su Ph.D. Be to, mokytojų rengimo ir edukacinių tyrimų centras ne tik atlikti edukacinius tyrimus bet ir tobulina mokytojų rengimo kokybę.

Kaip nuvykti traukiniu?

Norite sužinoti, kaip patekti į vieną iš Įspūdingiausių Europos universitetų? Nesvarbu kryptis esate keliaujantis iš (pvz. Rostokas ar Saras, Berlynas ir Hamburgas), Važiuoti traukiniu kol pasieksite Wismar geležinkelio stotį. Iš čia, tu gali įsėsti į autobusą į magistralės-sustojimo J.-R.-Becherių-Strasse naudojant linijas 4 arba G (į Ostseeblick) arba B-D (į Seebad Wendorf). Tai yra tik minutės pėsčiomis nuo šios autobusų stotelės per automobilių stovėjimo aikštelė į Campus.

(Dėl tinklo planą miesto autobusų maršrutų, tvarkaraštis ir kainos, apsilankykite svetainė Hanzos miestelyje Wismar.

Berlynas į Rostoką traukiniai

Hamburgas į Rostoką traukiniai

Saras į Rostoką traukiniai

Wismar į Rostoką traukiniai

Orhuso universitetas, Danija yra mūsų paskutinis įspūdingas Europos universitetų

Spectacular Aarhus University

Orhuso universitetas yra antras pagal dydį Danijos miestas (Orhusas taip pat yra miesto pavadinimas) ir pasižymi žaliuoju miesteliu, visiškai su ežeras. Universitetas yra puikus pavyzdys, kaip žmogaus sukeltų struktūrų ir natūrali aplinka gali dirbti visiškoje harmonijoje. Parodė pagrindiniame pastate, puikiai. Daugelis pastatų buvo sukurtas Danijos architekto C.F. "Moller moderno dizaino, atspindi universiteto jaunimą. "Moller ir jo partneriai Kay Fisker ir Povl STEGMANN buvo atsakingas už geltoną plytų pastatų. Jie yra unikalus, taip pat savitas į universitetą. Pagrindinis pastatas, nes buvo laikoma viena iš 12 Svarbiausi architektūros darbai Danijos istorijos. Vienas iš daugelio priežasčių, ji yra viena iš labiausiai įspūdingi universitetai.

su daugiau nei 44,000 studentai, Orhuso universitetas yra antras pagal dydį universitetas šalyje. Ją sudaro keturi menų fakultetai, Mokslas ir technologijos, Sveikata, ir verslas ir socialiniai mokslai.

orientuota į pasaulio rinką, Universitetas turi mainų programas vietoje su daugiau nei 50 įstaigos visame pasaulyje. Tai apima Arktyje universitetas, Utrechto tinklo, Šiaurės centras „Fudan“, ir Šiaurės šalių centras Indijoje.

Kaip nuvykti traukiniu?

Orhusas yra bent vienas iš svarbiausių geležinkelio mazgų Danijoje. Yra valandinis išvykimai į šiaurę, į pietus, Vakarų. Iš pietų ir Vidurio Europoje, jungtys yra per Hamburgo / Flensburg. Kelionės laikas iš Hamburgo į Orhusas yra maždaug penkias valandas. Iš Rytų Europos šalių traukiniais Orhusas eiti per Lenkiją ir Kopenhagą. Orhusas turi valandinius paslaugas iš ir į Kopenhagą. Iš atidarymo tunelis pagal Didžiojo Belto sąsiaurį buvo sutrumpintas kelionė viena valanda. Kelionė dabar trunka tris su puse valandas. Yra keletas Dienos jungtys į Švediją, Vokietija, ir likusioje Europoje.

jungiasi Orhusas geležinkelio stoties traukiniai palikti Copenhagen Airport valandinis. Kaina apie DKK 410 bilieto į vieną pusę (įskaitant vietų rezervavimas).

 

Pasiruošę pradėti peržiūrėti savo galimybes? Užsisakykite traukinio bilietą dabar, o šiltas oras trunka, su pagalba Išsaugoti traukinį!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Įspūdingiausių Europos universitetų” į jūsų svetainę? galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspectacular-universities-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)