Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 11/12/2020)

Vokietijoje yra didingi kalnai, kvapą gniaužiantis kraštas, ir kosmopolitiški miestai, kurie keliones traukiniais paverčia patrauklia patirtimi. Yra daug Pasakų vietos pamatyti įskaitant Berlyną, Miunchenas, Hamburgas, Kelnas, ir Frankfurto, ir daugelis kitų. Šie Hotspots ir mažesnių miestelių visi sujungti gerai organizuota "Hi-Speed traukinių sistema. Tai daro traukinys kelionės Vokietijoje taip paprasta. Čia yra poilsiautojams skirtų gidas traukinys kelionės Vokietijoje užtikrinti, kad jūs turite pats maloni kelionė galimas.

 

Skirtingi traukiniai laisvų

Vokietijos traukinių tinklas valdo "Deutsche Bahn. Tai suteikia traukinių tipų skaičių transportuoti jums tiek dieną, tiek naktį. Pagrindinio geležinkelių tinklo Vokietijoje yra sudaryta iš regioninių traukinių (pavyzdžiui, regioninės Express) ir tarpmiestiniai traukiniai. Tarpmiestiniai traukiniai veikti šalies viduje ir tarptautiniu mastu tarp pagrindinių miestų.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Gamta traukinys kelionės Vokietijoje

 

Yra ir kitų būdų, kaip keliones traukiniu Vokietijoje, pavyzdžiui, vidaus greitųjų traukinių, Į LEDAS (InterCityHotel Express "). Tai populiariausias traukinys Vokietijoje, jungiantis pagrindinius miestus dideliu greičiu. Šie greitaeigiai traukiniai keliauti greičiu iki 200 mylių per valandą (320 km / h greičiu).

 

Ar man reikia, kad saugos išlygas dėl Vokietijos traukiniuose?

Geriausia naudoti keliones traukiniu Vokietijoje per dieną, įskaitant greitą Intercity Express, nereikia saugos išlygų. Tačiau, jei jūs planuojate savo kelionę nėra žalą Užsisakykite savo vietas iš anksto. Apsaugokite vietą prie lango dekoracijos arba tiesiog pasirinkti vietą, siekiant užtikrinti Jums patirti maksimalų komfortą.

keletas Tarptautiniai traukiniai ir nakties maršrutai pavyzdžiui, į Paryžių, Briuselis, Venecija, arba Kopenhaga nereikia reikalauti, kad jūs turite abejonių prieš įlipdami. Kai naudojate Išsaugoti traukinys svetainė užsisakyti traukinio bilietus, Jame bus nurodyta, ar jums reikia padaryti išlygą.

Kelnas Frankfurtas traukiniai

Miunchenas Frankfurto traukinių

Hanoveris Frankfurto traukinių

Hamburgas Frankfurto traukinių

 

Naudokite stoties spintelės – Traukinio kelionės Vokietijoje

Daugelyje Vokietijos traukinių stočių yra keli bankomatai įvairių dydžių spintelės. Tai, kad tilptų tiek mažas ir didelis bagažo. Jei turite valandą ar taip prieš jūsų jungiančių traukinių lapų, Padėk savo bagažas į spintelę, eiti gerti, arba trumpą apsižvalgyti apylinkėse.

Frankfurtas prie Hanoverio traukinių

Briuselis Hanoveris traukiniai

Viena Hanoveris traukiniai

Kelnas Hanoveris traukiniai

 

Traukinio kelionės Vokietijoje, traukinių stotis, Bahnhof

 

Iš spintelės kaina lemia jų kainą. Tai reiškia, kad jei turite mažiau saugojimo bagažo, mokėsite mažiau ir atvirkščiai. Kainų intervalas Stoties spintelės Vokietijoje yra tarp 1 € – 5 € už 24 valandos naudojimas.

 

Vaikai gali keliones traukiniu Vokietijoje nemokamai

Vokietija yra puiki vieta keliauti su šeima. Vokietijos geležinkelių traukinių, vaikai iki šešerių kelionės amžiaus nemokamai be bilieto reikia. vaikams nuo 6 bet jaunesni 15 Taip pat keliauti nemokamai kai jie lydi bilieto apmokamas suaugusiųjų.

 

 

Mintys atsižvelgiant į traukinį aplink Vokietijoje? Eiti į Išsaugoti traukinys Online kad patikrintumėte visas mūsų išskirtines kainas ir pradėtumėte planuoti kitus nuotykius! Sekite mus "Facebook", "Twitter", ir Išsaugoti traukinys Instagram Puslapis taip pat žr mūsų naujausius pasiūlymus ir daugiau!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-germany%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)