Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 11/06/2022)

Turistinius yra vienas iš įdomiausių būdų keliauti, ir dėl geros priežasties. Turėti visus savo daiktus ant nugaros ir šokinėdamas nuo traukiniu į traukinį ir šalies į šalį laisvė yra neįtikėtina patirtis. Kadangi tai tapo toks populiarus,, mes manome, kad mes duos jums tam tikrą kelionės backpacking patarimai keliaujant traukiniais.

 

skaityti turistinius patarimai traukinių stotyje

Pradėkime nuo to, kur rekomenduojame eiti prieš suteikiant jums savo Turistinius patarimai keliaujant traukiniais.

Kelionės pasiūlymas 1: Londonas į Amsterdamą

Trukmė: 23 dienų

seriją: Roma, Viareggio (Toskana), Venecija, Viena, Budapeštas, Krokuva, Praha, Berlynas, Amsterdamas, naudotas, Londonas

Londono į Briuselį traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Londonas Lionas traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Kelionės pasiūlymas 2: Londonas į Stambulą

Trukmė: 25 dienų

seriją: Londonas, Paryžius, Lozana, Zermatas, Įdėkite, Miunchenas, Zalcburgas, Viena, Budapeštas, Sigišoara, Brasovas, Bukareštas, Veliko Tarnovas, Sofija, Plovdivas, Stambulas

maršruto renginiai: Eifelio bokštas, Liuksemburgas sodai, Ženevos ežeras, Šveicarijos Alpėse, Neuschwanstein pilis, Dachau koncentracijos stovykla, Budos pilis, pirčių Budapešte, Juodosios bažnyčia, į rūmai Parlamento, Bažnyčia Kristaus gimimo, Aleksandras Neviškis bažnyčia, Grand Bazaar, Sofijos.

Ciuricho į Lozana traukiniai

Ženeva Lozana traukiniai

Bernas į Lozana traukiniai

Liucernos į Lozana traukiniai

 

Mūsų 1. pasiimti turistinius patarimai: pack Šviesos!

Nors vargti per daug ant savo nugaros mintis neatrodo patrauklūs, tai lengva transporto paketus, kai jūs gaunate susijaudinęs apie savo kelionę! Pirmiausia, atsisveikink su tuo ritininiu krepšiu ir įsigyk patogią kuprinę kad apsivynioja aplink juosmenį palaikymui. kai pakavimo, Paklausk savęs: "Ar aš tikrai reikia tai?"Jei atsakymas yra ne, griovys ją! Dar geriau, jei jūs galite paleisti aukštyn ir žemyn laiptais kelis kartus - tai suteiks jums, kaip jums valdyti, jei jūs vėluojate traukinio nuoroda ir reikia paleisti sugauti jį!

Briuselis Lilis traukiniai

Antverpenas į Lilis traukiniai

Paryžius Lilis traukiniai

Ruanas Lilis traukiniai

 

patarimas 2: Padaryti Geležinkelių planavimo programa tavo geriausias draugas.

Ši programa atsisiunčia visus traukinių tvarkaraščius į savo telefoną, kad jūs galite gauti prieigą prie jų neprisijungę ir yra svarbi jūsų turistinius patarimai! Tai puikiai tinka planuoti savo keliones, kai esate kelyje ir mėgaujatės laiku naujoje, užsienio vieta. Taip pat, app leidžia jums filtruoti geležinkelio galimybes remiantis tiesioginių jungčių tik, traukiniai be privalomojo užsakymo, ir treniruojasi su dviračio vežimui. Nors mes ne siūlau imtis dviračiu ant turistinius kelionės!

Dortmundas Frankfurtas traukiniai

Niurnbergas Frankfurto traukinių

Štutgartas Frankfurto traukinių

Bona Frankfurto traukinių

 

patarimas 3: Nemaišykite iki spontaniškumą su yra neorganizuotas!

Esmė turistinius patarimai yra turėti laisvę keliauti greitai, lengvai, ir, pageidautina be priežiūros visame pasaulyje! Jei jūs galų gale pirkti traukinio bilietą, Jums sutaupyti pinigų, bet jei praleidote savo traukinį, jis gali pradėti gauti brangiau. Taigi, išrūgų tai, ką norite daryti, ir suteikti sau nemažai laiko tai padaryti. Perkant bilietus iš anksto bus jums sutaupyti pinigų, bet ji apriboja savo lankstumą.

Kelnas Niurnbergas traukiniai

Miunchenas Niurnbergas traukiniai

Štutgartas į Niurnbergo traukiniai

Dortmundas Niurnbergas traukiniai

 

patarimas 4: Paskutinis turistinius patarimai – Laikyti sausą pora kojinių po ranka

Geriausi kelionių turistinius patarimai iš asmeninės patirties. Nieko griuvėsiai yra kaip šlapias kojines dieną, ypač jei esate kuriems vaikščioti ilgus atstumus. Norėdami pridėti įžeidimas žalos, antras blogiausias dalykas atsitikti taip, kad negali net rasti kojines, kai desperatiškai reikia juos! Tai baigiasi išpakavimas pakartotinį pakavimo. Kažkas niekas nenori daryti! Abu scenarijai nėra įdomus, todėl nuolat sausą porą kišenėje netoli savo maišą viršų. Tokiu būdu, Jei atsitiktų vaikščioti tiesiai į tą milžinišką balą, Jūsų sprendimas yra arti pusės.

 

 

Norėdami gauti geriausią patirtį traukiniu keliaujant su kuprine, ne fantastinis kainos ir be užsakymo mokesčių, naudojimas Išsaugoti traukinį, ir nepamirškite atsispausdinti mūsų kelionės turistinius patarimų prieš traukinį kelionės.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-backpacking-tips%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)