Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 11/06/2022)

Backpacking on üks kõige põnevam võimalusi reisida, ja mõjuval põhjusel. Vabaduse, millel on kõik oma asjad selili ja hüpates rongi koolitada ja riigiti on uskumatu kogemus. Kuna see on muutunud nii populaarseks, mõtlesime teile mõned reisi backpacking näpunäited reisivad rongid.

 

lugemist seenenoppimisse vihjeid raudteejaamas

Alustame sellest, kuhu soovitame minna, enne kui teile oma anname Backpacking näpunäited reisivad rongid.

Reisi soovitus 1: Londonist Amsterdami

Kestus: 23 päeva

Rivistus: Rooma, Viareggio (Toscana), Veneetsia, Viin, Budapest, Krakov, Praha, Berliin, Amsterdam, Kasutatud, London

Londonist Brüsselisse rongid

Londonist Pariisi rongid

London Lyon rongid

London Amsterdami rongid

Reisi Soovitus 2: London Istanbuli

Kestus: 25 päeva

Rivistus: London, Pariis, Lausanne, Zermatt, Pane, München, Salzburg, Viin, Budapest, Sighisoara, Brasov, Bukarest, Veliko Tarnovo, Sofia, Plovdiv, Istanbul

marsruudi rõhutab: Eiffeli torn, Luksemburgi aiad, Genfi järv, Šveitsi Alpides, Neuschwansteini loss, Dachau koonduslaagri, Buda loss, termid Budapest, Musta kirik, euroopa palee Parlamendi, Kirik Sündimise, Aleksander Nevski kirik, Grand Bazaar, St Sophia.

Zürich Lausanne rongid

Genfis Lausanne rongid

Bern Lausanne rongid

Lucerne Lausanne rongid

 

Meie 1. pick backpacking vihjeid: Pack Light!

Kuigi mõte pakkige liiga palju oma tagasi ei tunduda ahvatlev, see on lihtne väline kui te saate elevil oma reisi! Esiteks, jäta selle rullikotiga hüvasti ja pigem muretsege endale mugav seljakott mis mähivad vöökoha ümber tuge. kui pakkimine, Küsi endalt: "Kas ma tegelikult seda vaja?"Kui vastus on eitav, kraavi see! Veelgi parem, kui saate eel ja trepist paar korda - see annab teile näidata, kuidas te hakkama, kui sa kasutad hilja rongi ja on vaja käivitada püüda seda!

Brüssel Lille rongid

Antwerp sihtkohta Lille rongid

Pariis Lille rongid

Rouen Lille rongid

 

ots 2: Tee Raudteeplaneerija rakendus su parim sõber.

See rakendus laadib kõik rongiaegu peale telefoni, nii et pääsete neile offline ja on oluline oma seljakotiga vihjeid! See sobib suurepäraselt reiside kavandamiseks liikvel olles ja uues veedetud aja nautimiseks, välismaa koht. Samuti, rakendus võimaldab teil filtreerida oma raudtee võimalusi põhineb otseühendust ainult, rongide ilma kohustuslik ettetellimine, ja treenib jalgratta vedamiseks. Kuigi me ei soovita võtta jalgratas seljakotiga reisi!

Dortmund sihtkohta Frankfurt rongid

Nürnberg Frankfurt rongid

Stuttgart sihtkohta Frankfurt rongid

Bonn Frankfurt rongid

 

ots 3: Ärge segage kuni spontaansus olemisega korratu!

Kogu mõte seljakotiga vihjeid on, et vabadust reisida kiiresti, kergelt, ja soovitavalt ilma hooldust kogu maailmas! Kui te lõpuks osta raudtee läbima, saate säästa raha, aga kui teil jääb rongi, see võib alustada saada kallis. Niisiis, vadakule üles, mida sa tahad teha ja anda endale päris palju aega seda teha. Piletite ostmine ette aitab säästa raha, kuid see piirab oma paindlikkust.

Kölni Nürnbergi rongid

Müncheni Nürnbergi rongid

Stuttgart Nürnbergi rongid

Dortmund Nürnbergi rongid

 

ots 4: Viimase seljakotiga vihjeid – Hoidke kuivas paari sokke käepärast

Parim reisi seljakotiga vihjeid tulla isiklikust kogemusest. Miski varemed päevas nagu märg sokid, eriti kui teil on vaja kõndida pikki vahemaid. Lisada solvanguga kahju, Teise Halvim juhtuda ei suuda isegi leida sokid, kui hädasti vaja neid! See jõuab lahtipakkimine uuesti pakkimine. Midagi keegi tahab teha! Mõlemad stsenaariumid ei ole lõbus, nii et hoidke kuivas paari taskus ülaosas kotis. Sedamoodi, kui sul juhtub kõndida otse, et hiiglaslik loik, Teie lahendus on käepärast.

 

 

Parima rongikogemuse saamiseks seljakotiga sõites, fantastiline hinnad ja ilma ettetellimistasude, kasutamine Salvesta rong, ja ärge unustage, et printida meie reisi seljakotiga vihjeid enne rongi reisi.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-backpacking-tips%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)