Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 21/02/2021)

Euroopat Route Planner on oluline korraldada oma Rongisõit kogu Euroopas. Esiteks, on üle 10,000 sihtkohtades on võimalik külastada Euroopas. Tänu sihtkohtade arvu, on oluline uurida, kuidas kaardistada oma reisi. Sa ilmselt tahad olla oma unikaalse marsruudi reisida läbi Euroopa. Ja selleks, et planeerida aega, võiksite endale piletid ette. Kõige tähelepanuväärsem on siis peaks olema võimalik raamat rongi reisidele, mis sisaldavad klienditeeninduse oma keeles ja paindlikud nagu Salvestamine võimaldab Rongi.

 

Euroopa Route Planner Tähtis planeerimise tegurid

Kõik planeerimine algab tagades teil on vajalikud reisidokumendid. sarnaselt, Enne reisi kavandamise, te võiksite kaaluda sõidab esimesse sihtkohta, kui sa elad väljaspool Euroopa ja rongi reisil, kui sa elad Euroopa sees, sest see on parim viis reisida Euroopas. Mõned tegurid, mis tundub oluline, et praegune reisijad on; ajalooline saite, loodus, ööelu, rannad, toit, ja tegevused.

Londonist Pariisi rongid

Paris Amsterdam rongid

Münchenist Berliini rongid

Rooma Milano rongid

 

 

Euroopa Route Planner riigi

Europe Route Planner map

 

 

 

 

 

 

 

Austria

Esiteks, reserveerimine on vaja öörongid ja rahvusvaheliste rongide ja sa saad seda Salvestada Rongi. Reservatsioonid on võimalik ka linnadevaheline kiirrongid (kaasa arvatud Eurocity ja InterCity). Peamised linnadevaheline marsruudid on Vienna & Linz, Salzburg, Graz & Kärnteni linnaosa. Austria Euroopa Route Planner pakub väga head rahvusvahelist rongiühendus. Lisaks, joogid ja suupisted on saadaval kõige rongid ja söögikohad saadaval rahvusvahelised rongid. Võite tuua jalgratast Austria rongid. Sul on ka piletid Austria, mis võimaldab rongi reisida Lichtenstein.

Graz Innsbruck rongid

Viin Graz rongid

Viin Salzburgi rongid

 

Euroopa Route Planner Austria

Belgia

Kõige rongide Belgias nõuda, broneerimine, nii et ei ole palju uue eest meie Euroopa Marsruudi Planeerija siin. See on väga soovitatav eelkõige, et lennujaama rongid, rahvusvahelised rongid, ja kiirraudteesüsteemi rongide teil on kahtlusi piisavalt aega ette. Lisaks, rongide Belgia on 1. ja 2. klassi istekohad. Mõned rongid pakuvad minibaar ja kuuma ja külma suupisteid. Journey korda lähemal Belgia on kiire reisidega vahel, suuremates linnades võttes 20 minutit kuni tund.

Luksemburgist Brüsselisse rongid

Antwerp sihtkohta Brüssel rongid

Amsterdam Brüssel rongid

Pariisist Brüsselisse rongid

 

Belgium gardens

Bosnia

Sarnaselt Belgia Euroopas Route Planner, sa ei pea tegema broneerimine kõige rongide Bosnia. See ei ole võimalik teha reservatsioone kodumaise rongid Bosnia. See hõlmab Brzi Voz kiirrongide ja
reisija kohalik rongid. Erinevalt teistest Euroopa riikidest, jalgratast ei ole lubatud rongide Bosnia. Lisaks, rahvusvahelised ühendused Bosnia läbida Sarajevo jaama.

 

Europe Route Planner Bosnia

Euroopa Route Planner Bulgaaria

Sa ei pea palju Euroopas Route Planner poolest broneeringuid Barz Vlak kohaliku "kiire’ rongid ja ka Patnicheski lähirongis. Kuid, reserveerima: Expresen Vlak kiirrongide ja rahvusvaheliste rongide. Rahvusvaheline rongide saadaval Bulgaaria sisaldama Bulgaaria Express, The Musta mere Train, Bukaresti Istanbul Express ja samuti mõned muud rongid väljuvad Sofia. Bulgaaria peamised marsruudid võtta 6-8 tundi (yöjunat on võimalikud) Sofia on, muidugi, peajaama rahvusvahelise ühendused. Rattad on lubatud rongide aga pead maksma neile.

 

Bulgaria skyline

 

Euroopa Route Planner Salvesta rongi

Sest seal miljonit põhjust reisida läbi Euroopa, oleme leidnud teile odavaim piletid. Euroopal on kõige ilus rongijaamades. Kuid samas on kõige loodusega, kaasa arvatud sillad ja rannad. Nii et pärast hallata riigi te reisida Euroopas Route Planner, Võtke 3 minut aega broneerida odavaid rongipiletid Euroopas Salvesta rong. Maksa kasutades kõiki populaarsed makseviisid.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-route-planner-trains%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood