Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 18/02/2020)

Vaata ja kogemus nii palju algatades Euroopa rong seiklus. Reisimine rongiga Euroopas on Põhiliselt meetod Euroopas tuuril ja see ei ole saladus, miks. Euroopa raudteevõrgustiku on väga arenenud nii reisijad saavad vallutada mitme riigi ja kultuuri ühes eepiline reisi. Nagu mis tahes reisil, see on hea, et valmistada ennast, et tagada, et teil on kõige lihtsam ja nauditav teekond võimalik. Siin on meie 5 Näpunäiteid reisivad rongiga Euroopas.

 

Kui Te Reisite Üle 14 Days – Teadus-eri raudtee läbib

Kui te plaanite vt paljudes riikides reisides rongiga Euroopas võib olla mõistlik kaaluda investeerimist InterRaili Pass, või mida mitte ELi kodanikele helistada Eurail. InterRaili Pass teeb oma rongi saabumise lihtsam. Kuid, kui te olete tihedam eelarve, eraldi pileteid võib töötada välja odavam (eriti kui teil on peamiselt reisides ida Saksamaa). Mõtle oma eelarve ja teha mõned uuringud, enne kui broneerida raudtee läbima. meie kodulehel saveatrain.com on ideaalne koht alustamiseks, et aidata planeerida oma reisi kogu Euroopas.

Frankfurt Kölni rongid

Brüssel Kölni rongid

Viin Kölni rongid

Hannover Kölni rongid

 

rongiga Euroopas

Püüa endale oma istmed

rongipiletid ja istme broneeringud on kaks eri asja. Pilet lubab sul rongis, ja broneering tagab sulle istme konkreetse rongi. enne teie reisi veenduge, et mõistate, kas teie rong nõuab, soovitab, või ei võta istet broneeringud.

Kui võimalik, proovida endale oma iste, eriti kui teil on reisides uber populaarne riikides nagu Prantsusmaa, Itaalia või Hispaania. Enamiku rongiga Euroopas, sa ei pea endale oma iste, Kuid, rongile astumisel ja lootes parim ei ole hea mõte. Sa võiksid olla rääkinud, et saada välja oma istme keskel teekond kui keegi on broneerinud. Jättes oma koha, saate valida, kas soovite vahekäiku või akna asukoht. Võite istuda ja nautida rongisõidu teades ei katkestata liikuda.

Milanost Rooma rongid

Firenze Rooma rongid

Bologna Rooma rongid

Napoli Rooma rongid


Hoidke oma asjad ohutu

Reisimine rongiga Euroopas on tuntud kui üks ohutumad reisida. Kuid, on oluline, et hoida silma peal pickpocketers, eriti rongide et peatada suuremates linnades. Ärge jätke oma pagasit valveta rongis või jaam. edasi öörongid, kui te kavatsete magada, Veenduge, et tagada pagasi hammas väike jalgratta lukk. Et meelerahu, kandma talje pack all oma riideid hoida oma pass, telefon ja kõik olulised dokumendid kaitstud võimalike varaste.

Luksemburgist Brüsselisse rongid

Antwerp sihtkohta Brüssel rongid

Amsterdam Brüssel rongid

Pariisist Brüsselisse rongid

 

rongiga Euroopas

Vähem on rohkem – Näpunäiteid reisivad rongiga Euroopas

minnes riigiti või linnast on lõbus ja põnev teekond. Kuid, reis võib muutuda väsitav, kui teil on kaasas suur koormus. Paki põhialused ja jäta midagi või tooteid, mis ei ole vaja taga.

Sõltuvalt rongi olete reisil, ei saa olla piiratud ruumi üle istme nagid ja riiulid rongiga reisimisel Euroopas. Selle asemel kes on suur ja raske kohvri, kvaliteedi kerge seljakott on veel üks viis, et kergendada oma koormust.

Interlaken Zürichi rongid

Lucerne Zürichi rongid

Bern sihtkohta Zürich rongid

Genfi Zürichi rongid

 

Paki õige varustus reisi jaoks rongiga Euroopas

Reisimine rongiga Euroopas annab sensatsiooniline vaated; Kuid, see on hea mõte tuua mõned olulised teemad, mis aitavad teil läbi aja, eriti kui te alustate reisi üle 2 tööaeg. Raamatut lugema, vaadata Film tahvelarvutisse, kirjutada oma reisi ajakirjade või leida üles vestlus teise reisija ja enne sa tead seda siis oma järgmise sihtkoha.

Brüssel sihtkohta Antwerp rongid

Amsterdam sihtkohta Antwerp rongid

Lille sihtkohta Antwerp rongid

Paris Antwerp rongid

 

 

Enamik rongid on kas restoran, cafe vagunid või suupiste vankrid, mis tulevad müües võileibu, karastusjoogid ja. Aga kui te olete range reisimine eelarve või teil on konkreetse toitumisalaste nõudmistega, on mõistlik tuua mõned suupisted teiega oma reisi.

 

Mõeldes rongiga Euroopas? Minema Säästa Rong Internetis kontrollida kõiki meie eksklusiivne hinnad ja alustada planeerimist oma järgmine seiklus!

 

Kas soovite kinnistada meie blogipostitust saidile, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-tips-for-traveling-by-train-in-europe%2F%3Flang%3Det - (Kerige näha Manustuskood)