Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 12/11/2021)

Get valmis puhutud kaugusel Itaalia rongiga hetkeks teid samm jala peale selle suure mulla. Maa ajalugu, ilusat arhitektuuri, valdav kultuur, ja selline elegantne, keerukas, ja heatahtlikud inimesed on midagi, mida mäletate kuni viimase päevani! Tahad teada saladus? Itaalia rongiga on veelgi tähelepanuväärsem kui võite kujutada!

Nüüd, kuna sa lähed maa Romeo ja Julia rongiga, siin on mõned kasulikud nõuanded soovid ilmselt järgida (eriti kui sa ei ole kunagi olnud Itaalia ja ei räägi keelt ladusalt):

 

Õiget teed leida Itaalia Rongiga Ajakava

Kõigile reisivad üle Itaalia rongiga ja tahavad saada fakte koos, valida:

 • Trenitalia, riigi raudtee teenus kõigi riiklike marsruutide; on tavaline kiirrong.
 • Italo rongi, võtta kiirrongide / marsruutide.

Parim võimalus on vaadata läbi Itaalia rongiga, ja selleks olema ohutu poolel: võrrelda hindu, kuupäevad, ja kellaajad ning leidke oma eelarvele ja reisikaardile kõige sobivam variant. Heitke pilk nii võrrelda sõiduplaanid. Sa ilmselt segi ajada terminoloogiat, Nii et siin on lühendatud vormid leiad kohta Trenitalia sait:

 • Rooma Termini (keskjaama) –> TE ROME
 • Napoli Central (keskjaama) –> NA C.LE
 • Firenze Santa Maria Novella (keskjaama) –> Fl.SMN
 • Veneetsia Santa Lucia rongijaamast
 • Veneetsia Saint Lucia (saarel) –> JA. S.L..
 • Veneetsia Mestre (Mandril) –> MASTER
 • Milano (keskjaama) –> MI C.LE
 • Piazza Principe (keskjaama) –> GE P.P.
 • Genova Stazione Brignole -> GE BRIGAADIKINDRAL
 • La Spezia Centrale (keskjaama) –> SPICE
 • Pisa kesklinn (keskjaama) –> PISA C.

Seal saab korda, kui te võtate Itaalia rongiga näete ühte rongi jaama nimi ülaosas musta värviga, järgnes mõned teised punane; näitab see seal on mõned rongijaamades linna reisite, kui rong teid viib kõik rongid peatuvad.

Florence Pisa rongid

Firenze Rooma rongid

Milan Firenze rongid

Veneetsia Milano rongid

Itaalia rongiga mänguasi

Kui teil broneerida Itaalias rongipilet Online või osta jaamas?

Suurepärane uudis rongiga Itaaliasse pileti broneerimise kohta on see, et veebipõhine broneerimissüsteem töötab laitmatult ja on ülimalt usaldusväärne. jaamad kõikjal võib olla rahvarohke - ja kes vajab seda tüüpi stress, õige? Sulle antakse võimalus kas raamat või otse maksta oma rongipilet Internetis. Kuid, kui te olete kõike spontaansus - ootama, kuni sa saad jaama ja osta pilet siis.

Köln Dortmund rongid

Müncheni Dortmund rongid

Hannover sihtkohta Dortmund rongid

Frankfurt sihtkohta Dortmund rongid

 

 

Kuidas sa saad Itaalia rongiga Kui sul on pilet?

Kui sa saad Itaalias rongijaam, oma järgmise kii on suur rippuvad pardal. Sealt saate kõik ajakohastatud teave sa vajad. Kui te ei näe juhatuse, otsida rahvamassi seisab all midagi suurt - ja voila! Kui te ei täida oma rongi loetletud kohe, ei hakka paanikasse. Veenduge, et olete vaadates "Partenze" (väljumised) asemel "Arrivi" (saabumised) segaduse vältimiseks. Vähemalt segane võimalus kõik on minna rongi number ja väljumisaega. Kui leiate oma rongi, otsida "BIN,"Sest" binaarne " (platvorm). Kui olete saanud, et järjestatud, teil on õigus minna!

 

Seal on olnud nali Kuulsin kord: Kui tunned inetu või üksildane, minna Itaaliasse rongiga. Ükskõik kui näotu te vaatate, kohaliku mehed karjuda "Bella!" pärast sind. võluv, õige? Ärge oodake minut kauem, broneerida pilet saveatrain.com ja alustada pakkimine Itaalia!

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fguide-to-italy-by-train%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)