زمان خواندن: 4 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 12/11/2021)

آماده به دور با ایتالیا با قطار با لحظه ای که پا قدم بر روی خاک بزرگ آن دمیده می شود. سرزمین تاریخ, معماری با شکوه, فرهنگ طاقت فرسا, و بسیار زیبا, پیچیده, و افراد خوش اخلاق چیزی خواهد بود که شما تا آخرین روز خود به خاطر می سپارید! آیا می خواهید بدانید یک راز? ایتالیا با قطار است و حتی بیشتر دیدنی و جذاب از شما می توانید تصور!

اکنون, از شما می خواهند به سرزمین رومئو و ژولیت با قطار, در اینجا چند راهنمایی مفید شما احتمالا می خواهید به دنبال (به خصوص اگر شما هرگز به ایتالیا بوده است و این زبان صحبت نمی روان):

 

پیدا کردن راه خود در سراسر ایتالیا توسط آموزش برنامه

برای همه سفر در سراسر ایتالیا با قطار و مایل به دریافت حقایق خود را با هم, را انتخاب کنید بین:

 • به Trenitalia, خدمات راه آهن ملی با تمام مسیرهای ملی; یک قطار سریع عادی است.
 • قطار ایتالو, برای سرعت بالا قطار / مسیرهای.

بهترین گزینه این است که برای بررسی از ایتالیا با قطار, و به در طرف امن باشد: قیمت ها را مقایسه کن, تاریخ, و زمانها را پیدا کنید و گزینه ای را که متناسب با بودجه و نقشه سفر شماست پیدا کنید. نگاهی به هر دو به مقایسه برنامه. شما احتمالا با اصطلاحات خواهد اشتباه شود, بنابراین در اینجا شکل به صورت مختصر شما را در پیدا کردن سایت Trenitalia:

 • ترمینی رم (ایستگاه مرکزی) –> TE ROME
 • ناپل مرکزی (ایستگاه مرکزی) –> NA C.LE
 • فلورانس سانتا ماریا (ایستگاه مرکزی) –> Fl.SMN
 • ایستگاه قطار ونیز سانتا لوسیا
 • ونیز سنت لوسیا (در جزیره) –> و. S.L.
 • ونیز مستر (در سرزمین اصلی) –> MASTER
 • میلان مرکزی (ایستگاه مرکزی) –> MI C.LE
 • پیازا پرنسیپ (ایستگاه مرکزی) –> P.P GE.
 • جنوا در Stazione Brignole -> BRIG GE
 • لاسپتسیا سانترال (ایستگاه مرکزی) –> SPICE
 • پیزا سانترال (ایستگاه مرکزی) –> PISA C.

وجود خواهد داشت بار هنگامی که شما را ایتالیا با قطار شما یک قطار نام ایستگاه در بالای مشخص شده در سیاه و سفید, به دنبال برخی دیگر به رنگ قرمز; این نشان می دهد چند ایستگاه قطار در شهرستان شما در حال سفر به وجود, با قطاری که شما را به آنجا می برد تمام قطار می ایستد.

فلورانس به پیزا قطار

فلورانس به قطار رم

میلان به فلورانس قطار

ونیز به قطار میلان

ایتالیا توسط اسباب بازی قطار

باید به شما در کادر زیر ایتالیا خود را توسط بلیط قطار آنلاین و یا خرید آن را در ایستگاه?

خبر خوب در مورد رزرو بلیط خود به ایتالیا با قطار این است که سیستم رزرواسیون آنلاین بدون نقص کار می کند و فوق العاده قابل اعتماد است. ایستگاه ها در همه جا می تواند شلوغ - و چه کسی است که نوع استرس نیاز, درست? شما میتوانید برای هر دو کتاب داده می شود و یا به طور مستقیم برای پرداخت خود را بلیط قطار آنلاین. با این حال, اگر شما همه چیز در مورد خود به خودی هستند - صبر کنید تا شما را به ایستگاه و خرید بلیط خود را سپس.

کلن به قطار دورتموند

مونیخ به قطار دورتموند

Hanover به قطار دورتموند

فرانکفورت به قطار دورتموند

 

 

شما چگونه به ایتالیا مطلع با قطار هنگامی که شما رو درخواست شما?

هنگامی که شما به ایتالیا را دریافت کنید با ایستگاه قطار, نشانه بعدی خود را یک هیئت مدیره حلق آویز بزرگ است. این جایی است که شما می توانید همه موارد را دریافت کنید اطلاعات به روز شده تو نیاز داری. اگر شما در هیئت مدیره را نمی بینم, برای یک جمعیت از مردم ایستاده در زیر چیزی بزرگ نگاه - و voila! در صورتی که شما مشاهده قطار خود را در این فهرست نیست بلافاصله, شروع به وحشت. اطمینان حاصل کنید که شما به دنبال در "Partenze" (پروازهای خروجی) به جای "Arrivi" (ورود) به منظور جلوگیری از گیج شدن. گزینه دست کم گیج کننده از همه این است که توسط تعدادی قطار و خروج زمان رفتن. هنگامی که شما پیدا قطار خود را, برای "بن نگاه,"برای" باینری " (سکو). هنگامی که شما رو کرده اند که طبقه بندی شده اند, شما حق را به آن بروید!

 

یک شوخی من یک بار شنیدم بود: هر زمان که شما احساس تنهایی و یا زشت, رفتن به ایتالیا با قطار. مهم نیست که چقدر زشت شما نگاه, مردان محلی فریاد "بلا!"بعد از اینکه شما. شایان ستایش, درست? آیا یک دقیقه صبر کنید دیگر, رزرو بلیط خود را در saveatrain.com و شروع به برای ایتالیا بسته بندی!

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما را در سایت خود قرار دهید؟, سپس اینجا را کلیک: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fguide-to-italy-by-train%2F%3Flang%3Dfa – (به پایین بروید تا کد قراردادن)

 • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/ru_routes_sitemap.xml و شما می توانید / RU تغییر به / د یا / آن بیشتر و زبان.